Inter Miláno vybojoval na ihrisku Sassuola víťaztvo

Do polčasovej prestávky udrel dvakrát Romelu Lukaku a posadil Inter na koňa. ,aktualizované

KHL: Magnitogorsk porazil Omsk

Metallurg Magnitogorsk zdolal doma Avantgard Omsk 3:0 a zastavil víťaznú šnúru hostí na čísle štyri.,aktualizované

Rubľov sa stal víťazom turnaja ATP v Moskve

Pre 22-ročného Rusa je to druhý singlový titul v kariére na okruhu ATP.,aktualizované

Shapovalov zvíťazil vo finále turnaja ATP v Štokholme

Pre Shapovalova je to prvý titul vo dvojhre na okruhu ATP.,aktualizované

Podmaníková zvíťazila na Plzenských šprintoch na 200 metrov prsia

Trníková prekonala v nedeľu na tejto trati už druhý raz juniorský slovenský rekord.

Lobotkovo Vigo prehralo s Alves

O triumfe domácich rozhodli Lisandro Magallan a Lucas Perez. Celta klesla na zostupové 18. miesto.,aktualizované

Slovenky víťazkami medzinárodného turnaja v Poľsku

Zverenkyne trénera Michala Jedličku zohrali na turnaji päť duelov v priebehu troch dní.

Ostapenková zvíťazila vo finále turnaja WTA v Luxemburgu

Pre 22-ročnú víťazku grandslamového Roland Garros z roku 2017 je to štvrtý titul vo dvojhre na profiokruhu WTA.

Počas zápasu Serie A pristál na trávniku parašutista

Muž s modrým padákom pristál blízko stredového kruhu tesne pred koncom polčasu v momente, keď mal Romelu Lukaku z Interu zahrávať pokutový kop.

Švajčiarka Belinda Benčičová zvíťazila vo finále turnaja v Moskve

Dvadsaťdvaročná Švajčiarka získala šiesty titul vo dvojhre na okruhu WTA.

Utah Jazz ponúkol trénerovi Snyderovi dlhodobý kontrakt

Päťdesiatdvaročný Snyder si za svoju prácu vyslúžil predĺženie platnosti kontraktu už druhýkrát v priebehu troch rokov.

Lacko zvíťazil na challengerovom turnaji v nemeckom Ismaningu

V nedeľu vo finálovom stretnutí ako nasadená šestnástka zdolal turnajovú dvanástku Američana Maxima Cressyho 6:3 a 6:0. Zápas trval len 50 minút.

Peter Bondra: Čas už nevnímam cez roky, ale cez sezóny

Kariéru ukončil pred 12 rokmi, z verejného diania sa však nevytratil, skôr naopak. Zúčastňuje sa na exhibičných či charitatívnych akciách, zblízka sleduje dianie v slovenskom hokeji.

Marc Marquez slávil v Japonsku 10. triumf v sezóne

V triede Moto3 sa tešil z prvenstva Talian Lorenzo Dalla Porta na Honde pred Španielom Albertom Arenasom a svojím krajanom Celestinom Viettim.

V AHL sa strelecky presadili Cehlárik, Lantoši, Studenič i Feherváry

Obranca Martin Feherváry sa podieľal na triumfe Harshey Bears na ľade Lavalu Rocket dvomi asistenciami.

Tatar prispel asistenciou k víťazstvu Montrealu na ľade St. Louis

Dallas s Andrejom Sekerom triumfoval na ľade Philadelphie.,aktualizované

Duel basketbalistov Prievidze a Interu ukončila inzultácia rozhodcu

Stalo sa to po tom, ako domáca lavička dostala technickú chybu a manažér klubu Marko Batina protestoval u rozhodcu po odpískaní faulu na hráča BC.,aktualizované

NBA: Siakam sa dohodol s Torontom na predĺžení zmluvy

Dvadsaťpäťročný hráč bude v Kanade pôsobiť dlhšie o ďalšie štyri roky a zarobí 130 miliónov dolárov.