Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

KHL

Spartak Moskva s Hudáčkom a Bakošom prehral na ľade Barysu

V drese hostí odchytal celý zápas slovenský brankár Július Hudáček, v prvej útočnej formácii nastúpil Martin Bakoš.,aktualizované

Jekaterinburg podľahol CSKA Moskve

Druhý tím Západnej konferencie SKA Petrohrad v Ufe po dvoch tretinách prehrával 0:2, no napokon vyhral 3:2 po nájazdoch. ,aktualizované

KHL: Salavat Julajev Ufa vyhrali nad Neftechimik Nižnekamsk 6:2

Hokejisti Metallurg Magnitogorsk prehrali s Ak Bars Kazaň 2:3. ,aktualizované

KHL: Bondra si pripísal prvú asistenciu, Kchun-lun však prehral

Amur Chabarovsk zvíťazil nad Kchun-lun 4:2.,aktualizované

Cestovné kancelárie žiadajú od Amuru Chabarovsk milióny rubľov

Pre účastníka KHL to nie sú prvé právne problémy, v minulosti ho zažalovala aj ďalšia cestovná kancelária, ktorá žiadala 23,8 milióna rubľov.

Novosibirsk zaskočil CSKA Moskva, lídra súťaže zdolal na jeho ľade

Novosibirsk vyhral nad klubom z hlavného mesta po desiatich rokoch.

KHL: Čajkovský rozhodol o víťazstve Dinama Moskva v Čeľjabinsku

Dvadsaťosemročný obranca sa presadil v 32. minúte a zaznamenal svoj štvrtý presný zásah v 25. zápase sezóny.,aktualizované

Jekaterinburg zdolal Nižnij Novgorod 2:3 po nájazdoch

Rozhodujúci premenil Semjon Der-Argučincev.

KHL: Salavat Julajev Ufa triumfoval, Hudáček si pripísal 23 zákrokov

Martin Bakoš premenil v tretej sérii svoj nájazd, ale v šiestej nedokázal odpovedať na gól Markusa Granlunda.

KHL: Barys Nursultan prehral s Avandgardom Omsk 2:5

Hokejisti Neftechimiku Nižnekamsk so slovenským útočníkom Liborom Hudáčkom prehrali vo štvrtkovom súboji KHL s favorizovaným CSKA Moskva 2:4. ,aktualizované

Bakoš prispel gólom a dvoma asistenciami k triumfu Spartaka Moskva

Bakoš sa podieľal aj na víťaznom zásahu dvojgólového Maksima Cyplakova v nadstavení. Jeho krajan Július Hudáček v bránke domácich zaznamenal 27 úspešných zákrokov.

KHL: Duel Jokeritu s Kchun-lunom odložili

Po príchode do Helsínk a následnom pretestovaní sa v tíme čínskeho účastníka súťaže objavilo viacero prípadov koronavírusu.

Sibir Novosibirsk prehral s Nižnim Novgorodom

V ďalšom zápase vyhral Omsk nad Chabarovskom.,aktualizované

Hudáček vychytal víťazstvo Spartaka Moskva nad Podoľskom

Dianmo Moskva v zostave so slovenským obrancom Michalom Čajkovským zvíťazilo doma nad Neftechimikom Nižnekamsk 3:0.,aktualizované

KHL: Hudáček sa stal najlepším útočníkom uplynulého týždňa

Zažiaril najmä v dueli s Červenou hviezdou Kchun-lun, keď si pripísal dva zásahy vrátane víťazného.

KHL: Hokejisti Amuru Chabarovsk zvíťazili nad Avangardom Omsk 2:1

Góly strelili: 18. Archipov, 25. Polunin - 29. Potapov,aktualizované

SKA Petrohrad zvíťazil v Čerepovci 2:0

V domácej zostave stále chýba zranený slovenský útočník Adam Liška. ,aktualizované

KHL: Amur Chabarovsk podľahol Dinamu Minsk

Amur po dvoch víťazstvách vyšiel tentoraz bodovo naprázdno a na východe je desiaty, štyri body od ôsmej postupovej priečky.

