Tipsport Liga

Barani otočili šláger pod Zoborom, hetrik Failleho

Nitrania nenašli recept na baranov ani v trinástom zápase za sebou, v tabuľke im patrí štvrtá priečka.

TIPSPORT LIGA: Miškovec zaskočil Košice, Žilina skončila debaklom

Budapešť štvrtýkrát prehrala, tentokrát bola nad jej sily Banská Bystrica. Úradujúci majster zvíťazil pod Urpínom hladko 7:2.

V 35. kole Tipsport ligy Trenčín zdolal majstrovskú Banskú Bystricu

Líder z Košíc zvíťazil nad Detvou, Poprad je na 2. mieste.,aktualizované

Majster z Banskej Bystrice angažoval kanadského útočníka L. Kopera

Aktuálnu sezónu začal Koper v rakúskom Innsbrucku, v 27 dueloch si pripísal štyri góly a rovnaký počet asistencií.

TIPSPORT LIGA: Košice prehrali vo Zvolene, Nitra v Miškovci

Na vlastnom ľade utŕžil debakel od Trenčína Poprad. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: V 34. kole Poprad prehral s Duklou Trenčín

Rovnovážny stav v zápase trval iba necelú minútu.

TIPSPORT LIGA: Zvolen v 34. kole zdolal Košice

Oba tímy sa rozbiehali pomaly, ale stredné dejstvo prinieslo zaujímavý hokej.

TIPSPORT LIGA: Lichanec sa vrátil do Popradu

V Poprade odohral v uplynulom ročníku 38 stretnutí a zaznamenal štrnásť bodov.

33. kolo Tipsport ligy: Košice tesne zdolali Liptovský Mikuláš

Hokejistom Košíc stačil na výhru jediný gól z prvej tretiny.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Šláger kola sa hral pod Zoborom

Domáca Nitra triumfovala nad Zvolenom 5:2.

TIPSPORT LIGA: Detve sa podarilo vyhrať nad MAC Budapešť

Najzaujímavejšia bola tretia tretina.

TIPSPORT LIGA: Hráči Nitry porazili HKM Zvolen

Zvolenčania prehrávali pred záverečnou tretinou o tri góly a museli tak hru viac otvoriť.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Košíc zvíťazili nad Žilinou

V druhej časti pokračoval vyrovnaný a zaujímavý zápas, v ktorom bolo na každej strane niekoľko dobrých príležitostí, ale vždy ich k spokojnosti svojich tímov vyriešili brankári.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Nové Zámky podľahli Banskej Bystrici

Diváci sa ani na chvíľu nenudili a zrodilo sa aj dostatok šancí. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Dukla Trenčín si poradila s Miškovcom

V záverečnej tretine ubudlo výraznejšieho vzruchu pred oboma bránkami.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Poprad zdolal Liptovský Mikuláš

V predĺžení mohol rozhodnúť po samostatnom úniku Richard Huna, ale trafil iba žrď.

TIPSPORT LIGA: Lichanec skončil v Banskej Bystrici

Peter Lichanec odohral za Banskú Bystricu 16 zápasov, v ktorých nebodoval.

TIPSPORT LIGA: Brankár Kristín sa vrátil do Nových Zámkov

Kristín pôsobil v Nových Zámkoch už v sezóne 2015/2016, v ktorej pomohol k historickému postupu klubu do najvyššej súťaže.

Bližňák skončil v Dukle Trenčín zo zdravotných dôvodov

Bližňák odohral v trenčianskom drese v sezóne 2018/19 23 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 4 góly a 6 asistencií.

Tipost liga: Útočník Matoušek sa vrátil do Banskej Bystrice

Vedenie majstra a 26-ročný útočník sa dohodli na spolupráci do konca sezóny 2018/2019. Odchovanec banskobystrického hokeja odišiel do Litvínova po sezóne 2016/2017.,aktualizované