MS v stolnom tenise: Jang Wang vypadol v osemfinále dvojhry

Francúzovi Simonovi Gauzymu podľahol hladko 0:4, keď mu dokázal vzdorovať iba v záverečnom štvrtom sete. V úvodnom dejstve neuhral ani jedinú loptičku.

Hokejistov SR preveria Česi, Ramsay: Potrebujeme zjednodušiť hru

Tréner slovenskej repretentácie bude mať v dvojzápase s týmto súperom k dispozícii už aj posily z NHL.,aktualizované

Nišikori a Medvedev postúpili do štvrťfinále turnaja ATP v Barcelone

Japonský tenista si vo štvrtok v osemfinále poradil s Felixom Augerom-Aliassimeom hladko v dvoch setoch.

Pogba jediný člen Jedenástky roka, ktorý nehrá za City alebo Liverpool

Začiatok sezóny nezastihol francúzskeho reprezentanta v optimálnej forme, po príchode nórskeho trénera Oleho Gunnara Solskjaera však Pogba ožil.

RUSI ZBROJA: Ovečkina, Orlova a Kuznecova volajú na MS

Ovečkin je dostupný pre národný tím po vypadnutí Washingtonu Capitals v 1. kole play off NHL.

ZMENA PLÁNU: Sagan nepôjde poslednú jarnú klasiku, ide do Kalifornie

Trojnásobný majster sveta nemá za sebou ideálne obdobie, keď nedokončil stredajší Valónsky šíp, ani nedeľňajšie preteky Amstel Gold Race.

Vedenie Sparty Praha odvolalo trénera Ščasného, mužstvo povedie Horňák

Ščasný nahradil vlani v júli po nevydarenom zápase 2. predkola Európskej ligy UEFA proti Subotici Pavla Hapala - súčasného trénera slovenskej reprezentácie.

SOŠV a SZĽH pripravili výstavu mapujúcu míľniky slovenského hokeja

Bude mať putovný charakter, otvoria ju 30. apríla v priestoroch Slovenského technického múzea v Košiciach. Potom ju predstavia aj v Poprade, Nitre, Topoľčanoch, L. Mikuláši, Brezne či Galante.

Gusev sa zapojí do prípravy Rusov na MS, pozvánku dostal aj Zajcev

Gusev nazbieral v základnej časti KHL 81 bodov (17+64), vo vyraďovačke si pripísal na konto ďalších 19 (9+10).

Fanúšikovia Lazia Rím pred odvetou s AC Miláno oslavovali Mussoliniho

Už pred stretnutím sa zišli asi päťdesiati skalní priaznivci Lazia na námestí Piazzale Loreto, kde v roku 1945 popravili diktátora Mussoliniho, a rozvinuli transparent oslavujúci fašistického vodcu.

NHL: Columbus trápia zranenia obrancov, debut možno zažije Gavrikov

V prvom kole, v ktorom Blue Jackets senzačne vyradili víťaza základnej časti v štyroch dueloch, rotoval Tortorella šiestich obrancov.

Chcete byť originálni pri hokejovom fandení?

Oblečte sa do trojdresu Slovakia!

NBA: Houston zdolal Utah a postúpil do 2. kola play off

Úradujúci šampióni Golden State Warriors doma prehrali s Los Angeles Clippers 121:129 a nevyužili šancu postúpiť do 2. kola.,aktualizované

Guardiola po triumfe v mestskom derby: Všetko máme vo vlastných rukách

Ak zverenci trénera Pepa Guardiolu zabodujú naplno v zostávajúcich dueloch proti Burnley, Leicestru City a Brightonu, zmaria sen Liverpoolu o zisku titulu.

NHL: Carolina vyradila obhajcu Stanleyho pohára Washington Capitals

Hurricanes prehrávali v zápase 0:2 i 1:3. O vyrovnanie sa postaral v úvode tretej tretiny Jordan Staal. Ďalším hrdinom hostí bol obranca Jaccob Slavin, ktorý prihral na tri góly vrátane víťazného.,aktualizované

Manchester City uspel v derby a vystriedal Liverpool na čele tabuľky

City sa výhrou dostali o bod pred FC Liverpool. Do konca súťaže zostávajú tri kolá.

TIPSPORT LIGA: Kanaďan Fraser zamieril zo Zvolena do nemeckej DEL

Fraser prišiel do Zvolena v priebehu sezóny 2018/2019. Napokon zaň odohral celkovo 39 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 1 gól, 11 asistencií, 9 plusových bodov a 71 trestných minút.

Košickí volejbalisti zdolali Prievidzu vo finále play off

Prievidza začala lepšie a po druhom ese Mlynarčíka za sebou viedla 7:3. Obhajca titulu mal priebeh úvodného dejstva pod kontrolou a postupne si vypracoval sedembodový náskok 20:13.,aktualizované

Volejbalistky VK Slávia sú majsterkami Slovenska

Slávistky získali do klubovej vitríny už 18. titul majsteriek Slovenska, z trónu zosadili práve Strabag.,aktualizované