Hokej

Šatana potešilo v Nemecku viacero výkonov: Niektorí si repre zopakujú

Trénera Craiga Ramsayho a Šatana prekvapili nováčikovia, ktorí zrejme dostanú príležitosť aj v ďalšej fáze prípravy.

NHL: Sekera späť v zostave Dallasu, no Stars prehrali vo Winnipegu

Slovenský obranca nastúpil na svoj prvý zápas od 26. októbra, zranenie utrpel v dueli s Pittsburghom po náraze na mantinel.

HOKEJ-NP: SLOVÁCI ZDOLALI NEMECKO 3:2 PO PREDĹŽENÍ, OBSADILI 4. MIESTO

Nemci v zápase viedli 2:0 vďaka dvom gólom Andreasa Edera, v drese Slovenska sa presadili Matúš Sukeľ a Filip Krivošík. V predĺžení napokon rozhodol Peter Zuzin.,aktualizované

Hokej-NP: Zuzin si na premiérový gól musel počkať

Dokázali sme zvrátiť stav a so šťastím sa nám podarilo vyhrať, povedal po zápase Zuzin.

Česi si poradili aj s Ruskom, stali sa víťazmi Karjala Cupu

Konečný výsledok stanovil v záverečnej minúte strelou cez celé klzisko do prázdnej bránky Andrej Nestrašil.

Montreal zdolal Los Angeles, Tatar zaznamenal 300. bod v kariére

Washington zdolal doma Vegas Golden Knights 5:2 a zaznamenal šieste víťazstvo za sebou. ,aktualizované

Tampa v zostave s Černákom zvíťazila v Štokholme nad Buffalom

Duel sa hral v štokholmskej aréne Globen.

SR 20 zdolala Nórsko a obsadila 3. miesto, víťazmi turnaja Švajčiari

Zverenci trénera Róberta Petrovického v prvom zápase na turnaji prehrali so Švajčiarskom 3:5 a následne zdolali Nemecko 3:2. ,aktualizované

Andrej Kollár po úspešnej premiére: Pocity sú super

Kollára po zápase vyhlásili za najlepšieho hráča Slovenska.

Slováci nestačili na ruský výber, podľahli mu

Vo svojom poslednom zápase na tohtoročnom turnaji sa zverenci Craiga Ramsayho predstavia v nedeľu o 14.30 proti domácemu Nemecku.,aktualizované

Slovenská 16-ka dostala na turnaji v Minsku od Rusov sedmičku

Okrem slovenského tímu do 16 rokov, ktorý účinkuje na turnaji v Minsku, hrá paralelne druhý výber SR "16" prípravné stretnutia v Budapešti s domácou 17-kou.,aktualizované

Proti Rusku s Godlom, Kollár čaká na šancu

Podľa Godlu majú Rusi momentálne aj najlepšieho brankára na tomto poste.,aktualizované

Cehlárik prvýkrát v sezóne bodoval, Boston prehral v Detroite

Hokejisti Tampy Bay triumfovali v dueli v štokholmskej Ericsson Globe aréne nad Buffalom Sabres 3:2.,aktualizované

Černákova Tampa vyhrala v Štokholme nad Buffalom

Buffalo natiahlo sériu prehier už na štyri stretnutia.

Slovenská osmenástka zdolala na Turnaji štyroch krajín aj Bielorusko

Zverenci trénera Ivana Feneša uzavrú účinkovanie na turnaji v sobotu 9. novembra stretnutím s Nemeckom.

Hokejová SR 16 vyhrala v príprave nad maďarskou 17-kou

Okrem tímu SR 16, ktorý absolvuje dva prípravné zápasy v maďarskej metropole, účinkuje v týchto dňoch aj druhý výber tejto vekovej kategórie na medzinárodnom turnaji v bieloruskom Minsku.

R. STANTIEN na rovinu: Bolo veľa takých, čo ma od Slovanu odhovárali

V televíznom štúdiu TABLET.TV sme vyspovedali trénera hokejistov Slovana Romana Stantiena, pričom naša debata sa odvíjala od prekvapujúcej 1. priečky jeho zverencov v Tipsport Lige.

Slovenská 16-ka vstúpila do turnaja v Minsku výhrou nad Bieloruskom

Zajtra popoludní nastúpia mladí Slováci v druhom stretnutí na podujatí proti rovesníkom z Ruska.

Slovenská 20-ka zdolala na turnaji v Piešťanoch Nemecko

Mladí Slováci si tak napravili chuť po štvrtkovej prehre v úvodnom vystúpení so Švajčiarskom. ,aktualizované

Slovenky prehrali v prípravnom stretnutí s Čínou

Slovenky sa ujali vedenia už v 6. minúte zásluhou Diany Vargovej, národný tím však v druhej tretine o náskok prišiel, keď inkasoval z hokejok Liuovej a Wenovej.