Futbalisti Realu Madrid zdolali AC Miláno 5:1 v prípravnom zápase

Po prvom polčase bol stav nerozhodný 1:1, keď na gól Angela di Mariu z 24. minúty odpovedal o deväť minút neskôr Robinho.

Novak Djokovič postúpil na turnaji v Toronte do osemfinále

Darilo sa aj čerstvému olympijskému víťazovi Britovi Andy Marrayovi.

M. Stoch pomohol k postupu Fenerbahce do play off, Bruggy končia

Slovenský reprezentačný krídelník Miroslav Stoch nastúpil na ihrisko v 61. minúte.

Miro Šatan v stredu trénoval so Slovanom

Tridsaťsedemročný víťaz Stanleyho pohára sa pozitívne vyjadril k príchodu nového kouča Rostislava Čadu.

Premožiteľ Žiliny ide ďalej, Liberec i Slask so Slovákmi vypadli

Premožiteľovi MŠK Žilina po jasnom domácom triumfe 4:0 stačila v odvete 3. predkola na pôde azerbajdžanského šampióna Neftči Baku na účasť v ďalšej fáze aj remíza 2:2.

Mladé slovenské basketbalistky podľahli Švédsku 55:59

Zverenky trénera Maroša Kováčika si s rovnakým súperom zmerajú sily už vo štvrtok opäť v Infiniti aréne (18.00).

Paríž St. Germain získal mladého Brazílčana Lucasa za 40 miliónov eur

Lucas podpísal s PSG zmluvu do júna 2017.

Reghecampf sebavedomo tvrdí, že Steaua postúpi, Hoftych je optimista

Futbalisti slovenského vicemajstra Spartaka Trnava odohrajú doma vo štvrtok 9. augusta odvetný zápas 3. predkola Európskej ligy UEFA 2012/2013. Prvý zápas vyhrali ´andelé´1:0.

Schwazer dopoval,EPO skrýval pred snúbenicou Kostnerovou v chladničke

Talianskeho chodca Schwazera vylúčil národný olympijský výbor CONI z výpravy na OH 2012 po zverejnení pozitívneho výsledku z júlového testu z prípravného kempu.

Spartak poženie v odvete proti Bukurešti plný dom

Súper zverencov trénera Pavla Hoftycha je podľa asistenta Vladimíra Kožucha naďalej favoritom, veľkou výhodou Spartaka však bude vypredaný Štadión Antona Malatinského.

,aktualizované

Gáborík je spokojný s priebehom liečby, teší sa na Nasha

Tridsaťročný krídelník bol v uplynulých dňoch na vyšetreniach u tímových lekárov v New Yorku a na budúci týždeň by sa mal vrátiť späť na Slovensko, kde bude pokračovať v rehabilitácii.

Terry Stotts je novým trénerom basketbalistov z Portlandu

Stotts bol asistentom trénera v Dallase v rokoch 2008-2012, predtým zastával úlohu hlavného kouča v Atlanta a Milwaukee.

Daniela Hantuchová prehrala v 1. kole turnaja WTA s Wozniakovou

V skrátenej hre mala navrch kanadská hráčka, ktorá po dvoch hodinách a tridsiatich minútach premenila v poradí tretí mečbal a vyrovnala vzájomnú bilanciu so slovenskou dvojkou na 1:1.

Dynamo Kyjev a BATE Borisov postúpili do play off

Debrecín nedokázal pred svojimi fanúšikmi zúročiť nádejnú remízu 1:1 s Borisovom a po prehre 0:2 si zahrá len v play off Európskej ligy UEFA.

Košice podľahli Třincu 2:4 v prípravnom hokejovom zápase

Hokejisti HC Košíc pritom vyhrávali 2:0.

Čepelová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Montreale

Slovenská tenistka Jana Čepelová si poradila so Švédkou Sofiou Arvidssonovou v dvoch setoch 6:3, 6:3.

Uruguajský futbalista Suarez predĺžil zmluvu s FC Liverpool

Suarez prišiel na Anfield Road v januári 2011 a v 52 štartoch v drese "The Reds" zaznamenal 21 gólov. "Je pre mňa niečo neuveriteľné podpísať novú zmluvu s FC Liverpool.

Zomrel jeden z najlepších brankárov Sovietskeho zväzu Boris Ražinskij

Bývalý brankár futbalovej reprezentácie Sovietskeho zväzu Boris Ražinskij, ktorý príležitostne nastupoval na pozícii útočníka, zomrel vo veku 79 rokov.