TEL: Banská Bystrica odvolala Fína Karhulu

Akcionári sa taktiež dohodli na ukončení spolupráce s Michalom Hudecom, ktorý zastával funkciu športového manažéra. ,aktualizované

TEL: Bystrický kapitán Kabáč: Každý si musí vstúpiť do svedomia

Kabáč ako nový kapitán Bystričanov v aktuálnej sezóne adresoval otvorené slová aj do šatne.

Atmosféra v pohronskom derby hnala oba tímy, Rahm: Ako vo finále

Nedeľný derby súboj bol špecifický najmä pre banskobystrického brankára Robina Rahma. Pod Urpín prišiel práve zo Zvolena, kde predtým pôsobil.

Trénera Dukly Trenčín Dömeho sklamal výkon v Košiciach: Hrozný hokej

Trenčania doplácajú aj na absenciu domáceho prostredia, keďže pre rekonštrukciu štadióna odohrajú úvodnú časť sezóny na klziskách súperov.,aktualizované

Mladému Kašlíkovi to za Zvolen sype, Chovan z Košíc nehľadá výhovorky

Vo zvolenskej ofenzíve sa blysol dvomi gólmi iba 20-ročný útočník Matej Kašlík. Premenil trestné strieľanie a predviedol i pekné natlačenie sa do bránky s účinnou koncovkou.

TEL: Nové Zámky vyhrali na Liptove, Spišiaci zdolali Slovan

Čestný úspech domácich zaznamenal Peter Novajovský, no presadil sa až v 59. minúte a Liptákom tak nezostal čas na zvrat.,aktualizované

TEL: Švéd Heinerö v Dukle Trenčín skončil

"Vojaci" prehrali vo všetkých štyroch doterajších zápasoch a so skóre 6:20 sú na poslednom mieste tabuľky.

Kanadský hokejový útočník Flick je novou posilou Trenčína

Flick odohral 6 sezón v zámorskej AHL, potom sa presunul do Európy, kde pôsobil v EBEL lige v tímoch Villacher SV a Orli Znojmo.

TEL: Sýkora skončil v kempe NY Rangers a vráti sa do HK Nitra

Sýkora nechýbal v zostave Rangers v prvom prípravnom zápase v predsúťažnom období.

ME21-kval.: Česi vyhrali v baráži o postup na pôde Islandu 2:1

V Reykjavíku otvorili skóre domáci, keď Sävar Magnusson premenil pokutový kop v 26. minúte.

TEL: Trenčín je stále bez bodu, novým lídrom Zvolen

Po prvý raz v sezóne sa z víťazstva tešila Nitra, ktorá doma zdolala Košice 3:2.

TEL: HC 21 Prešov podľahol HK Poprad v 3. kole

Pre Prešov je to po dvoch víťazstvách prvá prehra v sezóne a má 5 bodov.

TEL: Hráči Dukla Ingema Michalovce zdolali HK GROTTO Spišská Nová Ves

Víťazný gól strelil päť sekúnd pred koncom predĺženia obranca Martin Štajnoch. ,aktualizované

TEL: HK Nitra zdolal HC Košice v 3. kole

Košice v závere síce ešte znížili zásluhou Campbella, no vyrovnať už nedokázali.

TEL: MHk 32 Liptovský Mikuláš zdolal Dukla Trenčín v 3. kole

Dva góly v zápase vsietil aj Kamil Walega.

TEL: HKM Zvolen zvíťazil nad HC MIKRON Nové Zámky v 3. kole

Zvolenčania sa zásluhou lepšieho skóre dostali na čelo tabuľky pred Michalovce, obaja majú na konte osem bodov.

TEL: HC ´05 Banská Bystrica prehrali s HC Slovan Bratislava v 3. kole

Do stretnutia vstúpili lepšie Bratislavčania. Ujali sa vedenia v štvrtej minúte Harrisom, ktorý z pravej strany prestrelil Belányiho.

TEL: Michalovce angažovali ruského obrancu Glazkova

Ivana sme mali v hľadáčiku už pred sezónou, preto som rád, že sa podarilo skompletizovať tento transfer, uviedol športový manažér michalovského klubu Marek Mašlonka.,aktualizované

TEL: Americký útočník Dickman skončil v HC Nové Zámky

Nové Zámky boli pre 29-ročného útočníka prvé európske pôsobisko.

