Štvrtok 9. máj 2024Meniny má Roland

Tipsport Liga

Premiérové góly Hraška a Sládka, obaja rozhodli duel s N.Zámkami

Zvolenčania budú tróniť na čele tabuľky Tipos extraligy minimálne do utorka 20. decembra, keďže nasleduje reprezentačná prestávka.

Michalovská desaťzápasová bodová séria sa skončila v Banskej Bystrici

Vašaš by si prial, aby sa ďalšia séria výhier či duelov s bodovými zápismi začala už v nedeľu doma so Spišskou Novou Vsou.

HC ´05 Banská Bystrica zdolala Duklu Ingema Michalovce 3:2 v 24. kole

Hráči spod Urpína zaknihovali tretiu výhru za sebou a na svojom štadióne vyhrali za tri body iba tretíkrát v aktuálnej sezóne.,aktualizované

"Rysy" položili základ úspechu v druhej tretine, ktorú vyhrali 4:0. Góly si rozdelili štyria legionári.

TIPOS EXTRALIGA: Slovan vyhral na ľade Nitry

Hostia položili základ úspechu najmä v oslabeniach, ktorých ubránili až deväť.

TIPOS EXTRALIGA: Nitru opäť povedie tréner Stavjaňa

Vo funkcii nahradil Nordmundsa Sejejsa, ktorého vedenie klubu v novembri odvolalo z funkcie.,aktualizované

Banská Bystrica sa dohodla na spolupráci s brankárom Sedláčkom

Do tréningového procesu klubu sa od pondelka zapojil aj bývalý český brankár Tomáš Duba, ktorý teraz pôsobí ako tréner brankárov.

Zagrapan ukončil hráčsku kariéru a rozšíril trénerský štáb Prešova

Vo funkcii asistenta trénera bude pôsobiť spoločne s doterajším asistentom Dušanom Brinckom a trénerom brankárov Rudolfom Jurčenkom.

Zvolen zvíťazil vo štvrtom stretnutí po sebe a bodovo sa tak dotiahol na vedúci Slovan Bratislava. Ten vedie vďaka lepšej bilancii vo vzájomných dueloch a má zápas k dobru.

Poprad zvíťazili nad Slovanom Bratislava 3:2 po predĺžení

Popradčania triumfovali nad obhajcom titulu prvýkrát v sezóne, keď predchádzajúce dva zápasy prehrali so skóre 2:9.

Banská Bystrica ukončila sériu prehier, porazili Spišskú Novú Ves 5:1

Na druhej strane prehrala Spišská tretí duel po sebe, všetky na ihriskách súperov.,aktualizované

Michalovce zvíťazili na ľade Košíc 4:3 po samostatných nájazdoch

Po dvoch tretinách bol stav nerozhodný, keď sa presadili Jakub Linet a Jakub Suja.

Hokejisti Nových Zámkov zvíťazili v krajskom derby na ľade Nitry 4:2

Vyrovnané stretnutie sa zlomilo až v poslednej tretine. Hosťom sa podarilo odskočiť súperovi na rozdiel dvoch gólov zásluhou zámorskej dvojice Robby Jackson a Ben Johnson.,aktualizované

Padlo 12 gólov: Prešov porazil doma Liptovský Mikuláš 8:4

Prešovčania triumfovali len v treťom z uplynulých dvanástich duelov a v tabuľke sa posunuli na 10. miesto, o bod pred svojho nedeľného súpera. Liptáci majú pred poslednou Nitrou náskok tri body.

TEL: V Prešove skončil kapitán Šimek, klub s ním rozviazal zmluvu

Do kádra prešovského tímu pribudol útočník Ladislav Ščurko, ktorý prišiel na hosťovanie z Humenného.

TEL: V Nitre skončil Morrison, prišli obrancovia Vitaloš a Parkkonen

Morrison nastúpil v prebiehajúcej sezóne 2022/2023 do piatich zápasov, v ktorých získal dva kanadské body (1+1).

Poprad si doma udržal čisté konto, Banskú Bystricu porazil 5:0

Kanadský tréner Doug Shedden nepriviedol Banskú Bystricu k víťazstvu ani v druhom zápase na striedačke a preto jeho tímu patrí 9. priečka. ,aktualizované

Zvolen si poradil na domácom ľade s Prešom a vyhral 4:3

Úvod duelu vyšiel lepšie hosťom. V tretej minúte využili presilovku, keď sa z dorážky presadil Šimun. Domáci však rýchlo otočili na 2:1.,aktualizované

Trojbodový Sojčík: Hokejisti Nitry doma tesne podľahli Trenčínu 3:4

Trenčania si v druhej tretine vypracovali dvojgólové vedenie zásluhou Tourigneho a Petráša. Ešte do prestávky však strelil kontaktný gól Guman.,aktualizované

Slovan zvíťazil na Liptove a poskočil na čelo tabuľky

Slovanisti majú po 21. kole náskok jedného bodu pred Novými Zámkami. Tie prišli o líderskú pozíciu po domácej prehre s Michalovcami 1:3.

