Utorok 14. máj 2024Meniny má Bonifác

Tipsport Liga

Michalovce vezú z Trenčína všetky body, Popradčania zvládli predĺženie

Michalovce otriasli z dvoch predchádzajúcich prehier a patrí im šieste miesto v tabuľke. na piate Nové Zámky strácajú dva body.

Riaditeľ HK Nitra Kováčik: Verím, že triumf nám pomôže aj v extralige

Výsledky nitrianskych hokejistov v Kontinentálnom pohári výrazne kontrastovali s ich účinkovaním v domácej súťaži.

Obranca Štajnoch skončil v Michalovciach po vzájomnej dohode

Tridsaťdvaročný obranca odohral v tejto sezóne za Michalovce 27 zápasov a zaznamenal štyri kanadské body (1+3).

Skokan získal Krištáľový puk za najkrajší gól v decembri

Skokan dosiahol ocenený gól v 10. minúte, keď strelou spomedzi kruhov nad vyrážačku Jakuba Sedláčeka upravil na 3:0.

Winter Games: Po upršanom šlágri hráči chválili organizáciu i kulisu

Zápas museli posunúť o 30 minút, pretože po stretnutí legiend Slovana a Sparty začalo husto pršať.

Zvolenčanov škrú premárnené šance, v Bratislave si to chcú užiť

Viedenský sa nehnevá na vedenie Banskej Bystrice, ktoré odmietlo piatkový duel preložiť.

Spišská Nová Ves doma porazila Nové Zámky tesne 3:2

Domáci prehrávali od 23. minúty po góle Richarda Ondrušeka 1:2, ale ešte v druhej tretine skóre otočili zásluhou Kalea Kerbashiana a Michaela Vandasa.

Poprad doma prehral proti Liptovskému Mikulášu 0:2

Liptáci zvíťazili vonku prvýkrát od 6. novembra 2022, keď uspeli v Nových Zámkoch 2:1 po nájazdoch. Ukončili sériu troch prehier a poistili si 10. priečku.

Banská Bystrica doma porazila zvolen Zvolen 3:2 po nájazdoch

Hostia išli rýchlo do vedenia z presilovky Viedenským. Domáci odpovedali rovnakou mincou, keď ťažili z tlaku zo skončenej početnej výhody Výhonským.

Trenčín doma prehral proti Košiciam 1:2 po nájazdoch

Duel v Dubnici nad Váhom dospel do dramatického rozstrelu, v ktorom strelci na oboch stranách premenili dokopy iba tri z 26 nájazdov.

HK Poprad angažoval slovinského obrancu Podlipnika

Podlipnik začal sezónu 2022/2023 v Spišskej Novej Vsi, v polovici októbra však v klube skončil, odvtedy bol bez angažmánu.

Durný zamieril z Liptovského Mikuláša na hosťovanie do Trenčína

Durného pred piatimi rokmi draftoval klub NHL Anaheim Ducks, vybral si ho v 5. kole z celkového 147. miesta.

Björkung skončil v B. Bystrici po vzájomnej dohode, vracia sa Brejčák

Björkung prišiel do Banskej Bystrice v decembri 2021 a hneď sa zaradil medzi opory zadných radov.

Winter Games s rekordnou návštevou na derby, pod holým nebom aj mládež

Organizátori sa tak už deň pred štartom podujatia tešia z diváckeho rekordu. ,aktualizované

Američan Jermain sa stal novou posilou HK Poprad

Jermain strávil štyri sezóny v NCAA v drese Quinnipiac University. V covidovej sezóne odohral zápasy za anglické Coventry. Minulú a túto sezónu absolvoval v ECHL v drese Fort Wayne a Maine.

Nitra prekvapujúco zvíťazila na ľade Slovana Bratislava 2:3 pp

Nitra išla do vedenia v 8. minúte, keď sa presadil Adam Sýkora a v 29. zveľadil ich náskok Jake Elmer.

Dvojgólový Daňo zariadil víťazstvo hokejistom Třinca

Výrazný podiel na víťazstve Liberca mal ďalší slovenský útočník Martin Faško-Rudáš, ktorý pri výhre 5:2 na ľade Sparty Praha trikrát asistoval.

Záborský rozhodol o triumfe Popradu: Našťastie mi to vyšlo

Popradčania zvíťazili v štyroch z uplynulých piatich stretnutí a v tabuľke sa udržali na 7. mieste.

Zvolen už tretíkrát po sebe neprehral, Kmeč: Tím je mentálne silný

Hokejisti Zvolena v Banskej Bystrici vyhrali 1:0 a tak platí, že odkedy prišli pod Pustý hrad tréneri Peter Oremus a Andrej Kmeč, mužstvo prehralo maximálne dvakrát za sebou.

Súhrn kola:Slovan vstúpi do nového roka ako líder, Spišiaci sú v laufe

Slovanisti potvrdili na ľade poslednej Nitry pozíciu favorita a za víťazstvom vykročili gólom Marcela Haščáka už v 52. sekunde.

