Tenis

Čepelová neuspela vo finále dvojhry na turnaji ITF v St. Gaudens

Čepelová nevyužila šancu na zisk šiesteho singlového titulu na úrovni ITF, prvého od novembra 2013, keď sa tešila z cennej trofeje v Dubaji.

Čepelová postúpila do finále dvojhry na turnaji ITF v St. Gaudens

V nedeľu bude bojovať o svoj šiesty singlový titul na úrovni ITF.,aktualizované

Djokovič prvým finalistom turnaja ATP Masters 1000 v Ríme

V semifinále si poradil so Španielom Davidom Ferrerom.

Dvojka Halepová zostala pred bránami finále turnaja WTA v Ríme

Španielska tenistka Carla Suarezová Navarrová sa stala prvou finalistkou dvojhry na antukovom turnaji WTA v Ríme.

Ak neuspejem na Roland Garros, nenastane koniec sveta, tvrdí Nadal

Španielsky tenista Rafael Nadal po prvý raz od roku 2004 nevyhral ani jeden z európskych turnajov pred grandslamovým Roland Garros, kde bude bojovať o jubilejný desiaty titul.

Federer postúpil do semifinále turnaja Masters v Ríme

Roger Federer proti Berdychovi nestratil ani jeden set.

Serena Williamsová skončila v Ríme pre zranenie lakťa

Andy Murray a Serena Williamsová nenastúpili na svoje štvrtkové osemfinálové zápasy na tenisovom turnaji v Ríme.

Britský tenista Murray nebude pokračovať v Ríme, vyradila ho únava

Informovala agentúra Reuters.

Obhajca Djokovič postúpil v Ríme do osemfinále, vyradil Almagra

Svoje účinkovanie na turnaji ukončil deviaty nasadený Chorvát Čilič.

Kližan prehral v 1. kole dvojhry v Ríme s Dolgopolovom

Ukrajinec vo Foro Italico odplatil slovenskej jednotke tohtoročnú prehru z hardu v austrálskom Brisbane.

Venus Williamsová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Ríme

Nad sily českej tenistky Kateřiny Siniakovej bola štrnástka podujatia Američanka Venus Williamsová, ktorá ju zdolala dvakrát 6:2.

Rybáriková postúpila do 2. kola turnaja v Ríme

V ňom narazí na víťazku duelu Jelena Jankovičová - Camila Giorgiová.

Hantuchová prehrala v 1. kole turnaja v Ríme s Erraniovou

V druhom sete nevyužila Hantuchová náskok 5:2.

Slovenský kapitán Mečíř čakal, že Rumuni si zvolia antuku

"Dalo sa to čakať. Rumunskí tenisti sú na antuke ako doma, na tomto povrchu dosahujú najlepšie výsledky." hovorí Mečíř.

Serena Williamsová líderkou rebríčka WTA, Cibulková je na 43. mieste

Anna Karolína Schmiedlová figuruje na 46. mieste.

Kližan vo svetovom rebríčku ATP na 32. mieste, na čele Djokovič

Zverenec trénera Martina Damma v porovnaní s minulým týždňom klesol o dve priečky. Jeho krajan Lukáš Lacko si polepšil o osem miest a patrí mu 92. pozícia.

V Madride triumf Murrayho, Nadal klesne v rebríčku na 7. miesto

Rodák zo škótskeho Dunblane získal celkovo 33. titul, druhý v priebehu šiestich dní. ,aktualizované

Schmiedlová nepostúpila na turnaji WTA v Ríme do hlavnej súťaže

Vo finálovom druhom kole kvalifikácie kole prehrala s Ruskou Jelenou Vesninovou po trojsetovej bitke.

