< sekcia Zimné športy

Hromcová skončila deviata v kombinácii na univerziáde v Krasnojarsku

Ilustračná snímka. Foto: TASR /AP

Ďalšia slovenská reprezentantka Evelyn Hrehorová obsadila 39. miesto (+10,36).

Krasnojarsk 4. marca (TASR) - Slovenská lyžiarka Petra Hromcová obsadila 9. miesto v alpskej kombinácii na Svetovej zimnej univerziáde (SZU) v ruskom Krasnojarsku. Na víťaznú Rakúšanku Jessicu Gfrererovú stratila v súčte 1,58 sekundy. Ďalšia slovenská reprezentantka Evelyn Hrehorová obsadila 39. miesto (+10,36).

Medzi biatlonistkami skončila na 15 km trati Laura Mária Chovanová na 22. priečke, Lucia Repková bola 29. a Alexandru Balogovú klasifikovali na poslednej 31. pozícii.

V mužskej kategórii na 20 km obsadil Pavol Štrba 28. miesto, Róbert Valenta bol 31.

Bežkyňa na lyžiach Barbora Klementová skončila 34. v ženskej stíhačke na 5 km. Medzi mužmi na dvojnásobnej trati obsadil Ján Koristek 16. priečku a Andrej Segeč finišoval tridsiaty.