Pozrite sa, ako sa darilo hráčom v 26. kole Tipsport ligy.,aktualizované

Timotej Šille sa stal novou posilou HK Nitra

Ešte ako junior patril k najproduktívnejším hráčom juniorskej súťaže.

Richard Lintner:O Slovane, projekte v Dubaji i predmoderných ponožkách

Niekdajší vynikajúci obranca Richard Lintner zastáva už druhú sezónu post šéfa našej najvyššej hokejovej súťaže a štatistiky dokazujú, že jej popularita ide nahor.

TIPSPORT LIGA: Popradčania po triumfe nad Zvolenom už nie sú poslední

Na chvoste 10-členného pelotónu figuruje po 25. kole nováčik z Nových Zámkov, ktorý prehral 1:2 po predĺžení s Liptovským Mikulášom.

Belluš posilnil hokejovú Banskú Bystricu, Bezúch skončil

Belluš odštartoval tento ročník v zámorskej ECHL v tíme Indy Fuel. Dve extraligové sezóny odohral v drese Popradu a Piešťan s bilanciou 17 gólov a 23 asistencií.

Dvadsiatka sa rozlúčila s Tipsport Ligou triumfom 2:1 nad Zvolenom

Zverenci trénera Ernesta Bokroša odohrali v príprave na juniorský svetový šampionát 20 tipsportligových duelov.

TIPSPORT LIGA: Versteeg z Nitry bude tvrdo pykať: Ako dlho si nezahrá?

Dôvodom tvrdého trestu pre kanadského obrancu bol faul kolenom na útočníka Dukly Trenčín Petra Ölveckého, pre ktorého sa sezóna skončila.

Bača s Nedorostom trénermi tímu Tipsport Ligy, mená zverejnia v nedeľu

Spoločne s riaditeľom najvyššej súťaže R. Lintnerom zostavia káder, ktorého zloženie plánujú oznámiť v priamom televíznom prenose v prestávke nedeľňajšieho stretnutia 26. kola Žilina - Poprad.

Vo vloženom zápase TL deklasovali Martinčania slovenskú dvadsiatku

Na piatich góloch sa podieľali piati strelci.,aktualizované

Obranca Jáchym ukončil pôsobenie v hokejovej Dukle Trenčín

Podľa generálneho manažéra klubu Jána Kobezdu sú dôvodom rodinné problémy.

Tipsport liga: Košice prehrali vo Zvolene, Trenčín doma zdolal Poprad

Hokejová Tipsport liga pokračovala v nedeľu zápasmi 24. kola. ,aktualizované

Lukáš Novák posilou HKM Zvolen

Novák začal sezónu 2016/2017 v drese HK Dukla Trenčín.

Pénzeš skončil vo funkcii trénera HC Nové Zámky

Novozámočania ťahajú v domácej súťaži trojzápasovú sériu neúspechov.

Nitra zdolala Zvolen, Poprad prevalcoval Nové Zámky

Barani si poradili s Liptovským Mikulášom 2:1. Domáci nastúpili aj s posilou na dva zápasy obrancom bratislavského Slovana Sersenom, ktorý sa rozohrával po zranení a dlhej prestávke.

Košice porazili Orange 20 a dostali sa na čelo tabuľky

Košičania rozhodli duel v záverečnej desaťminútovke.,aktualizované

Na tréningu Banskej Bystrice prvýkrát aj Sersen s Handzušom

Oboch spájal fakt, že sa v plnom zaťažení objavili na ľade po dlhšom čase. Sersen po zranení a špirálovitej zlomenine nohy z MS v Petrohrade, Handzuš po oddychu a viacmesačnom pobyte v zámorí.

Obranca Slovana Sersen sa rozohrá v Banskej Bystrici

V drese "baranov" by mal odohrať dva zápasy v najvyššej súťaži.

Miklík ukončil pôsobenie v HC Košice, smeruje do Komety Brno

Brnenský klub angažoval Miklíka po tom, čo zo zostavy pre zranenia vypadli produktívni útočníci Martin Erat a Marcel Haščák.

Trenčín trápia absencie, manažér Kobezda: Hľadáme náhradu za Ölveckého

Adam Drgoň, Jakub Gašparovič, Tomáš Bulík, Radek Dlouhý, Dominik Briestenský či Peter Ölvecký. Ani jeden z týchto trenčianskych hráčov nenastúpil v Košiciach z dôvodu choroby či zranenia.