Danka Koviničová po triumfe v Trnave: Som unavená, ale titul hreje

Dvadsaťročná rodáčka z Podgorice si pripísala na konto celkovo ôsmy singlový titul na okruhu ITF, najcennejší v kariére. ,aktualizované

Kužmová s tretím titulom na okruhu ITF: Všetky si cením rovnako

Prvé dve cenné trofeje medzi ženami vybojovala Kužmová v gréckom Heraklióne.,aktualizované

Miloš Raonič musí pod skalpel, účasť na Roland Garros v ohrození

U svetového hráča číslo šesť sa problém prvýkrát objavil na turnaji v Monte Carlo.

Lacko neuspel vo finále dvojhry na challengeri v Pusane

Ako nasadená sedmička prehral so štvorkou "pavúka" domácim Hyeon Chungom za rovnú hodinu hladko v dvoch setoch.

Petra Kvitová zvíťazila na turnaji WTA v Madride

Vo finále zdolala Rusku Svetlanu Kuznecovovú hladko v dvoch setoch.

Kužmová postúpila do finále turnaja ITF v Antalyi

V semifinále zdolala Britku Annu Broganovú 6:2, 6:2.

Schmiedlová postúpila do finále kvalifikácie na turnaji WTA v Ríme

V dueli o postup do hlavnej súťaže nastúpi v nedeľu proti Ruske Jelene Vesninovej.

Bejgelzimerová s Gasparjanovou ovládli v Trnave štvorhru

V sobotňajšom finále zdolala srbsko-chorvátsky pár Aleksandra Kruničová, Petra Martičová hladko 6:3, 6:2.

Nadal je prvým finalistom turnaja ATP série Masters v Madride

Vo finále sa stretne s víťazom súboja Kei Nišikori - Andy Murray.

Gasparianová a Koviničová do finále dvojhry na Empire Slovak Open

Ruska Gasparianová si v semifinále poradila s Češkou Denisou Allertovou v dvoch setoch 7:5, 6:2.

Lacko postúpil do finále dvojhry na challengeri v Pusane

V dueli o deviaty singlový titul na ATP Challenger Tour nastúpi v nedeľu proti štvrtému nasadenému domácemu Hyeon Chungovi.

V madridskom semifinále nastúpia Berdych - Nadal a Nišikori - Murray

Rozhodli o tom piatkové štvrťfinálové zápasy.

Mihalíková so Schmiedlovou neuspeli v semifinále debla v Trnave

Srbsko-chorvátskemu páru Aleksandra Kruničová, Petra Martičová podľahli v dvoch setoch.

Allertová v semifinále na Empire Slovak Open proti Gasparjanovej

Allertová vo štvrtok vyradila poslednú slovenskú zástupkyňu v singli Rebeccu Šramkovú.,aktualizované

Kyrgios cez Federera do osemfinále turnaja ATP v Madride

Ôsmy nasadený hrač si v súboji 2. kola poradil s Joaom Sousom z Portugalska v dvoch setoch 7:6 (1) a 7:5.

Tenisový veterán Haas vynechá antukovú časť sezóny,svoj návrat odložil

Haas pre operáciu ramena chýbal na profiokruhu vyše roka.

Do štvrťfinále turnaja WTA v Madride postúpila Kvitová aj Šarapovová

Nad Ruskou Anastasiou Pavľučenkovou zvíťazila v dvoch setoch 6:1, 6:4.,aktualizované

Kližan skrečoval zápas s Granollersom v 1. kole turnaja v Madride

Slovenský tenista Martin Kližan odstúpil ešte v prvom sete.

Kvitová postúpila do tretieho kola turnaja WTA v Madride

Štvrtá nasadená Češka vyhrala v druhom kole nad Američankou CoCo Vandeweghovou v troch setoch 6:4, 2:6, 6:3.

Vajdová vypadla v 1. kole ITF Empire Slovak Open v Trnave

Lenka Juríková postúpila do hlavnej súťaže.

Britský tenista Murray víťazom turnaja v Mníchove

O triumfe sa muselo rozhodnúť až v tajbrejku tretieho setu.

Serena Williamsová na čele rebríčka, Cibulková 42., Schmiedlová 43.

Momentálne zranená najlepšia slovenská singlistka Dominika Cibulková si udržala 42. priečku.