Tipsport Liga

TL: Detva zvíťazila nad maďarským Miškovcom

Definitívne potvrdil výhru domácich presilovkovým gólom Gašpar a do prázdnej brány pridal bodku za stretnutím Matúš Chovan.,aktualizované

TL: L. Mikuláš sa trápil v Budapešti, vyhral až po nájazdoch

Do 3. tretiny vstúpili aktívnejšie hostia, ale tri svoje veľké šance v priebehu piatich minút nevyužili.

TL: Zvolenčania podľahli po predĺžení Novým Zámkom

Rozhodlo sa až v predĺžení v 62. min po presnej nahrávke Štraucha na voľného Ručkaya. ,aktualizované

TL: Popradčania zdolali Košičanov

Od prvých minút sa hralo vo vysokom tempe, ale gólových šancí bolo minimum.,aktualizované

TL: Žilina po predĺžení zvíťazila nad Banskou Bystricou

Zúfalý tlak majstra nepriniesol gól, a tak nasledovalo predĺženie.

Zamaskovaní chuligáni, ktorí si zakrývali šálmi tváre, vyprovokovali konflikt, udierali päsťami domácich fanúšikov a zhodili bariéru, ktorá oddeľovala sektor hostí od zvyšku hľadiska.,aktualizované

TL: Košice vyhrali aj piaty zápas a sú na čele tabuľky

Hokejisti HC Košice zvíťazili v piatkovom zápase 4. kola Tipsport Ligy na ľade MHC Mikron Nové Zámky 3:2 a triumfovali tak aj v piatom zápase novej sezóny v rade. ,aktualizované

Mladíci zatiaľ zbierajú iba prehry, Bokroš: Pomohlo by nám víťazstvo

Prehra päťgólovým rozdielom (1:6) bola pre nich najvyššia v sezóne.

TL: Obranca Hraško zamieril na hosťovanie do Detvy

Hraško odohral v slovenskej lige vyše 400 zápasov v drese HKM Zvolen, v ktorého drese získal v roku 2013 majstrovský titul.

TL: HC Košice zvíťazili hladko nad slovenskou dvadsiatkou

Košičania v štyroch dueloch zatiaľ nestratili ani bod, dvadsiatka naopak v šiestich ani jeden nezískala.,aktualizované

Košice vyhrali nad Miškovcom o tri góly

Košičania chceli maďarskému tímu vrátiť prehru z prípravného obdobia a do súpera sa pustili od prvých minút. ,aktualizované

Bielorus Demkov skončil v hokejovom Zvolene

Dôvodom sú administratívne prekážky pre získanie povolenia k prechodnému pobytu hráča na území SR.

Nitra už bez Gašparoviča, skončil pre zdravotné problémy

Gašparovič bol jednou z predsezónnych posíl nitrianskeho kádra.

Domácu silu Miškovca pocítila Žilina, Balej: Budú tam ťažké zápasy

Aj autor prvého žilinského gólu v Miškovci Lukáš Hvila si uvedomuje, že výkony tímu sa musia zmeniť.

Slovák po výhre nad Žilinou: Naším hokejom môžeme zdolať každého

V domácej premiére sa zverenci Glena Hanlona pustili do Žilinčanov od úvodu zápasu, skóre otvorili v 13. sekunde a o dve minúty viedli už 2:0.

TL: Bystrica v repríze finále zdolala Trenčín, prvé body Miškovca

Maďarský nováčik DVTK Jegesmedvék Miškovec zdolal na domácom ľade Žilinu 6:2 a do tabuľky si pripísal prvé body.,aktualizované

Tipsport Liga: Nevydarené návraty Hanlona a Milama

Pre kormidelníka Glena Hanlona znamenala vysoká prehra 1:6 trpký návrat na slovenský ľad v súťažnom zápase. Posledný odohral ešte ako tréner slovenskej reprezentácie na domácich majstrovstvách sveta.

Budapešti rozpačitá premiéra nastavila zrkadlo

Historicky prvý zápas Budapešťanov v TL sledovalo v hale Tüskecsarnok 750 divákov. Čakalo sa rozhodne viac.

Košiciam vyšiel štart, Haščáka po návrate teší radosť divákov

Vo svojom prvom súťažnom zápase po návrate do košického dresu sa uviedol gólom. V 2. tretine upravil na 2:1, v závere tretej časti už počas rozhodnutého stavu 5:2 zastavila jeho typickú strelu švihom pravá žŕdka.