Košice doma porazili Spišskú Novú Ves 4:1

Košičania potvrdili úspešnú bilanciu na vlastnom ľade, keď zvíťazili v ôsmich domácich dueloch za sebou.

Nové Zámky doma nestačili na Michalovce, prehrali 1:3

Úvodný gól vsietili domáci zásluhou Robbyho Jacksona. Na jeho presný zásah odpovedal ešte pred prestávkou Ethanv Szypula a hostí poslal v 51. minúte do vedenia Adam Lapšanský.

Slovan Bratislava zvíťazil na ľade Liptovského Mikuláša 2:1

Po bezgólovej prvej tretine sa dostal Slovan do vedenia v 31. minúte zásluhou Matthewa MacKenzieho.

TEL: L.Mikuláš podpísal zmluvu so Štrauchom, Drábek sa vrátil do Nitry

Dvadsaťosemročný útočník Štrauch pôsobil v Liptovskom Mikuláši už v sezóne 2020/2021, keď vtedy v 46 zápasoch zaznamenal 32 bodov (15+17).

TIPOS EXTRALIGA: Obranca Stacha sa vrátil do Dukly Trenčín

Dvadsaťročný odchovanec trenčianskeho klubu zamieril do zámorskej súťaže počas sezóny 2020/2021.

Poprad angažoval útočníka Razgalsa, Jurinyi avizuje aj ďalšie zmeny

Po príchode Razgalsa je v popradskom tíme 5, pričom do jedného zápasu môžu zasiahnuť maximálne siedmi.

Ruský obranca Sorokin absolvuje mesačnú skúšku v Liptovskom Mikuláši

Dvadsaťdeväťročný obranca odohral v tejto sezóne 13 zápasov za maďarské mužstvo Ferencvarosi TC v medzinárodnej Erste lige a zaznamenal štyri asistencie.

TEL: Slovan zastavil sériu Zvolena, Petrisku teší premiérový gól

Po zranení sa vrátil do zostavy Slovana Bratislava obranca Daniel Gachulinec a hneď si aj pripísal dva kanadské body za dve asistencie na góly svojich spoluhráčov.

TEL: Košice aj Tybor potvrdili formu, Šimkovi chýbala odvaha Liptákov

Liptáci chceli v Košiciach získať štvrté víťazstvo po sebe, čo sa im zatiaľ naposledy podarilo v októbri 2019.

TEL: HK Poprad nedal šancu Novým Zámkam

Poprad získal tri body prvýkrát od 30. októbra, keď zdolal doma Prešov 3:0.

TEL: Dukla Trenčín vďaka presilovkám vyhrala v B.Bystrici

Dukla pri Hrone využila tri presilovky a dvoma gólmi sa prezentovali až dvaja hráči - Phil Pietroniro a Marek Sloboda.

TEL: HC Košice zdolali Liptovský Mikuláš 6:1 v 18. kole

Liptáci prehrali prvýkrát po troch víťazstvách.

Hokejisti Slovana zdolali Prešov s prehľadom 5:2

Bratislavčania triumfovali po dvoch predchádzajúcich prehrách, Prešovčania si pripísal ôsmu prehru za sebou.

Košice ukončili spoluprácu s Kanaďanom Watlingom

Dvadsaťdeväťročný center bol v uplynulých dvoch sezónach hráčom klubu Wheeling Nailers, ktorý účinkuje v tretej najvyššej zámorskej súťaži ECHL.

TIPOS EXTRALIGA: HKM Zvolen zdolal v derby Banskú Bystricu 6:3

Hráči spod Urpína prvýkrát v sezóne na ihrisku súpera nebodovali.,aktualizované

Hokej-TEL: Návrat Košíc do Steel arény priniesol debut brankárov Janus

Košičania víťazstvom predĺžili víťaznú sériu na päť zápasov a ukázali, že na hernej fazóne im neubrala ani prvá reprezentačná prestávka.

Liptáci zdolali v regionálnom derby po predĺžení HK Poprad 4:3

Jouka Juhola zaznamenal v drese hostí premiérový gól vo svojom prvom stretnutí. ,aktualizované

TEL: HC Košice zdolali Duklu Trenčín, víťazná premiéra Janusa

Košičania zdolali Trenčín aj druhýkrát v sezóne a víťaznú sériu natiahli na päť zápasov.

TEL: Hokejisti Prešova prehrali s Michalovcami po predĺžení

Víťaznú premiéru na striedačke Michaloviec zaznamenal tréner Roman Stantien.

Fínsky obranca Mesikämmen ukončil pôsobenie v Liptovskom Mikuláši

Dvadsaťsedemročný obranca odohral za "liptákov" v tejto sezóne 13 zápasov a zaznamenal jednu asistenciu.