FL: Futbalisti FC Nitra zdolali MFK Zemplín Michalovce

Sobotňajšie 9.kolo slovenskej najvyššej futbalovej súťaže odštartovalo na štadióne v Nitre, kde futbalisti spod Zobora privítali na svojom trávniku súpera z Michaloviec.

Dúbravka vychytal čisté konto, Newcastle remizoval s Crystal Palace

Slovenský brankár Martin Dúbravka odchytal celý zápas.,aktualizované

Duda pomohol gólom k výhre Herthy Berlín nad Mönchengladbachom

Na výhre domácich sa podieľal aj slovenský stredopoliar Ondrej Duda, ktorý v 73. minúte strelil štvrtý gól svojho tímu.,aktualizované

HKM Šaľa zdolali HC Štart Nové Zámky

Vo 4. kole hádzanárskej Slovnaft extraligy mužov zvíťazil HKM Šaľa nad MHC Štart Nové Zámky

Réway si v premiére za Dolný Kubín pripísal 2 body za asistencie

Tridsaťšesťnásobný reprezentant SR sa zapísal do štatistík v presilovej hre v 36. minúte. Neskôr v 56. minúte bol aj pri poslednom góle zápasu.

MOL liga: Iuventa Michalovce zdolali DHC Sokol Poruba

Hádzanárska MOL liga žien pokračovala v sobotu zápasmi 3. kola,aktualizované

Na Challenge SP prenikla Mokošová opäť na bradlách

V sobotu si udržala vysoký štandard a v Szombathely, kde štartuje 120 pretekárov a pretekárok.

Záborský prispel štyrmi bodmi k výhre Tappary nad Lahti

Slovenský útočník Tomáš Záborský strelil za domácich jeden gól a zaznamenal tri asistencie.

Simon postúpil do finále turnaja ATP v Métach

Domáci hráč si poradil s Moldavcom Albotom hladko v dvoch setoch.,aktualizované

KHL: Dinamo Moskva zvíťazilo nad Dinamom Minsk

Hetrikom sa blysol Maxim Afinogenov.

Slovenskí voľnoštýliari neuspeli ani v sobotu

Slovenskí juniori tak na MSJ nevybojovali ani jedno víťazstvo. O jedinú slovenskú výhru sa v trnavskej Mestskej športovej hale postarala v ženskej kategórii Zsuzsanna Molnárová.

Kližan zdolal Wawrinku a postúpil do finále turnaja ATP v Petrohrade

Slovenský tenista má v nedeľu šancu získať svoj druhý titul v Petrohrade, v roku 2012 sa v ruskom meste tešil zo zisku premiérovej trofeje na okruhu ATP.,aktualizované

Hokejbalisti Hokejmarketu Skalica zdolali Nitrianskych Rytierov

V 3. kole hokejbalovej ligy sa zrodili aj iné zaujímavé výsledky.

Zamaskovaní chuligáni, ktorí si zakrývali šálmi tváre, vyprovokovali konflikt, udierali päsťami domácich fanúšikov a zhodili bariéru, ktorá oddeľovala sektor hostí od zvyšku hľadiska.,aktualizované

Alex Ferguson sa prvýkrát od operácie mozgu vrátil na Old Trafford

Sedemdesiatšesťročný kouč sledoval z čestnej lóže zápas Manchestru United proti Wolverhamptonu v Premier League.

Austrálsky cyklista Porte odriekol pre chorobu štart na MS

Na Vuelte sa opäť dostával do formy, ale v poslednom týždni na španielskych cestách ho pribrzdilo ochorenie dýchacích ciest, ktoré ovplyvnilo aj jeho prípravu na svetový šampionát.

Exslovanista Smoleňák sa dohodol na ročnej zmluve s Hradcom Králové

Kontrakt umožňuje hráčovi odchod do iného tímu.

Títo cyklisti budú reprezentovať Slovensko na MS v Innsbrucku

V pretekoch s hromadným štartom kategórie elite budú P. Saganovi v boji o 4. titul pomáhať brat Juraj, Erik Baška, Martin Haring, Patrik Tybor, Marek Čanecký a Martin Mahďar.

Vo finále turnaja WTA v Soule sa stretnú Bertensová s Tomljanovičovou

V sobotňajšom semifinálovom súboji si Bertensová poradila so Sakkariovou z Grécka poľahky v dvoch setoch.,aktualizované

Wang Čchiang sa stala víťazkou turnaja WTA v Kuang-čou

Domáca hráčka zdolala v sobotňajšom finále Putincevovú z Kazachstanu hladko 6:1, 6:2.