FC Liverpool - FC Everton 3:0, Martin Škrtel hral celý zápas

Steven Gerrard dosiahol proti Evertonu hetrik.

Bayern zmazal manko, proti Bazileju vedie už 3:0 po 1. polčase

V druhom odvetnom osemfinálovom zápase prestížnej futbalovej Ligy majstrov Inter Miláno hrá po prvých 45 minútach s Olympique Marseille nerozhodne 0:0.

Piešťany - Bardejov 5:2 v 1. hokejovej lige, rozhodne siedmy duel

Piešťanskí hokejisti si výborným výkonom v tretej tretine vybojovali rozhodujúci duel s Bardejovom.

,aktualizované

Žilina - Slovan 3:1, Trenčín tiež víťazne nad Popradom 4:1

Žilinskí hokejisti výhrou nad Slovanom znížili stav série na 1:2. Taktiež sa darilo trenčianskym hráčom, ktorí zvýšili stav na série 2:1.

Mikúš a Stümpel prispeli gólmi k výhre svojich tímov vo fínskej lige

Slovenským hokejistom sa vo fínskej lige darilo. Juraj Mikúš prispel jedným gólom k výhre TPS Turku. Výhru Kärpätu Oulu zariadil v predĺžení presným zásahom veterán Jozef Stümpel.

Chrtiansky oznámil širšiu nomináciu na OH kvalifikáciu i Európsku ligu

Slovenských volejbalistov čaká v máji v Sofii kvalifikácia o postup na olympiádu do Londýna. Potom obhajoba minuloročného triumfu v Európskej lige.

Crosby sa cíti fajn, kapitán Pens nastúpi vo štvrtok proti Gáboríkovi

Kapitán Pittsburgu Penguins sa vracia po troch mesiacoch späť do kolotoča zámorskej hokejovej NHL.

Tréner Mazzarri sa môže tešiť, športový súd mu zrušil trest

Trenér Walter Mazzarri sa môže posadiť na lavičku Neapola v Londýne .

Peter Velits skončil v cyklistických pretekoch Tirreno-Adriatico ôsmy

Víťazom Tirreno-Adriatico sa stal Talian Vincenzo Nibali z tímu Liquigas-Cannondale, slovenský cyklista mal dvadsaťsekundový odstup na víťazného Švajčiara.

Holandský futbalista Ooijer zavesí kopačky na klinec

Andre Ooijer sa rozhodol ukončiť futbalovú kariéru, v rokoch 1998-2010 reprezentoval Holandsko v 55 medzištátnych zápasoch, v ktorých zaznamenal tri góly.

Nashville rozmýšľa o ruskom hokejistovi Radulovi, chce ho do tímu

Alexander Radulov po vypadnutí jeho tímu Salavat Julajev Ufa z play off KHL je podľa kanadských médií pripravený na návrat do zámoria.

Veronika Zuzulová sa pozerá vpred, chce uspieť vo Svetovom pohári

V hre počas finálového týždňa Svetového pohára v alpskom lyžovaní je okrem vysokej finančnej odmeny i sedem glóbusov.

Fínsky center Saku Koivu je už tisíckarom v NHL

Saku Koivu počas 1000 duelov nazbieral 770 bodov, v play off pridal ďalších 60 stretnutí s bilanciou 17+38, k Stanleyho poháru sa však nikdy nepriblížil.

Portugalská liga sa v budúcej sezóne rozšíri na 18 klubov

Prezident LPFP Mario Figueiredo dostal od zástupcov klubov mandát, aby pripravil na EÚ sťažnosť na momentálne platnú zmluvu o televíznych právach, ktorá zvýhodňuje väčšie a bohatšie kluby.

Lyžiarka Weiratherová bola najrýchlejšia v trénignu na zjazd SP

Tina Weiratherová dosiahla čas 1:50,26 min, ktorým o 0,29 a 1,01 s nechala za sebou Američanky Juliu Mancusovú a Lindsey Vonnovú.

Slovenský hokejista Štefanka strelil vyrovnávajúci gól s Pardubicami

Rozhodol najväčší drevák, vtipkoval Štefanka o svojom góle, ktorým doviedol český hokejový klub Vítkovice k predĺženiu v treťom zápase štvrťfinále play off s Pardubicami.

Mladé slovenské futbalistky vyhrali v Soči nad Bieloruskom

Slovenské futbalistky do 19 rokov odohrajú 15. marca záverečný duel na turnaji proti Estónsku.

Ricardo Teixeira zostane členom výkonného výboru FIFA

FIFA potvrdila, že akceptuje meno Jose Mariu Marina ako nástupcu Teixeiru vo funkcii prezidenta CBF.

Kometa má hráčov, ktorí sa nezľaknú Kočího, vyhlásil hokejista Kováčik

V stredu pokračuje štvrťfinálová séria hokejovej Tipsport extraligy medzi Kometou Brno a Spartou Praha.

Montreal v bránke s Budajom neuspel v Buffale

V ďalšom zápase so slovenským zastúpením sa odohral medzi Coloradom a Anaheimom. Káčeri prehrali 3:2 a Višňovský si pripísal jeden mínusový bod.