Tenis

Djokovič má na Turnaji majstrov istotu semifinále, Čilič zdolal Isnera

Najvyššie nasadený hráč si v stredu v skupine Gustava Kuertena poradil s tretím nasadeným Nemcom Zverevom 2:0 na sety.

,aktualizované

Bývalá svetová dvojka v tenise Radwaňská ukončila kariéru

Dvadsaťdeväťročná Radwaňská získala na okruhu WTA dvadsať titulov.

ITF za manipuláciu výsledkov suspendovala Diaza-Figuerou na dva roky

Víťaz piatich turnajov ITF vo dvojhre na nižšej úrovni Futures sa mal podvodu dopustiť na turnaji v Prahe v roku 2017.

Rainer Schüttler sa stane novým trénerom Angelique Kerberovej

Kerberová prekvapujúco ukončila v októbri spoluprácu s Wimom Fissettem, ktorý jej v uplynulej sezóne pomohol dostať sa späť medzi najlepšie hráčky sveta po neúspešnom roku 2017.

R. Federer bez väčších problémov zdolal Thiema na Turnaji majstrov

V prvom sete večerného stretnutia dominoval Federer, dvakrát prelomil podanie Thiema a vyhral 6:2.

Novým trénerom Kerberovej sa stal Schüttler

Kerberová ukončila v polovici októbra po jedenástich mesiacoch spoluprácu s belgickým trénerom Wimom Fissetteom.

Anderson s druhou výhrou na Turnaji masjtrov, Nišikori bol bez šance

Prvý set bol jednoznačne v réžii Andersona, za 23 minút viedol 5:0. V dramatickej šiestej hre stratil Nišikori svoj servis aj tretíkrát a inkasoval kanára.

DAVIS CUP: Česi nastúpia v kvalifikácii proti Holandsku v Ostrave

Ženy ČR odštartujú 9.-10. februára cestu za obhajobou titulu duelom proti Rumunsku.

FED CUP: Haggerty je za rozšírenie svetovej skupiny

V hre je aj finálový turnaj za účasti víťazných tímov z úvodného kola, ktorý by sa konal v apríli.

Vydreté víťazstvo: Zverev zdolal v Londýne Čiliča v dvoch tajbrejkoch

V prvom sete Nemec stratil podanie už v druhej hre, vzal si ho však späť čistou hrou v deviatom geme, keď jeho súper podával na víťazstvo v sete. ,aktualizované

DAVIS CUP: Francúzi nastúpia vo finále proti Chorvátom bez Gasqueta

Aktuálne 26. hráč svetového rebríčka na Twitteri uviedol, že musí oželieť svoj štart pre bližšie nešpecifikované zranenie.

Djokovič je na čele rebríčka ATP, Kližan si udržal 43. miesto

Pred Španielom Rafaelom Nadalom má srbský tenista naďalej 565-bodový náskok, tretí je Švajčiar Roger Federer. ,aktualizované

Nišikori zdolal Federera na Turnaji majstrov v Londýne

Druhý set bol veľmi vyrovnaný. Súperi si svoje podanie nepustili, ani jeden z nich si nevypracoval dokonca žiadny brejkbal. Set dospel až do tajbrejku, v ktorom uspel Anderson. ,aktualizované

FED CUP: Česká hrdinka Siniaková: Skvelé publikum ma dotlačilo k výhre

Kateřina Siniaková sa tak v zápase s USA razom stala českou jednotkou a svoju šancu chytila pevne za pačesy.

V prvom zápase na ATP Turnaji majstrov zdolal Anderson Thiema

Set dospel až do tajbrejku, v ktorom uspel Anderson a pripísal si prvé víťazstvo na záverečnom turnaji sezóny.,aktualizované

Tenis-PSO: Kazašský kvalifikant Bublik víťazom dvojhry

Pre dvadsaťjedenročného rodáka z Ruska je to tretia singlová trofej na ATP Challenger Tour. V roku 2017 nenašiel premožiteľa na turnajoch v mexickej Cuernavace a v americkom Aptose.

TENIS-FED: Češky sú už šiestykrát víťazkami Pohára federácie

Pre zverenky kapitána Petra Pálu je to už šiesty fedcupový titul v priebehu uplynulých ôsmich rokov. Češky v prestížnej tímovej súťaži nenašli premožiteľky ani v rokoch 2016, 2015, 2014, 2012 a 2011.,aktualizované

Peugeot Slovak Open: Zelenay s Molčanovom víťazmi štvorhry

Pre Zelenaya je to už tretí deblový titul z Medzinárodných majstrovstiev Slovenska.,aktualizované

FED CUP: Strýcová a Siniaková vyhrali, ČR vedie vo finále nad USA 2:0

Vo vyrovnanom úvodnom sete stratili obe hráčky svoje podanie dvakrát, v tajbrejku bola úspešná Keninová.,aktualizované