Futbal

Duda musí návrat odložiť, opäť sa mu ozvalo boľavé koleno

Duda, ktorý prišiel v lete do nemeckej metropoly z Legie Varšava za 4,2 milióna eur, stihol od svojho prestupu odohrať za bundesligistu iba dva prípravné duely.

Hamšíkov 103. gól v drese Neapolu: Krásne číslo

Hamšíka delí iba 12 presných zásahov od vyrovnania klubového rekordu legendárneho Argentínčana Diega Maradonu.

Marchisio je po zranení naspäť v talianskej reprezentácii

Pauzu zavinilo zranenie väzov v kolene, pre ktoré vynechal stredopoliar turínskeho Juventusu aj letné majstrovstvá Európy.

Bayern remizoval, víťazstvo Dortmundu aj vďaka 4 gólom Aubameyanga

Líder tabuľky Bayern Mníchov doma remizoval s Hoffenheimom 1:1.

Futbal: Sparta Praha má stále záujem o trénera Žiliny Adriána Guľu

Spartu po odvolaní Zdeňka Ščasného vedie z lavičky David Holoubek, "rudí" ho však berú iba ako dočasné riešenie, ktoré by mal najneskôr v zimnej prestávke nahradiť uznávaný odborník.

FIFA začala vyšetrovať Írov za odznaky s politickým symbolom

Íri si pripomenuli špeciálnou sadou odznakov Veľkonočné povstanie z roku 1916.

Trenčín prehral v Podbrezovej, rozhodol prvý polčas

Po zmene strán bolo úsilie hostí vyrovnať evidentné, akciám však chýbal hlavne presnejšia kombinácia.,aktualizované

V nominácii na cenu FIFA Futbalista roka 2016 je najviac hráčov Realu

Ronaldo a Messi ovládli anketu v predchádzajúcich ôsmich rokoch.

Löw dal Özilovi voľno, v nominácii má troch nováčikov

Nemci budú 11. novembra v Serravalle obrovským favoritom a môžu zaznamenať štvrtú výhru zo štyroch zápasov v kvalifikačnej skupine.

Belgičania si zahrajú už aj s navrátilcom Kompanym

Tridsaťročný zadák patrí k dlhoročným oporám belgickej reprezentácie, pre zranenie však vynechal majstrovstvá Európy 2016 vo Francúzsku.

Belaili dostal dvojročný trest za pozitívny test na kokaín

Belailiho dištanc vyprší 19. septembra 2017.

Škrtel označil súboje s Ibrahimovičom za normálne

Domáci v základnej zostave so Škrtelom viedli nad United už od 2. minúty, keď sa exportným gólom nožničkami presadil Senegalčan Moussa Sow.

Aduriz sa po päťgólovej explózii stal novým rekordérom Európskej ligy

Stal sa tak prvým hráčom s piatimi zásahmi v jednom dueli EL v histórii.

Toure sa ospravedlnil Manchestru City za svoje a agentove výroky

Spor odštartovali vyjadrenia Toureho agenta Dimitrija Seluka na adresu trénera Citizens Pepa Guardiolu.

Löw: Schweinsteiger môže pomôcť Manchestru United

Na konci októbra sa Nemec nečakane objavil prvýkrát v sezóne na tréningu A-tímu.

Weiss strelil štvrtý gól v katarskej lige, Al-Gharafa zvíťazil

Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss zaznamenal už štvrtý presný zásah v novej sezóne katarskej ligy, ktorým prispel k štvrtkovému víťazstvu Al-Gharafy na pôde Al-Wakra (2:0).

Fenerbahce zdolalo Manchester United, Zenit si zabezpečil postup

Zenit Petrohrad v skupinovej fáze nestratil ešte ani bod.

FIFA potrestala deväť krajín za diskriminačné pokriky fanúšikov

Za nevhodnú manifestáciu náboženských symbolov dostal pokutu aj Irán.

Brankár Leicestru Schmeichel utrpel zlomeninu ruky

Dánsky brankár navštívi špecialistu, úradujúci anglický majster nešpecifikoval dĺžku jeho absencie.

Trnava sa v šlágri 15. kola pokúsi prerušiť sériu Žiliny bez prehry

Na Trnavčanov čaká náročná úloha, keďže zverenci Adriána Guľu nepodľahli v uplynulých jedenástich dueloch

Jediný kandidát na prezidenta organizácie FIFA podporil reformy

Grindel bude v piatkových prezidentských voľbách jediným kandidátom spomedzi 260 delegátov.

