Tenis

AUSTRALIAN OPEN: Kližan prehral v 1. kole dvojhry s Tsongom

Súper mu odplatil prehru z 2. kola US Open 2012, kde Kližan postúpil až do osemfinále, čo je doposiaľ jeho maximum na podujatiach veľkej štvorky.,aktualizované

AUSTRALIAN OPEN: Siegemundová vyradila v 1. kole dvojhry Azarenkovú

Bez problémov zvládla úvodnú prekážku aj Karolína Plíšková. ,aktualizované

AUSTRALIAN OPEN: Kužmová postúpila do 2. kola, čaká ju Svitolinová

Slovenská tenistka si v úvodnom kole poradila s Ukrajinkou Katerynou Kozlovovou v troch setoch.,aktualizované

AUSTRALIAN OPEN: Schmiedlová po prehre s Mertensovou: Mala som šance

V prvom sete dokázala držať Schmiedlová so súperkou krok iba na jeho začiatku.,aktualizované

Rybáriková prehrala v 1. kole s Kvitovou

Kvitová predvádzala svoj typický agresívny tenis, tlačila Rybárikovú z forhendu.

Andy Murray možno bude mať sochu v areáli All England Clubu

Tridsaťjedenročný Škót je dvojnásobný víťaz Wimbledonu z rokov 2013 a 2016.

Anna Karolína Schmiedlová si polepšila v rebríčku WTA o 18 miest

Slovenskou jednotkou zostala Dominika Cibuľková, ktorá sa posunula o jedno miesto na 25. pozíciu.

Šarapovová deklasovala Dartovú a postúpila do 2. kola Australian Open

Šarapovová po skončení duelu zdôraznila, že cítila rovnakú vášeň ako v roku 2008, keď v Melbourne zdvihla nad hlavu cennú trofej.,aktualizované

Novak Djokovič je suverénne na čele rebríčka ATP

Najlepší slovenský singlista Martin Kližan zostal na 40. mieste, Jozef Kovalík klesol o dve priečky na 91. miesto.

Nadal s Andersonom postúpili do 2. kola dvojhry na Australian Open

Nadal si v 1. kole poradil s domácim držiteľom voľnej karty Jamesom Duckworthom 6:4, 6:3, 7:5.

De Minaur vybojoval premiérový titul, vo finále zdolal Seppiho

Devätnásťročný de Minaur získal premiérový titul na hlavnom profesionálnom okruhu, dosiaľ dvakrát neuspel vo finále - vlani v Sydney a vo Washingtone.

Titul v Sydney pre Kvitovú, zvládla ôsme finále v rade

Kvitová mala slabší vstup do zápasu, prvý set hladko prehrala, no ukázala bojovného ducha, postarala sa napokon o veľkú drámu a v tajbrejku tretieho setu dokonala fantastický obrat.

Sandgren zdolal vo finále v Aucklande Norrieho, získal prvý titul

Dvadsaťsedemročný Sandgren nestratil na podujatí ani set.

Seppi vo finále turnaja ATP v Sydney postaví proti de Minaurovi

Piaty nasadený de Minaur si vybojoval postup po semifinálovom víťazstve nad štvorkou pavúka Francúzom Gillesom Simonom 6:3, 6:2.