Duel 4. kola HC Košice - HC 21 Prešov sa odohrá v košickej Crow aréne

Košickí hokejisti odštartovali sezónu 2022/2023 zápasom v Michalovciach a následne mali nastúpiť v domácom stretnutí proti Slovanu Bratislava.

Michalovce zažívajú dobrý úvod sezóny, Puliš: Ukazuje sa charakter

Pod Urpínom to celok z východu republiky nemal v nedeľu večer jednoduché.

Mezei oslávil 500. zápas prehrou, Brincko: Prvý gól ma potešil

Kamzíci" sa po prehre so Slovanom zlepšili v efektivite a pripísali si prvý triumf v novej sezóne.

TEL: Banskobystričania už od pondelka trénujú na domácom ľade

Na svoj štadión sa plnohodnotne vrátili po dlhých vyše piatich mesiacoch.

TEL: Liptovský Mikuláš dostal licenciu pre štart v Tipos extralige

Najvyššia hokejová súťaž tak bude mať aj v nasledujúcej sezóne dvanásť účastníkov.

Záborský zamieril do HK Poprad: Cieľ je zdvihnúť majstrovský pohár

V popradskom tíme napokon nepokračuje 28-ročný Lichotnikov, ktorý v prípravnom období nenaplnil očakávania.

Hradec Králové prehral na ľade Frölundy, Okuliar skóroval

Na oboch góloch českého tímu sa podieľali slovenskí útočníci.

Banská Bystrica angažovala obrancu Pavlina ako náhradu za Cardwella

Pre Pavlina pôjde o tretie pôsobisko v slovenskej extralige. V ročníku 2020/2021 hral za HC Košice, v sezóne 2021/2022 bol hráč Michaloviec.

TEL: Tím Dukla Michalovce zdolal v príprave Cracovia Krakov

Michalovčania zvíťazili nad Krakovom 6:2. ,aktualizované

TEL: Obranca Hudec podpísal zmluvu s MHk 32 Liptovský Mikuláš

Pre 28-ročného obrancu pôjde o piate pôsobisko v najvyššej slovenskej súťaži.

TEL: Bdžoch na skúške v HK GROTTO Spišská Nová Ves

Dvadsaťpäťročný rodák zo Spiša strávil uplynulú sezónu v Banskej Bystrici. V 19 zápasoch strelil gól a pridal asistenciu.

TEL: B. Bystrica zdolala Viedeň, Trenčín prehral so Vsetínom

Dukla Trenčín podľahla českému prvoligistovi VHK ROBE Vsetín 5:6.,aktualizované

TEL: V príprave triumfovala Nitra, Košice a Banská Bystrica

Poprad doma podľahol Krakovu 2:3.

Rozhodol o tom štvrtkový žreb úvodného kola jubilejného 30. ročníka najvyššej súťaže. ,aktualizované

TEL: Spišská Nová Ves v budúcej sezóne s novým partnerom i názvom

V novom ročníku bude klub vystupovať pod názvom HK GROTTO Spišská Nová Ves.

TEL: Michalovce začali bez hlavného trénera, s tímom trénuje Regenda

Michalovský klub dosiahol najväčší úspech v sezóne 2020/21, v ktorej obsadil 3. miesto.

TEL: Štart prípravy Prešova odsunula rolba, do tímu pribudol Krajč

V kádri je napokon až osem legionárov, pričom do jedného zápasu môžu zasiahnuť maximálne siedmi.

TEL: Nitra odštartovala prípravu na ľade v Leviciach

Hokejisti Nitry budú v novembri hostiť aj jednu z dvoch semifinálových skupín Kontinentálneho pohára.

Banskobystrickí hokejisti sa budú tri týždne pripravovať v Brezne

Prvý tréning na ľade absolvuje mužstvo v pondelok v neďalekom Brezne. Banskobystrický zimný štadión nebude k dispozícii pre ďalšiu fázu zveľaďovania a dokončovania.

Roy napokon Michalovce neposilní, vyradili ho zdravotné problémy

Michalovský klub zároveň priznal, že pracuje na náhrade.

TEL: Hudec pokračuje v Trenčíne, zmluvu predĺžil o dve sezóny

Trenčín podpísal Hudeca v priebehu minulej sezóny, v ktorej za tím odohral 31 zápasov a získal 15 bodov (9+6).