Tenis

Rebríček WTA a ATP: Podarilo sa Slovákom udržať si pozície?

Viktória Kužmová dosiahla nové kariérne maximum.,aktualizované

ATP vo Washingtone: Víťazom turnaja je Alexander Zverev

Vo finále dvojhry si ako nasadená päťka poradil s pätnástkou "pavúka" Juhoafričanom Kevinom Andersonom 6:4, 6:4.

Cibulková zdolala Curenkovú a postúpila do 2. kola turnaja v Toronte

V druhom kole ju čaká víťazka súboja medzi Češkou Luciou Šafářovou a domácou hráčkou Francoise Abandovou.,aktualizované

Gombos v hlavnej súťaži v Montreale.Rybáriková si ju v Toronte nezahrá

Jedinou slovenskou zástupkyňou v hlavnej súťaži na Rogers Cupe tak bude Dominika Cibulková, ktorú na úvod čaká Ukrajinka Lesia Curenková.

Gombos postúpil do finále kvalifikácie na turnaji ATP v Montreale

V úvodnom kole zdolal ako nasadená päťka domáceho Kanaďana Raheela Manjiho.

Rybáriková postúpila do finále kvalifikácie v Toronte.Čepelová vypadla

V úvodnom kole zdolala ako nasadená jednotka Japonku Kurumi Narovú po trojsetovej bitke.

Kohlschreiber druhýkrát v kariére vyhral turnaj ATP v Kitzbüheli

V sobotňajšom finále si poradil s rovnako nenasadeným Joaom Sousom z Portugalska v dvoch setoch.

ATP vo Washingtone: Alexander Zverev postúpil do semifinále turnaja

Daniila Medvedeva z Ruska zdolal 6:2, 6:4.

WTA v Stanforde a vo Washingtone: Postúpili tieto tenisové hráčky

Česká tenistka Petra Kvitová nasadená ako druhá prehrala v noci na sobotu v stretnutí štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Stanforde s americkou osmičkou "pavúka" Catherine Bellisovou.

Vinciovej vykradli dom. Prišla aj o viacero trofejí

Získala desať singlových titulov na okruhu WTA a 25 vo štvorhre. Štyrikrát vyhrala Fed Cup a v roku 2015 hrala vo finále US Open.

ATP v Kitzbüheli: Do finále postúpili Sousa a Kohlschreiber.Kto vyhrá?

Soussa vyradil domáceho Sebastiana Ofnera po dvoch tajbrejkoch.

Wawrinka ide na operáciu kolena, nebude obhajovať triumf na US Open

Wawrinka nebude hrať ani na turnajoch Masters 1000 v Montreale a v Cincinnati. Švajčiara koleno trápilo celé leto a na okruhu sa od prehry v prvom kole Wimbledonu nepredstavil.

FED CUP: Slovenské tenistky aj v roku 2018 v II. svetovej skupine

Na valnom zhromaždení ITF v Hočiminovom meste neprišlo k zmene formátu súťaže. ,aktualizované

Daviscupové zápasy sa budú naďalej hrať na tri víťazné sety

Za návrh, aby sa daviscupové duely hrali iba na dva víťazné sety, hlasovalo iba 63 percent členských krajín.

Čilič vynechá pre zranenie turnaj v Montreale

Svetová šestka pauzovala od finále grandslamového turnaja vo Wimbledone, v ktorom podľahla v troch setoch Švajčiarovi Rogerovi Federerovi.

Z turnaja v Montreale sa odhlásil pre zranenie aj Murray

Britský tenista získal v krajine javorového listu už tri turnajové triumfy. V Montreale sa pre zranenie nepredstaví ani Chorvát Marin Čilič.

Šarapovová pre zranenie nenastúpila do 2. kola na turnaji v Stanforde

Ruská tenistka uviedla, že bolesť začala pociťovať už v pondelok počas stretnutia úvodného kola s Američankou Jennifer Bradyovou.

Ofner postúpil do štvrťfinále. V Kitzbüheli vyradil jednotku turnaja

Darilo sa aj Philippovi Kohlschreiberovi, ktorý vyradil Čecha Veselého. ,aktualizované

Wawrinka odriekol účasť na dvoch turnajoch. Dôvodom sú bolesti chrbta

Zatiaľ nie je isté, či bude obhajovať titul na US Open, ktorý sa začína koncom augusta.