Pre Ölveckého sa sezóna skončila, Dukla podala podnet na Versteega

Tridsaťjedenročný útočník sa zranil v nedeľňajšom stretnutí s Nitrou (5:1) po faule kolenom od obrancu súpera Mitcha Versteega.

Obranca Chaloupka v Poprade do konca sezóny, Postnikov nedostal víza

Český obranca Chaloupka odohral za Poprad dosiaľ 10 zápasov, v ktorých si pripísal jednu asistenciu a osem mínusových bodov.

Hokejistov Trenčína povedie v Košiciach Kobezda, Turek je chorý

Kobezda viedol trenčianskych "vojakov" už v minulej sezóne, po ktorej sa však venuje už iba práci v manažmente klubu.

Disciplinárna komisia SZĽH vyhovela odvolaniu Nagya, skrátila mu trest

Skúsený útočník tak bude môcť nastúpiť za HC Košice už vo štvrtkovom zápase proti HK Orange 20.,aktualizované

Marcel Hossa zažiaril hetrikom, v Liptovskom Mikuláši sa predlžovalo

Pozrite si výsledky 22. kola Tipsport ligy.,aktualizované

Košičan Hruška sa chopil šance a dáva góly: Využívam priestor

V presilovkovej formácii nahradil hráčov ako Nagy, Spilar či Miklík a trénerovi naznačil, že s ním môže počítať.

Košice nadelili Mikulášu 7 gólov, v Poprade sa viac darilo Bystričanom

Pozrite si výsledky 21. kola hokejovej Tipsport ligy.,aktualizované

Hokejový Poprad angažoval Lukáša Hvilu

Hvila prichádza do Popradu po tom, čo v drese Nových Zámkov odohral 20 zápasov s bilanciou 6 gólov a 3 asistencie.

Hokejové Nové Zámky sa rozlúčili so skúseným duom Hvila, Ďurčo

Hvila zasiahol v drese nováčika do 20-tich zápasov, v ktorých strelil šesť gólov a pridal tri asistencie, Ďurčo v šestnástich dueloch aktuálnej sezóny získal iba jednu asistenciu.

Košičania zdolali Bystričanov, Nitra porazila Liptovský Mikuláš

V šlágri stredajšieho programu sa Košice vrátili do boja o prvú priečku.,aktualizované

Rotácia hráčov v Trenčíne pokračuje, káder opustil Kanaďan Veilleux

Veilleux odohral v trenčianskom drese 21 zápasov a nazbieral osem kanadských bodov za šesť gólov a dve asistencie.

Nitra zdolala HK Orange tesným rozdielom 1:0

Prvú veľkú príležitosť zápasu medzi Nitrou a reprezentáciou Slovenska do 20 rokov mali domáci Nitrania.,aktualizované

Nagy stratil nervy, dostal osemzápasový trest

Najproduktívnejší hráč a najlepší strelec Tipsport ligy si neudržal nervy na uzde.

Tréner Ozimák zatiaľ stopercentný: Lepší štart sme si nemohli želať

Šesťbodový úlovok jeho popradských zverencov je o to cennejší, že ho dosiahli u súperov, ktorí nezvyknú púšťať body hosťujúcim tímom.,aktualizované

Poprad vyhral v Košiciach. V šlágri Nitra podľahla Banskej Bystrici

Zvolen zdolal tesne Nové Zámky.,aktualizované

Nitra prehrala s Popradom, koniec víťaznej série Žiliny

Košice vyhrali v Martine po samostatných nájazdoch.,aktualizované

Barani vyhrali piaty zápas za sebou, Surový s hetrikom

Víťazstvo hostí zariadil kapitán Tomáš Surový, ktorý strelil všetky tri góly svojho tímu.,aktualizované

Výber Tipsport Ligy nastúpi v decembri proti reprezentácii SR

Naposledy sa podobný zápas uskutočnil vo februári 2014, vtedy národný tím pred odchodom na ZOH v Soči zdolal v exhibičnom stretnutí v Bratislave výber Tipsport extraligy 6:3.,aktualizované

Český obranca Krejčí späť vo Zvolene, podpísal zmluvu do konca sezóny

Krejčí sa zapojil do prípravy mužstva už počas reprezentačnej prestávky. Odchovanec pražskej Slavie sa vracia do klubu, v ktorom odohral svoju doteraz najlepšiu sezónu.