Organizátori pretekov Svetového pohára sa ospravedlnili Stochovi

Za to, že odovzdávanie neprebehlo za zvukov hymny, mohla podľa organizátorov technická porucha.

Schwarz dosiahol v Adelbodene prvé slalomové víťazstvo

Po prvom kole sa na čele usadil ďalší Francúz Clement Noel.,aktualizované

Slovenskí sánkari skončili piati v tímových štafetách, triumf Ruska

Slovenská reprezentantka Katarína Šimoňáková obsadila 23. priečku, keď za víťazkou zaostala o 1,584 sekundy.,aktualizované

Tour de Ski: Digginsová vyhrala a dostala sa na čelo hodnotenia SP

Digginsová sa vďaka triumfu na Tour pripísala 400 bodov do hodnotenia Svetového pohára a dostala sa na prvé miesto.

Vlhová bodovala v super-G, vyhrala Gutová-Behramiová

V nedeľnej súťaži skončila Vlhová na devätnástom mieste a naďalej bezpečne vedie celkové poradie SP.,aktualizované

Boby-ME-SP: Friedrich sa stal majstrom Európy aj vo štvorboboch

Druhí skončili Kanaďania, bronz si vybojovali štvorboby Rakúska.

Úvodnú mix štafetu biatlonistov vyhrali Rusi, Slovákov stiahli z trate

Na druhom mieste skončili Nóri s tesným mankom 0,7 s a tretí boli Francúzi so stratou 12,1 s. ,aktualizované

Testovanie v Oberhofe odhalilo osem nových prípadov koronavírusu

Nákaza sa najviac rozšírila v bulharskom tíme, ktorý je v karanténe a v pretekoch nebude pokračovať.

Lyžiar Ford mal ťaždý pád, Braathenove zranenia vyžadujú operáciu

Napriek hrozivo vyzerajúcemu pádu vyšetrenia neodhalili závažnejšie poškodenie krčnej chrbtice ani hlavy, informovala o tom Americká lyžiarska federácia na twitteri.

Budúcotýždňový Svetový pohár vo Wengene ohrozuje koronavírus

Obavy stupňuje veľké množstvo britských turistov, ktorí navštívili Wengen.

Žampa išiel v Adelbodene cez bolesť, čaká ho pauza

Tridsaťročný pretekár sa chce po odpočinku zamerať na vrchol sezóny - februárové majstrovstvá sveta v Cortina d'Ampezzo.

Snoubordisti Parrot a Synnottová Sadowská sa stali víťazmi Big Airu

Medlová zaostala za šiestou Anniko Morganovou o 2,60 bodu. Medzi mužmi skončil Samuel Jaroš v kvalifikácii na 51. mieste.

Sánkar Loch triumfoval v Sigulde, Ninis obsadil 18. miesto

Zo slovenských reprezentantov si lepšie počínal skúsený Jozef Ninis, ktorý po dvoch vyrovnaných jazdách obsadil 18. priečku (+1,291).,aktualizované

Dvojboby: Friedrich získal titul, v počte triumfov sa vyrovnal Langemu

Friedrich vyrovnal svojím 45. triumfom v pretekoch SP rekord svojho krajana, štvornásobného olympijského víťaza Andrého Langeho.

Snoubording-SP: Víťazmi paralelného slalomu sú Slujev a Nadyršinová

Slovenský reprezentant Matej Bačo sa vo finále nepredstavil, keďže ho diskvalifikovali v 1. kole kvalifikácie.

Stíhačku v Oberhofe ovládli Nórski biatlonisti, triumfoval H. Laegreid

Víťaz piatkového šprintu a líder SP Johannes Thingnes Bö mal na štarte na prenasledovateľov náskok 11 sekúnd, no na každej ležke raz netrafil a postupne sa prepadol napriek výbornému behu.,aktualizované

Svensson a Svahnová zvíťazili na šprinte vo Val di Fiemme

Dnes som mal fantastické lyže, musím sa poďakovať tímu. Na začiatku som išiel takticky a v závere som to skúsil, vyšlo to, uviedol Svensson.,aktualizované

Adam Žampa bodoval v obráku, opäť vyhral Pinturault

Adam Žampa si vo výsledkovej listine pohoršil o deväť miest, vo vrchnej pasáži spravil chybu a na druhom medzičase už bol v červených číslach. ,aktualizované

Vlhová dvanásta v zjazde, zvíťazila Goggiová

Za jasne vedúcou Taliankou Sofiou Goggiovou zaostala o 1,70 sekundy.,aktualizované

Stíhačka v Oberhofe pre Eckhoffovú, Fialková skončila na 49. mieste

Eckhoffová vybehla na trať ako líderka s tridsaťsekundovým náskokom pred prenasledovateľkami a po prvej čistej streľbe ho zvýšila.