Haas ťahá sériu prehier, uvažuje, že rozlúčkovú sezónu ukončí už teraz

Tridsaťdeväťročný Haas prehral úvodný duel na podujatí so svojím krajanom Janom-Lennardom Struffom 3:6, 6:7 (4) a so sklamaním vyhlásil, že to bol asi už jeho posledný zápas.

Federer bude hrať na turnaji ATP v Montreale

Švajčiarsky tenista odštartoval rok 2017 na sedemnástej pozícii svetového rebríčka, momentálne sa nachádza na tretej priečke.

Lacko podľahol Del Potrovi v 2. kole turnaja ATP vo Washingtone

Argentínčan nasadený ako trinásty je trojnásobný šampión turnaja vo Washingtone a na podujatí Citi Open ťahá pätnásťzápasovú víťaznú sériu.

Šarapovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Stanforde

V úvodnom kole si poradila s Američankou Bradyovou 2:1 na sety.,aktualizované

Jednotka Halepová postúpila do 2. kola na turnaji WTA vo Washingtone

Sloane Stephensovej uštedrila v druhom sete kanára.

Melzer prešiel úvodným kolom na turnaji v Kitzbüheli

Rakúsky tenista si poradil s Brazílčanom Berlocqom v troch setoch.

Vo veku 43 rokov zomrel bývalý francúzsky tenista Jerome Golmard

Niekdajšiemu 22. hráčovi svetového rebríčka ATP diagnostikovali pred tromi rokmi amyotrofickú laterálnu sklerózu.

Lacko postúpil do 2. kola turnaja vo Washingtone, čaká ho del Potro

Slovenský tenista si v úvodnom kole si poradil s domácim americkým kvalifikantom Halebianom 2:0 na sety.

Čepelová neuspela v 1. kole turnaja WTA vo Washingtone

Belgičanke Van Uytvanckovej podľahla 5:7, 6:0, 1:6.

Štvorka Görgesová postúpila do 2. kola na turnaji WTA vo Washingtone

V 1. kole si poradila s Kanaďankou Abandovou.

Ukrajinka Curenková prešla prvým kolom v Stanforde

Ako nasadená sedmička si poradila so Španielkou Arruabarrenovou v dvoch setoch.

Bellucci prešiel cez Dolgopolova do 2. kola turnaja ATP v Kitzbüheli

V úvodnom kole si poradil aj Portugalčan Joao Sousa, korý porazil Južného v troch setoch. ,aktualizované

Kristýna Plíšková bude po kurióznom skreči dva týždne mimo hry

Česká tenistka chcela na kurte posunúť ventilátor, ten jej však porezal palec na ľavej ruke. Rana si vyžiadala päť stehov.

Martin oslávil titul v Prahe s fanúšikmi, Štvanicu pokropil šampanským

Vďaka zisku 80 bodov sa vo svetovom rebríčku ATP Entry vrátil do druhej stovky, v jeho pondelňajšom vydaní mu patrí 180. miesto.

Plíšková si upevnila post svetovej jednotky, Cibulková stále jedenásta

Jana Čepelová je 95., Viktória Kužmová 140., čo je jej nové kariérne maximum.,aktualizované

Isner sa stal štvrtýkrát víťazom turnaja ATP v Atlante

Celkovo to bol pre neho už dvanásty titul v kariére na hlavnom profesionálnom okruhu.

Siniaková zdolala Wozniackú a získala titul v Bastade

Česká tenistka získala svoj druhý titul na okruhu WTA Tour, z prvého sa tešila v januári v Šen-Čene. ,aktualizované

V Hamburgu z Mayerovcov získal titul Leonardo

Argentínsky tenista Leonardo Mayer si v nedeľňajšom finále poradil so svojím menovcom z Nemecka Florianom Mayerom v troch setoch.

Martin vyhral challenger v Prahe, opäť je v druhej stovke rebríčka ATP

Štvrtý nasadený hráč si v nedeľňajšom finále poradil s nemeckým súperom Yannickom Madenom v dvoch setoch .

Fognini vyhral titul vo dvojhre na turnaji ATP v Gstaade

Vo finále porazil nemeckého súpera Yannicka Hanfmanna v dvoch setoch.

Kovalík nepostúpil do hlavnej súťaže v Kitzbüheli

Prehral vo finále kvalifikácie na turnaji ATP v rakúskom Kitzbüheli s Kolumbijčanom Santiagom Giraldom 5:7, 4:6 a nepostúpil do hlavnej súťaže.