FIFA bude mať nového vrchného lekára

Nového šéfa lekárskeho oddelenia, pod ktoré spadá aj antidopingový program, predstaví FIFA v dohľadnom čase.

Rabiot bude mať šancu na debut vo francúzskej reprezentácii

Tréner Didier Deschamps ho zaradil do 23-člennej nominácie na stretnutie kvalifikácie MS 2018 so Švédskom a medzištátny prípravný duel proti Pobrežiu Slonoviny.

Ribery už po zranení trénuje s Bayernom Mníchov

Tridsaťtriročný krídelník je mimo hry od 24. septembra, liečil si zranenie stehenného svalu.

Futbalová brankárka Gambie sa utopila pri snahe dostať sa do Európy

Prezident Gambijskej futbalovej federácie (GFF) Lamin Kaba Bajo označil jej smrť za stratu pre reprezentáciu i celý národ.

FIFA zverejnila kandidátky na ocenenie Hráčka roka: Tu je menoslov

Medzi nominovanými je aj Američanka Carli Lloydová, ktorá triumfovala vlani.

LIGA MAJSTROV: Messi mal konflikt s Artetom, nie s Fernandinhom

Argentínsky futbalista Lionel Messi neuniesol stredajšiu prehru FC Barcelona v Lige majstrov na ihrisku Manchestru City a po zápase sa dostal do verbálneho konfliktu.

KVALIFIKÁCIA MS: Scott Brown sa vrátil do škótskej reprezentácie

Škótsko v predchádzajúcom asociačnom termíne remizovalo doma s Litvou 1:1 a následne prehralo na Slovensku 0:3, v tabuľke je na štvrtej priečke so štyrmi bodmi.

Klinsmanna vymenovali na čestného kapitána nemeckej reprezentácie

Terajší kouč USA je po Fritzovi Walterovi, Uwem Seelerovi, Franzovi Beckenbauerovi a Lotharovi Matthäusovi piatym hráčom, ktorému sa dostalo tejto pocty.

Carrolla po odchode z tréningu prenasledovali ozbrojení motorkári

Podľa Slavena Biliča, trénera West hamu United, ktorý Carroll oblieka, naháňačka trvala 15-20 minút.

KVALIFIKÁCIA MS: V nominácii Litvy proti Slovensku aj 15 legionárov

Tréner Litvy Edgaras Jankauskas zostavil 23-členný káder, ktorý sa oproti predošlým výberom zmenil len kozmeticky.

Dortmund suspendoval Aubameyanga za neskorý návrat z výletu

Africký kanonier nefiguroval v nominácii na stredajší zápas skupinovej Ligy majstrov proti Sportingu Lisabon, v ktorom Borussia zvíťazila 1:0 a v predstihu si zabezpečila postup do osemfinále.

FIFA vyjadrila obavy zo zaťahovacieho trávnika v Petrohrade

Ten bude jedným z dejísk majstrovstiev sveta v roku 2018.

Real len tesne unikol hanbe, Zidane: Musíme na to rýchlo zabudnúť

Legia Varšava si za senzačnú remízu pripísala do tabuľky F-skupiny vôbec prvý bod a udržala sa v hre so Sportingom o tretiu priečku zaručujúcu účasť v šestnásťfinále Európskej ligy.

Liga majstrov: Juventus stále myslí na prvé miesto

Šesť minút pred koncom stredajšieho súboja Ligy majstrov proti Olympique Lyonu prišli futbalisti Juventusu Turín o zaistenie si postupovej miestenky.

Real senzačne remizoval vo Varšave s Legiou Varšava

Španieli premrhali v Poľsku dvojgólový náskok. Obhajca trofeje tak nevyužil šancu v predstihu si zabezpečiť postup do jarného osemfinále.

Mourinho už spoznal trest: Čo mu naparila disciplinárka?

Incident sa stal cez polčasovú prestávku víkendového bezgólového duelu jeho Manchestru United s Burnley.

Schweinsteiger trénuje s A-tímom United, aby si zlepšil kondíciu

Schweinsteiger neodohral v tejto sezóne ani minútu a dosiaľ zaberal mimo A-mužstva.

Guédého snahu za stovkou v drese Freiburgu pribrzdilo zranenie

Naturalizovaný slovenský futbalista Karim Guédé má v najvyššej nemeckej súťaži za Freiburg na konte zatiaľ 70 stretnutí, v druhej lige pridal 26.