KHL: Nižnekamsk nestačil na Barys Nursultan

Neftechimik zostal v tabuľke Východnej konferencie na 11. mieste, Barys je siedmy.,aktualizované

KHL: Hudáček pomohol Nižnekamsku k víťazstvu dvoma gólmi

V ďalších dueloch Traktor Čeľjabinsk vyhral nad Metallurgom Magnitogorsk 2:1 po predĺžení.,aktualizované

KHL: Hokejisti Barysu Nursultan získali tretí triumf za sebou

Vo víťaznom tíme zabodovali Dietz a Videll

KHL: Majster sveta Svitov ukončil kariéru

Okrem titulu majstra sveta triumfoval Svitov aj na svetovom šampionáte hráčov do 20 rokov a v rokoch 2011 a 2018 získal s Ufou, respektíve Kazaňou Gagarinov pohár za triumf v KHL.

KHL: Soči prehralo s Helsinkami

Hokejisti Barysu Nur-Sultan zvíťazili nad Dinamom Riga 3:0.

Bývalého ruského útočníka Musatova odsúdili na 4 roky väzenia

Musatovova hokejová kariéra sa odvíjala výlučne v ruských ligách. Začal ju v ruskej lige a po transformácii súťaže pokračoval v KHL.

KHL: Hokejsti Ufa zvíťazili nad nad Červenou hviezdou Kchun-lun

V drese hostí sa predstavil aj slovenský útočník Dávid Bondra, no bez bodového zápisu.,aktualizované

KHL: Barys Nursultan zdolal Červenú hviezdu Kchun-lun

Hokejisti Barysu Nursultan zvíťazili v piatkovom zápase KHL nad Červenou hviezdou Kchun-lun,aktualizované

KHL: Spartak Moskva prehral vo štvrtkovom derby doma s CSKA

Hudáček zlikvidoval 26 striel súpera a pripísal si dvojminútový trest za zdržiavanie hry.

Jokerit je v karanténe, jeho piatkový duel na ľade Soči odložili

Klub by sa mal najbližšie predstaviť v nedeľu 1. novembra na ľade Severstaľu Čerepovec.

O triumfe Avtomobilistu rozhodol v prvej minúte nadstaveného času nemecký reprezentant Brooks Macek.,aktualizované

Ufa rozdrvila Jaroslavľ

Nižnyj Novgorod zvíťazil v Magnitogorsku 3:2 po predĺžení, hoci ešte päť minút pred koncom riadneho hracieho času prehrával.

KHL: Júliusa Hudáčka vyhlásili za najlepšieho brankára týždňa

Za najlepšieho obrancu vyhlásili Michala Jordána z Chabarovska a za najlepšieho útočníka jeho spoluhráča Vladimíra Butuzova.

KHL: Gól Hudáčka Nižnekamsku nepomohol, prehral s Jaroslavľom

Nižnekamsk je v tabuľke na 11. priečke Východnej konferencie.

KHL: Amur Chabarovsk podľahol Traktor Čeľabinsk v piatkovom zápase

V prvom piatkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) zvíťazil Traktor Čeľabinsk na ľade Amuru Chabarovsk

KHL: Hudáček asistoval, ale jeho Nižnekamsk prehral s Jekaterinburgom

Hudáček dosiahol ôsmy bod v tejto sezóne (2+6) a je na čele bodovania spomedzi Slovákov.,aktualizované

Hudáčkov gól nepomohol k výhre, Čeľabinsk prehral s Nižnekamsk 6:3

Hudáček skóroval v 43. minúte a znížil na 3:4, no do konca stretnutia sa presadili dvakrát už iba hráči súpera. ,aktualizované

KHL: Novosibirsk si na domácom ľade neporadil s hráčmi Helsiniek