Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

Tipsport Liga

Prešov doma nestačil na Nové Zámky, prehral 1:2 po nájazdoch

Novozámčania držia 6. priečku, ktorá zaisťuje priamy postup do play off. Prešovčania figurujú v tabuľke na poslednom mieste.

Slovan zvíťazil v šlágri 35. kola v Košiciach 1:0, rozhodol Pecararo

O čestné buly sa pred búrlivou kulisou postaral rekordér v počte extraligových štartov v košickom drese Richard Jenčík.,aktualizované

Michalovce na domácom ľade podľahli Banskej Bystrici 1:3

O úvodné dva góly "baranov" sa postaral Branden Curtis Troock, ktorý skóroval v 8. a 49. minúte.

Hokejisti Dukly Trenčín porazili Spišskú Novú Ves 4:3 po nájazdoch

Spišiaci dokázali otočiť z 0:2 na 3:2, no o víťazstvo prišli 44 sekúnd pred koncom stretnutia, keď vyrovnal Viliam Čacho.

Český útočník Guman skončil v HK Nitra, vrátil sa do Litoměříc

Guman prišiel do Nitry v novembri 2022 v čase, keď bol ôsmy v produktivite druhej najvyššej českej súťaže. V drese Nitry odohral 15 zápasov, v ktorých nazbieral päť kanadských bodov (2+3).

L. Mikuláš angažoval na striedavé štarty Lušňáka z Považskej Bystrice

Lušňák odohral v doterajšom priebehu sezóny SHL 24 zápasov, v ktorých nazbieral 29 kanadských bodov za 13 gólov a 16 asistencií.

Hokejový obranca Cibák sa z českého Kolína vrátil do Michaloviec

Cibák prišiel do Michaloviec pred sezónou 2022/2023, no v jej úvode nemal stabilné miesto v zostave a zamieril za svojím prvým zahraničným angažmánom.

Zvolenčania po prehrách nesklonili hlavy, Michalovce zrážajú chyby

Michalovčania utrpeli tretiu prehru za sebou, hoci viac než dve tretiny neboli na ľade Zvolena horším tímom.

HK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves 3:0 v dohrávke 29. kola

Domáci držali od 8. minúty tesný jednogólový náskok. Definitívny odpor súpera zlomili dvoma gólmi v záverečnej desaťminútovke.

Liptovský Mikuláš v dohrávke podľahol Košiciam 4:5 po nájazdoch

Liptáci prehrali tretíkrát za sebou a v tabuľke im patrí 10. priečka.

Prešov angažoval hokejového útočníka Zahradníka

Zahradník už v najvyššej slovenskej súťaži nastupoval za slovenskú "dvadsiatku," Liptovský Mikuláš a Nové Zámky.

TEL: Dukla Trenčín angažovala českého brankára Honzíka

Trenčiansky klub vyjadril na sociálnej sieti potrebu posilniť brankársky post pre pretrvávajúce zdravotné problémy Kanaďana Connora LaCouveeho.

Slovan Bratislava angažoval ruského útočníka Ščerbaka

Pre Ščerbaka to bude druhé pôsobisko v rámci najvyššej slovenskej súťaže. Do nej prišiel v ročníku 2021/2022, keď odohral 25 zápasov v drese Banskej Bystrice.

Banskú Bystricu posilnil americký hokejový obranca Ryczek

Dvadsaťštyriročného hráča, držiaceho hokejku na pravej strane, draftoval v roku 2016 do NHL klub Chicago Blackhawks. V zámorskej profilige však neodohral ani jeden zápas.

Po 8-mesačnej rekonštrukcii sa hokejisti v Trenčíne vrátia na štadión

Trenčianski hokejisti hrávali domáce zápasy na zimnom štadióne v Dubnici nad Váhom, prvý domáci zápas po rekonštrukcii odohrajú 15. februára.

Spišiaci angažovali obrancu Valacha, Rapáč: Posunie našu obranu

Valach prišiel do Slovana pred sezónou 2020/2021 a zmluvu mal do 30. apríla 2023. V ročníku 2021/2023 s ním získal extraligový titul.

Lintner rád prijal post zástupcu APHK v Ligovej rade: Hokej mi chýbal

Niekdajší dlhoročný reprezentačný obranca a majster sveta z Göteborgu sa do riadiacej funkcie v najvyššej slovenskej súťaži vracia po necelých troch rokoch.

Nitra si skomplikovala záchranu, Stavjaňa: Hráči začali panikáriť

Situácia na dne tabuľky sa tak výrazne zamotáva. Prešovčania majú zápas k dobru a štyri kolá pred záverom základnej časti ich čaká zápas s Nitrou v domácom prostredí.

Belluš zamieril do Spišskej Novej Vsi, Hamráček má po sezóne

Pre Belluša pôjde už o ôsme pôsobisko v najvyššej slovenskej súťaži. V nej si už obliekal aj dresy Popradu, Piešťan, Banskej Bystrice, Detvy, Košíc, Slovana Bratislava a Trenčína.

