Utorok 16. apríl 2024Meniny má Dana a Danica

Arsenal Londýn v druhom polčase otočil londýnske derby

Hráč West Hamu Ryan Fredericks (vľavo) v súboji s Gabrielom Martinellim z Arsenalu vo futbalovom zápase anglickej Premier League West Ham Utd - Arsenal Londýn v Londýne 9. decembra 2019. FOTO TASR/AP Foto: TASR

"Kanonierom" sa v druhom polčase podarilo otočiť skóre londýnskeho derby vďaka trom presným zásahom v priebehu deviatich minút.

Londýn 10. decembra (TASR) - Futbalisti West Hamu United prehrali v pondelňajšom stretnutí 16. kola anglickej Premier League s Arsenalom Londýn 1:3. Domáci viedli od 38. minúty po hlavičke Angela Ogbonnu. "Kanonierom" sa však v druhom polčase podarilo otočiť skóre londýnskeho derby vďaka trom presným zásahom v priebehu deviatich minút. Do streleckej listiny sa postupne zapísali Gabriel Martinelli, Nicolas Pepe a Pierre-Emerick Aubameyang.