Slovenská šestnástka podľahla na turnaji v Česku domácim rovesníkom

Zverenci trénera Michala Blanára sa ešte v sobotu stretnú s Fínskom a v nedeľu so Švédskom.

M. Pospíšil chce reprezentovať Slovensko na tohtoročných MS v Česku

Zo slovenských hráčov v NHL už predtým potvrdili štart na šampionáte aj útočník Juraj Slafkovský z Montrealu Canadiens a obranca Šimon Nemec z New Jersey Devils. ,aktualizované

Nitra zdolala Spišskú Novú Ves, ujala sa vedenia vo finálovej sérii

Spišiaci si vytvorili prvú šancu v 8. minúte, Kerbashian však zblízka neprekonal Aittokallia. V polovici prvej tretiny zahrozili aj hostia, Bubela dvakrát za sebou trafil konštrukciu bránky.

Žilina postúpila do extraligy, Prešov zdolala 4:0 na zápasy

Žilinčania sa rozbehli od druhej tretiny.

Niké liga: Futbalisti AS Trenčín prehrali s FC Košice 1:2

Domáci sa mohli ujať vedenia už v 3. minúte, no Akila ani Kupusovič vyložené príležitosti nepremenili.

Evenepoel sa vráti v júni, mal by stihnúť Tour i OH v Paríži

Evenepoel sa zranil začiatkom apríla pri ťažkom páde počas 4. etapy Okolo Baskicka a musel ísť na operáciu. Od 2.-9. júna chce štartovať na Criterium du Dauphine vo Francúzsku.

Haaland možno nenastúpi v semifinále FA Cupu pre svalové zranenie

Uvidíme, či proti Chelsea bude môcť hrať, citovala trénera Guardiolu agentúra AFP.

Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov odletí v sobotu do Fínska

Realizačný tím bude mať vo Fínsku zatiaľ k dispozícii trojicu brankárov, ôsmich obrancov a štrnástich útočníkov. Krátko pred štartom turnaja sa k mužstvu pripojí bek Luka Radivojevič.

Iuventa odštartuje semifinále doma, Kostka: Benfica je favorit

Michalovčanky už majú na konte dve tohtosezónne trofeje (MOL liga, Slovenský pohár).

Košice budú spolupracovať na príprave majstrovstiev Európy v plávaní

Pôvodne sme mali organizovať len majstrovstvá Európy do 23 rokov, pravdepodobne to však budú aj majstrovstvá Európy juniorov, uviedol prezident SPF Ivan Šulek.

Fritz zdolal Drapera vo štvrťfinále turnaja ATP v Mníchove

V štvrťfinále si ako tretí nasadený poradil so šestkou "pavúka" Britom Jackom Draperom 4:6, 6:3, 7:6 (1). ,aktualizované

V Mníchove predstavili dresy Slovákov na šampionát v Nemecku

Zverenci trénera Francesca Calzonu nastúpia na turnaji v tradičných modrých a bielych farbách.

Zidane by mal byť nový tréner Bayernu, tvrdí Mundo Deportivo

Na lavičke Bavorov po sezóne skončí Thomas Tuchel.

Bývalý prezident Arsenalu Chips Keswick zomrel vo veku 84 rokov

Na čele londýnskeho klubu bol v rokoch 2013-2020.

Etcheverry postúpil do semifinále turnaja ATP v Barcelone

Trinásty nasadený hráč vyradil vo štvrťfinále Brita Camerona Norrieho 7:6 (4), 7:6 (1).

Rybakinová postúpila do semifinále turnaja WTA v Stuttgarte

Ako štvrtá nasadená zdolala vo štvrťfinále Jasmine Paoliniovú z Talianska 6:3, 5:7 a 6:3.

Serie A má najvyšší koeficient, môže mať až šesť tímov v Lige majstrov

Bude mať šesť, ak Atalanta Bergamo alebo AS Rím vybojujú celkové prvenstvo v Európskej lige. ,aktualizované

Miami Heat prišlo o zraneného Butlera

Miami nastúpi v noci na sobotu v play in NBA v stretnutí proti Chicagu a neúspešný z tohto zápasu bude mať po sezóne.

Český brankár Francouz oficiálne ukončil kariéru

Tridsaťtriročný Francouz naposledy nastúpil na zápas pred rokom v drese tímu NHL Colorado Avalanche, s ktorým sezónu predtým vybojoval Stanleyho pohár.

Štatistiky Slovákov v NHL - najproduktívnejší bol Slafkovský

Útočník Montrealu ovládol bodovanie Slovákov s 50 bodmi, s 20 gólmi bol aj najlepší strelec a s 30 asistenciami najlepší nahrávač.

