Tipsport Liga

Košičania sú len krok od finále, Poprad zdolali aj do tretice

Hrdinom tretieho semifinálového duelu bol Gabriel Spilar. ,aktualizované

Mikula po baráži: Radšej stokrát dostať padáka ako toto ešte raz zažiť

Hoci sa po zápase tešili z úspešného konca, záchrana v najvyššej súťaži nie je pre nich dôvodom na radosť.

Žilina sa opäť zachránila v extralige, v barážovej sérii zdolala Detvu

Medzi elitou sa hokejisti Žiliny udržali už druhý rok za sebou, vlani zdolali Bardejov. ,aktualizované

Hylák o závere duelu: Päťminútovka ako z ríše snov

Víťazstvo proti Popradu sa zrodilo až v záverečnej päťminútovke.

Košice doma zdolali Poprad, výsledok otočili za pár minút

Druhý duel je na programe v utorok 17. marca.,aktualizované

Zvolen - Poprad 0:1 sn, do semifinále postúpil Poprad

Do semifinále hokejovej play off extraligy postúpil HK Poprad. V rozhodujúcom siedmom zápase na zvolenskom ľade zdolal HKM Zvolen po samostatných nájazdoch 1:0.,aktualizované

MsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva 5:6 v 2. zápase baráže o extraligu

MsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva 5:6 (1:1, 0:3, 4:2) /na zápasy: 1:1/FLEŠ-SR-Hokej-baráž-extra-2.-Žilina-Detva-koniec,aktualizované

Žilina deklasovala Detvu v 1. zápase baráže o extraligu

Druhý zápas je na programe v piatok o 17.00 opäť v Žiline.,aktualizované

Krotákov hetrik odvrátil mečbal Zvolena, rozhodne piatok trinásteho

V šiestom štvrťfinále play off extraligy Poprad triumfoval, kapitán domácich rozjasal popradské tribúny.,aktualizované

Štartuje hokejová baráž, Detva chce cez Žilinu postúpiť do extraligy

Skúsený kormidelník Žilinčanov Peter Mikula nemá veľkú radosť z mena barážového súpera.

Play off extraligy: Majster vzdal hold Piešťanom,Oremus: Hrali výborne

Outsider z Piešťan potrápil košického favorita určite viac ako sa čakalo. Dosiahol dve víťazstvá a ďaleko nebol ani od väčšieho prekvapenia.

Košickí hokejisti tretím semifinalistom extraligy

Obhajca majstrovského titulu využil prvý postupový mečbal.,aktualizované

Brňák skončil po štvrťfinálovom zápase bez troch zubov

Slovenský hokejista v službách ŠHK 37 Piešťany Tomáš Brňák nebude na záver štvrťfinálovej série extraligovej play off spomínať v dobrom.,aktualizované

Play off extraligy: HKM Zvolen - HK Poprad 4:3 pp v 5. štvrťfinále

Hokejisti HKM Zvolen triumfovali v piatom štvrťfinále play off extraligy nad HK Poprad 4:3 po predĺžení a v sérii sa ujali vedenia 3:2. Rozhodujúci gól strelil v 66. minúte Michal Chovan.,aktualizované

Bystrica postúpila do semifinále, v piatom zápase porazila Trenčín

V piatom zápase štvrťfinále play off hokejovej extraligy HC'05 B. Bystrica zdolala Duklu Trenčín 4:2 a ukončila sériu pomerom 4:1.,aktualizované

Martinu skončila sezóna, Török: Dosiahli sme maximum

Trénera Jaroslava Töröka najviac mrzelo, že jeho zverenci neboli Nitre takým dôstojným súperom, akým chceli byť.

Nitra sfúkla Martin 5:0 a je prvým semifinalistom

Nitra sa do semifinále prebojovala piatykrát v histórii najvyššej domácej súťaže, zároveň tretí raz sebou.,aktualizované