Tour de Ski: Karlssonová po zranení odstúpila z tretej priečky

Karlssonová sa ešte v utorok kuriózne zranila v ubytovacom zariadení o zlomený rám dverí.

Lyžiar Meillard je na čele v 1. kole obráku, Adam Žampa priebežne 14.

Tommy Ford z USA mal krátko pred cieľom ťažký pád, pri ktorom dopadol na hlavu a krk a skončil v záchranných sieťach, kde zostal nehybne ležať.,aktualizované

Bača diskvalifikovali v 1. kole kvalifikácie paralelného obráku

Finále mužskej aj ženskej súťaže bolo na programe v sobotu od 14.15 h.

Lyžiar Caviezel na tréningu utrpel otras mozgu a zranenie kolena

Podrobný rozsah zranení a dĺžku jeho absencie by malo určiť nedeľňajšie lekárske vyšetrenie.

Šprint v Oberhofe v réžii Nórov, J. T. Bö si pripísal 50. triumf

Slovákom sa nedarilo na strelnici. Najlepší bol Michal Šíma, ktorý s dvoma nepresnými výstrelmi a s odstupom 2:44,3 minúty na víťaza obsadil 62. miesto.

Podujatie Svetového pohára v Maribore zrušili pre nepriaznivé počasie

Aj v Kranjskej Gore sú problémy so snehom, lenže opačné, na zjazdovke Podkoren sú vyše dva metre.,aktualizované

Pinturault suverénne triumfoval v obrovskom slalome v Adelbodene

Druhý obrovský slalom v Adelbodene je na programe v sobotu, v nedeľu sa pôjde vo švajčiarskom stredisku slalom.

Šprint v Oberhofe vyhrala Eckhoffová, Ivona Fialková na 28. mieste

Eckhoffová zopakovala triumf v šprinte z polovice decembra z rakúskeho Hochfilzenu. ,aktualizované

Pinturault suverénne na čele po 1. kole obrovského slalomu

Slovenský reprezentant Adam Žampa figuroval po odjazdení elitnej tridsiatky pretekárov na priebežnom 24. mieste s odstupom 3,18 sekundy.,aktualizované

Druhý tréning v St. Antone pre Ledeckú

Zjazd žien je v sobotu na programe o 11:45, v nedeľu sa v St. Antone pôjde super-G.

Calgary má záujem o usporiadanie MS v akrobatickom lyžovaní

Kanada v minulosti usporiadala MS v akrobatickom lyžovaní aj snoubordingu. Elitu akrobatov hostil v roku 2001 Whistler, svetový šampionát v snoubordingu sa konal v roku 2013 v Stonehame.

Svahnová mala negatívny PCR test, mohla štartovať vo Val di Fiemme

Pozitívne testy na koronavírus mali dvaja nemenovaní členovia fínskej výpravy.

Švédka Svahnová mala pozitívny test na koronavírus

Pozitívne testy na koronavírus mali aj dvaja nemenovaní členovia fínskej výpravy.

Vlhová šestnásta v prvom tréningu na zjazd v St. Antone

Slovenská líderka SP dosiahla vo štvrtok navlas rovnaký čas ako Češka Ester Ledecká.

Luitz utrpel na tréningu svalové zranenie

Luitz je špecialista na obrovský slalom, v tejto disciplíne slávil aj svoje jediné víťastvo v pretekoch SP, keď triumfoval v decembri 2018 v Beaver Creeku.

Stoch sa stal tretíkrát celkovým víťazom Turné štyroch mostíkov

V trojkráľovom vyvrcholení zvíťazil s výrazným náskokom 20,3 bodu pred Nórom Mariusom Lindvikom, ktorý po operácii čeľuste vynechal súťaže v Garmisch-Partenkirchene a Innsbrucku. ,aktualizované

Stoch je na čele po 1. kole v Bischofshofene

Stoch bol na najlepšej ceste získať sošku Zlatého orla. Pred Nemcom Karlom Geigerom, ktorý bol po 1. kole druhý, mal v priebežnom hodnotení Turné náskok 32 bodov.

V slalome v Záhrebe druhý triumf pre Nemca Strassera

Druhé kolo slalomu poznačilo počasie. V hornej časti trate, ktorá bola navyše čoraz viac rozbitá, padala hustá hmla.,aktualizované