Kučerov vyhral produktivitu NHL, Pospíšil deviaty najtrestanejší

Ruský hokejista Nikita Kučerov druhýkrát v kariére vyhral kanadské bodovanie základnej časti NHL.

Organizátori označili výsledky polmaratónu v Pekingu za neplatné

Cieľovou čiarou prešiel ako prvý Číňan Che Ťie v čase 1:33:44 h.

V extralige basketbalistiek je opäť finále Piešťany - Banská Bystrica

Klub z kúpeľného mesta má na dosah tzv. zlatý hetrik, „pumy“ naproti tomu bojujú o historicky prvé double (titul a Slovenský pohár).

Nagelsmann predĺžil zmluvu s DFB, trénerom Nemecka bude do roku 2026

Nemecko by mal viesť v prípade postupu z kvalifikácie na aj finálovom turnaji MS 2026 v USA, Kanade a Mexiku.,aktualizované

Plzeň sa lúči s EKL so zdvihnutou hlavou, Koubek: Rozhodlo vylúčenie

Favorit napokon v predĺžení početnú prevahu využil a po víťazstve 2:0 narazí v boji o postup do finále na Club Bruggy.

Víťazom kvalifikácie šprintu F1 na VC Číny sa stal Norris

Druhý skončil Brit Lewis Hamilton z Mercedesu s mankom +1,261 s, tretia priečka patrila Španielovi Fernandovi Alonsovi zo stajne Aston Martin (+1,975).

Vatrano s tretím hetrikom v sezóne, prvé góly Čibrikova a Klapku

Vatrano skóroval najprv v presilovke, potom v rovnovážnom počte hráčov na ľade a v závere spečatil výsledok v oslabení gólom do prázdnej bránky, keď domáci odvolali brankára a skúšali to 6 proti 4.

Frühauf ocenil hru Nemcov: Je na nás ako zareagujeme v sobotu

Podľa asistenta trénera Petra Frühaufa bola štvrtková prehra (3:7) v prípravnom stretnutí v Kaufbeurene úplne zaslúžená.

Atalanta je v európskom semifinále po 36 rokoch

Vo výpočte úspechov zaostáva klub z Lombardie voči anglickému veľkoklubu vo všetkých smeroch.

UŽ IDE DO TUHÉHO: Play off NHL odštartuje v noci na nedeľu

Vyraďovacie boje odštartuje prvý zápas série medzi Carolinou a New Yorkom Islanders, ktorý je na programe v sobotu o 23.00 SELČ.

Pospíšil prispel k triumfu, MacKinnon prekonal rekord Šťastného

Pospíšil prihral v 26. minúte na gól Kevinovi Rooneymu, ktorý strelou z medzikružia zvýšil na 4:0 pre Calgary.,aktualizované

Lantoši po prehre s Nemeckom verí, že facka tímu pomôže

Domáci výber si triumf 7:3 zaslúžil, zverenci Harolda Kreisa boli lepší v pohybe i v osobných súbojoch.

Stroll ovládol jediný tréning na VC Číny

Tréning museli zhruba na 15 minút prerušiť po tom, ako na okruhu v Šanghaji v zákrute číslo sedem vzbĺkla tráva.

Mešár a Dvorský vypadli z play off OHL, sú voľní pre reprezentáciu

Oba tímy slovenských útočníkov prehrali aj štvrtý zápas v druhom kole vyraďovačky a ich tímy tak vypadli z hry o majstrovský titul.

Leverkusen postúpil do semifinále, Liverpool vypadol s Atalantou

West Ham poslal do vedenia Michail Antonio, keď predĺžil v 13. minúte do siete center od Jarroda Bowena.

Fiorentina vyradila Plzeň, Aston Villa postúpila cez Lille

Správu aktualizujeme.Prvý polčas vo Florencii bol jednoznačne v réžii domáceho celku, ktorý však nedokázal premeniť svoje šance. ,aktualizované

Coyotes sa oficiálne presťahovali z Arizony do Salt Lake City

Meruelo bol od kúpy tímu v roku 2019 neoblomný v tom, že ho nechce predať napriek tomu, že dostal množstvo ponúk.

Slovenskí hokejisti prehrali s Nemeckom 3:7

Zverenci Craiga Ramsayho inkasovali gól už v 2. minúte, no potom otočili skóre zásluhou Róberta Lantošiho a Olivera Okuliara. ,aktualizované

Králik po triumfe slovenskej sedemnástky: Konečne sme efektívni

Najbližšie slovenskú "sedemnástku" čaká v piatok duel s Fínskom, v sobotu sa predstaví proti domácemu výberu a podujatie zakončí v nedeľu zápasom s Českom.,aktualizované