Hokej

NHL: Carolina vyradila obhajcu Stanleyho pohára Washington Capitals

Hurricanes prehrávali v zápase 0:2 i 1:3. O vyrovnanie sa postaral v úvode tretej tretiny Jordan Staal. Ďalším hrdinom hostí bol obranca Jaccob Slavin, ktorý prihral na tri góly vrátane víťazného.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Kanaďan Fraser zamieril zo Zvolena do nemeckej DEL

Fraser prišiel do Zvolena v priebehu sezóny 2018/2019. Napokon zaň odohral celkovo 39 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 1 gól, 11 asistencií, 9 plusových bodov a 71 trestných minút.

Hokejisti Ruska zvíťazili nad Lotyšskom v prípravnom zápase pred MS

Taliansko si poradilo so Slovinskom 3:2.

TIPSPORT LIGA: Poprad angažoval svojho odchovanca Kramára

Ja som bol s manželkou a synom nastavený tak, že ostaneme v zahraničí. Postupom času som si čoraz viac všímal návrat mojej vekovej kategórie do nášho rodného klubu, povedal hokejista Dominik Kramár.

Návštevníkom chcú Slovensko predstaviť ako modernú a bezpečnú krajinu s prírodnými krásami i kultúrnymi pamiatkami. Ambíciou je aj prekonanie návštevnosti z majstrovstiev sveta v roku 2011.,aktualizované

Čiliak pred derby s ČR s extra motiváciou, písal si so Zaťovičom

Dvadsaťdeväťročný brankár sa pripojil k národnému tímu po vyradení jeho Brna v semifinále play off českej extraligy.

Kohút verí, že šampionát v Bratislave a Košiciach prekoná rok 2011

Organizačný výbor MS si už prevzal obe arény, v ktorých sa momentálne finišuje s prípravami.,aktualizované

ZÁZNAM: TK Organizačného výboru MS 2019 v ľadovom hokeji

Sledujte zo záznamu.,aktualizované

Reprezentant SR T. Zigo sa teší, že si zahrá s hráčmi z NHL

Zigo už okúsil atmosféru MS, v roku 2017 štartoval na svetovom šampionáte v Kolíne nad Rýnom.

NHL: Boston vyradil v 1. kole play off Toronto, Chára s tromi pluskami

Chára si pripísal na konto tri plusové body. Halák nechytal, prednosť opäť dostal Tuukka Rask. Fín bol veľkou oporou domácich, keď vykryl 32 striel.,aktualizované

MS18: Slovenskí hokejisti nastúpia v boji o záchranu proti Švajčiarsku

Súboj o záchranu sa bude hrať na dva víťazné zápasy, prvý je na programe vo štvrtok.,aktualizované

Česko na hokejových MS s ďalšími posilami z NHL

K tímu pod vedením trénera Miloša Říhu sa pripojí Ondřej Palát z Tampy Bay Lightning, Dominik Simon z Pittsburghu Penguins a Michael Frolík z Calgary Flames.

TIPSPORT LIGA: Zagrapan predĺžil zmluvu s HK Poprad

Zagrapan má za sebou dve sezóny v drese kamzíkov, v ktorých získal zhodne po 36 kanadských bodov (v oboch prípadoch 15 gólov, 21 asistencií).

Švédov na hokejových MS posilní útočník Hörnqvist

Útočník Pittsburghu Penguins je štrnástym hráčom zo zámorskej NHL, ktorý bude hrať za Tre Kronor.

Tréner hokejistov SR privítal na utorňajšom zraze už aj posily z NHL

Do kádra pribudli Christián Jaroš a Andrej Sekera, v Trenčíne a Nitre budú k dispozícii aj Tomáš Tatar a Richard Pánik. Na zraz dorazil aj brankár Marek Čiliak a štvorica finalistov z Tipsport Ligy. ,aktualizované