Hokejisti posledného Prešova zvíťazili na ľade predposlednej Nitry

Nitrania dokázali v treťom dejstve v priebehu 36 sekúnd zmazať dvojgólové manko, napokon však nezískali ani bod.

Jendek si robil žarty zo Skokana, Bystričania sú dva body od playoff

Aktéri duelu sa totiž zhodli, že išlo o takzvaný šesťbodový zápas, keďže mužstvá sú priamymi konkurentmi o účasť v prvej šestke tabuľky.

Australian Open: Rubľov zdolal v päťsetovej dráme Runeho

Maximálny počet setov videli diváci aj v zápase nenasadených Američanov.

TEL: Slovan vybuchol doma s L.Mikulášom, B.Bystrica zdolala Zvolen

Brankár domácich Stanislav Škorvánek si pripísal 22 zákrokov a dosiahol druhé čisté konto v sezóne.,aktualizované

TEL: Spišská Nová Ves podľahla na domácom ľade Košiciam

Svoj prvý gól v drese Spišiakov dosiahol Martin Réway.

Hokej-TEL: Pardavý vzal prehru na seba, Hrnčár pochválil celý tím

Tréner Slovana Ján Pardavý uviedol, že o osude zápasu rozhodol prvý gól.

Slovan Bratislava získal Dukea z Nitry za finančnú kompenzáciu

Duke prišiel do Nitry začiatkom novembra 2022 a slovenská Tipos extraliga je pre neho prvé európske pôsobisko.

Duel Michaloviec s Liptovským Mikulášom rozhodol jediný gól

Brankár Liptákov Michal Valent vychytal tretie čisté konto v sezóne a 37. v extraligovej kariére. ,aktualizované

Nitra vyhrala šiesty súťažný duel za sebou, zvládla to aj vo Zvolene

Tím spod Zobora bez skúsených zadákov Švarného a Mezeia vyhral šiesty súťažný duel za sebou, tretí v extralige.

TEL: Obranca Bokroš zamieril z Popradu do Liptovského Mikuláša

Bokroš bude v novom pôsobisku hrať pod vedením svojho otca Ernesta Bokroša, ktorý je od polovice decembra hlavný kormidelník Liptákov.

TEL: Slovan zvíťazil nad Trenčínom 5:3 a vrátil sa na čelo tabuľky

Slovan vedie ligu o bod pred Zvolenom, Trenčín zostal na deviatom mieste.,aktualizované

Nové Zámky angažovali amerického útočníka Logginsa, Gennaro skončil

Loggins prišiel do Švédska pred sezónou 2022/2023, ktorá bola pre neho prvá v Európe. Za Västerviks odohral 27 zápasov, v ktorých nazbieral 14 kanadských bodov (9+5).

TEL: Útočník Galbavý skončil v Liptovskom Mikuláši

Galbavý prišiel do Liptovského Mikuláša pred sezónou 2022/2023. V nej nastúpili do 12 zápasov, v ktorých sa nezapísal do kanadského bodovania.

Zvolen triumfoval na Slovane 4:2, Oremus a Kmeč natiahli sériu

Góly hostí strelili dvakrát Hecl, raz Viedenský a Messner, za domácich boli úspešní Takáč a Pecararo.

Michalovce vezú z Trenčína všetky body, Popradčania zvládli predĺženie

Michalovce otriasli z dvoch predchádzajúcich prehier a patrí im šieste miesto v tabuľke. na piate Nové Zámky strácajú dva body.

Riaditeľ HK Nitra Kováčik: Verím, že triumf nám pomôže aj v extralige

Výsledky nitrianskych hokejistov v Kontinentálnom pohári výrazne kontrastovali s ich účinkovaním v domácej súťaži.

Obranca Štajnoch skončil v Michalovciach po vzájomnej dohode

Tridsaťdvaročný obranca odohral v tejto sezóne za Michalovce 27 zápasov a zaznamenal štyri kanadské body (1+3).

Skokan získal Krištáľový puk za najkrajší gól v decembri

Skokan dosiahol ocenený gól v 10. minúte, keď strelou spomedzi kruhov nad vyrážačku Jakuba Sedláčeka upravil na 3:0.

Winter Games: Po upršanom šlágri hráči chválili organizáciu i kulisu

Zápas museli posunúť o 30 minút, pretože po stretnutí legiend Slovana a Sparty začalo husto pršať.

Zvolenčanov škrú premárnené šance, v Bratislave si to chcú užiť

Viedenský sa nehnevá na vedenie Banskej Bystrice, ktoré odmietlo piatkový duel preložiť.

Spišská Nová Ves doma porazila Nové Zámky tesne 3:2

Domáci prehrávali od 23. minúty po góle Richarda Ondrušeka 1:2, ale ešte v druhej tretine skóre otočili zásluhou Kalea Kerbashiana a Michaela Vandasa.