Za najužitočnejšieho hráča podujatia zvolili fanúšikovia Davida Pastrňáka z Atlantickej divízie.

NHL: All Star exhibícia so štyrmi hráčmi domáceho St. Louis

Počas All Star víkendu budú proti sebe bojovať štyri divízie - Atlantická, Metropolitná, Pacifická a Centrálna.

NHL: Matthews pre zranenie chýba v zápase hviezd, náhradou je Tkachuk

Na jeho miesto v Atlantickej divízii povolali 20-ročného útočníka Bradyho Tkachuka z Ottawy Senators, pre ktorého to bude debut na tradičnej exhibícii.

NHL: Columbus zdolal Winnipeg a zvíťazil šiestykrát za sebou

Minnesota doma zdolala Detroit 4:2, gólom a asistenciou sa prezentovali domáci Mats Zuccarello a Eric Staal.

Boston otočil skóre dvoma gólmi v tretej tretine, pri vyrovnávajúcom na 2:2 vysunul Halák prihrávkou o mantinel Charlieho Coylea a Jake DeBrusk zakončil akciu vydarenou strelou.,aktualizované

NHL: Florida zvíťazila v Minnesote, Colorado zdolalo Detroit

V Denveri Colorado zdolalo Detroit 6:3, dva góly strelili domáci Nazem Kadri a Nathan MacKinnon. Detroit prehral piaty zápas v sérii.,aktualizované

NHL: Ovečkin je prvou hviezdou týždňa, doplnili ho Merzlikins a Toews

Kapitána Washingtonu Ovečkina zvolili za prvú hviezdu, keď v troch zápasoch dosiahol osem gólov, pričom v dvoch dueloch za sebou strelil hetrik.

NHL: Ak McDavid prestane prihrávať, tak dá aj 100 gólov v sezóne

V prebiehajúcej sezóne zaznamenal 23-ročný McDavid zatiaľ 76 bodov za 27 gólov a 49 asistencií.

NHL: Štatistiky Slovákov: Na čele produktivity suverénne Tatar

Jedenásty a posledný bodovaný je Marko Daňo.

NHL: McDavid v produktivite vedie o bod pred Draisaitlom

Najlepším strecom NHL je zatiaľ David Pastrňák z Bostonu Bruins.

NHL: Chicago zdolalo Winnipeg, Kane zaznamenal 1000. bod

Pittsburgh vyhral druhý zápas za sebou a v tabuľke Východnej konferencie mu patrí tretia priečka, na druhý Boston, ktorý prehral tretí z uplynulých štyroch duelov, stráca jeden bod.,aktualizované

NHL: Pittsburgh zdolal Boston 4:3, keď otočil z 0:3

Pittsburgh vyhral druhý zápas za sebou a v tabuľke Východnej konferencie mu patrí tretia priečka.

NHL: Tatar v nájazdoch rozhodol o triumfe Montrealu nad Vegas

Okrem Tatara sa v nájazdoch za domácich presadil Iľja Kovaľčuk.,aktualizované

NHL: Ovečkin ďalším hetrikom zostrelil aj Islanders

Capitals sú ligovými lídrami aj v počte gólov a víťazstiev.

NHL: Ovečkin hetrikom skolil Islanders, Pánik 0+1

Ruský kanonier v historickom poradí strelcov prekonal Maria Lemieuxa a patrí mu v ňom desiate miesto.

NHL: Obranca Hamilton bude Caroline chýbať dlhší čas

Podľa zámorských médií utrpel 26-ročný hokejista zlomeninu nohy.

NHL: Tampa v zostave s Černákom triumfovala, hetrik Cirelliho

Slovenský obranca Erik Černák odohral za Tampu 19:29 min, na konto mu pribudli tri strely, tri bodyčeky a jeden plusový bod. ,aktualizované

VIDEO NHL: TATAR zavelil k obratu Montrealu gólom a dvomi asistenciami

Dvadsaťdeväťročný krídelník strelil v 20. minúte vyrovnávajúci gól na 1:1 a pridal aj dve asistencie.,aktualizované

NHL: Boston umiestnil Halákovho kolegu Raska na listinu zranených

Rask má v tejto sezóne úspešnosť 92,5 %, ktorú nazbieral v 28 zápasoch.,aktualizované