Nové Zámky zvíťazili na domácom ľade proti Trenčínu 3:2

Novozámčania sa víťazstvom udržali na priebežnej 3. priečke o bod pred Košicami. Trenčania prehrali tretí zápas za sebou a nový kalendárny rok privítajú na 9. mieste.

Hokejisti Slovana Bratislava triumfovali na ľade HK Nitra 6:3

Obhajca titulu zdolal "corgoňov" aj vo štvrtom vzájomnom zápase v tejto sezóne a celkovo natiahol víťaznú sériu s týmto súperom na šesť duelov.

Košice potvrdili úlohu favorita a na ľade Prešovu vyhrali 5:1

Košičania ukončili kalendárny rok 2022 na 4. priečke s 55 bodmi, Prešov je priebežne na predposlednom 11. mieste s dvojbodovým náskokom na Nitru.

Michalovce doma podľahli Spišskej Novej Vsi 2:3

Spišiaci majú za sebou úspešné "miniturné", keď počas uplynulých piatich dní postupne zvíťazili v Prešove (7:2), Košiciach (6:3) a aj v Michalovciach.

Liptovský Mikuláš si hladko poradil s Banskou Bystricou a vyhral 5:2

Banskobystričania nebodovali v troch zápasoch za sebou a na konte majú 40 bodov.

TEL: Banskú Bystricu posilnil kanadský obranca Racine

Kanaďana draftovala v roku 2011 Florida Panthers v 3. kole z celkového 87. miesta, no v NHL odohral len jeden zápas.

ŠTVORBODOVÝ MYKLUCHA: Spišská Nová Ves zvíťazila na ľade Košíc 5:3

Spišiaci viedli po 13. minútach už 3:0 a brankára domácich Dominika Riečického nahradil Jaroslav Janus.,aktualizované

Hokejisti Nových Zámkov porazili Bratislavčanov 6:3 v 48. kole

Zámčania sa posunuli na tretie miesto.

Banská Bystrica s druhou prehrou v rade: Popradu podľahla 1:4

V priamom súboji o siedmu priečku v tabuľke hostia odčinili stratu všetkých bodov v Liptovskom Mikuláši a oplatili hráčom spod Urpína výhru na ich ľade pred Vianocami.,aktualizované

Hokejisti Prešova triumfovali nad Michalovčanmi 3:2 po predĺžení

Prešov vďaka triumfu zostal na 11. priečke s dvojbodovým náskokom pred Nitrou.

Nitrania ukončili trinásťzápasovú sériu prehier

Nitrania mali už v úvodnej tretine výraznú streleckú prevahu, keď súpera prestrieľali v pomere 19:8.,aktualizované

Liptovský Mikuláš zdolal lídra zo Zvolena 5:4

Liptovský Mikuláš dosiahol prvé víťazstvo nad Zvolenom v tejto sezóne a zároveň druhé pod vedením trénerskej dvojice Ernest Bokroš a Martin Hrnčár.

Brankár Rahm skončil v Banskej Bystrici

Rahm nastúpil v prebiehajúcej sezóne 2022/2023 do 20 zápasov, v ktorých dosiahol 89,25-percentnú úspešnosť zákrokov a priemer 3,63 inkasovaného gólu na zápas.

Legionári Nitry so štyrmi mínuskami. Stavjaňa: Ide nám o život

Zápas sa vôbec nevydaril druhému útoku Nitry, ktorý bol zložený čisto z kanadských hráčov.

Radovan Bondra tvrdí, že na derby by prišli diváci aj po Vianociach

Banskobystrický tréner Doug Shedden vyzdvihol výbornú hru prvých dvoch formácii Zvolena.

Pollock začal v Košiciach hetrikom, Gerlach potvrdil gólovú fazónu

Prešovčania strávia Vianoce na 11. mieste, na ktoré spadli po remíze Liptovského Mikuláša v Banskej Bystrici v riadnom hracom čase.

Nitra prehrala 12. zápas po sebe, Slovanu podľahla 3:7

Slovan sa naopak vďaka triumfu dostal na jej čelo o skóre pred Zvolen. Oba tímy majú na konte 55 bodov.,aktualizované

HC Košice zdolali Prešov, Pollock s hetrikom. Zvolen neuspel v Poprade

Košičania víťazstvom odčinili prehru z utorňajšieho zápasu v Spišskej Novej Vsi a v tabuľke poskočili na 3. miesto. ,aktualizované

Šláger ligy na Slovane rozhodol dôraz, Kytnár: Nedali sme im priestor

Na domácom ľade zdolali Nové Zámky 5:0 po presvedčivom výkone.

TEL: Michalovce zdolali Prešov, Nitra prehrala deviatykrát za sebou

Michalovce si víťazstvom upevnili piatu priečku a na Nové Zámky strácajú už iba bod. ,aktualizované