Slováci vedú na Ukrajine 2:1, Polášek so Zelenayom vyhrali štvorhru

Dôležitý bod zo štvorhry vydolovala slovenská dvojica po trojsetovej bitke 7:6 (4), 7:6 (3) a 6:3.,aktualizované

Odchod Monreala je pre Malagu veľkou stratou, vyhlásil Pellegrini

Tréner účastníka La Ligy vidí odchod krajného obrancu do Anglicka ako veľkú stratu a odzrkadlenie krehkej finančnej situácie klubu.

Dmitrik výkonom roka vyhral výškarský míting v Arnstade

Muedzi ženami zvíťazila Belgičanka Tia Hellebautová.

AS Trenčín zdolal v príprave Zlín 7:0 a Podbrezovú 4:2

Futbalisti AS Trenčín si v rámci zimnej prípravy poradili s FC Fastav Zlín aj so ŽP Šport Podbrezová.

Treťjakov majstrom sveta v skeletone, Dukursa od hetriku delilo 0,03 s

Rus Alexander Treťjakov porazil Lotyša Dukursa o tri stotiny sekundy.

Tréner Burkiny Faso verí, že mu postup pomôže napraviť reputáciu

Belgický tréner Burkiny Faso Paul Put dostal v rodnej krajine doživotný zákaz trénerskej činnosti za ovplyvňovanie zápasov.

Zeman skončil pri kormidle AS Rím

Pre AS Rím je súčasná sezóna sklamaním, keď jeho hráči okupujú iba ôsme miesto ligovej tabuľky. Zemana napokon stála miesto prehra v poslednom kole na domácom trávniku.

V Soči bodovali Procházková i Bajčičák, poľa Valušku forma stúpa

Alena Procházková dosiahla najlepší výsledok zimy 18. miestom, Martin Bajčičák získal prvé body po 21. mieste. Medzi ženami zvíťazila Kristin Störmerová-Steiraová, medzi mužmi Dario Cologna.

Doprastav ide do finále s EU, Pezinok zdolal 3:0

Vo finále Slovenského pohára sa v nedeľu stretnú volejbalistky Doprastavu Bratislava a Slávie EU.,aktualizované

V Soči koniec Frenzelovej série, víťazom Gruber

Víťazná séria Nemca Erica Frenzela skončila na čísle štyri. V Soči ho porazil Rakúšan Gerhard Gruber.

Willian prestúpil do Machačkaly, tréner Šachtaru chcel, aby ostal

Ruský klub zaplatil za brazílskeho útočníka 35 miliónov eur. Tréner Šachtaru Lulescu sa netají tým, že ho chcel udržať v tíme.

Rýchlokorčuliarka Bodová na 500 m v Soči skončila v štvrťfinále

V celkovom hodnotení skončila Tatiana Bodová na 16. mieste. Zvíťazila Číňanka Wang Meng.

Sauber predstavil nový monopost C-32 Ferrari

Podľa šéfky stajne je založený na svojom predchodcovi, ktorý bol konkurencieschopným vozidlom.

UCI chce na olympiáde nové súťaže, freestyle i horské bicykle

Medzinárodná cyklistická únia UCI chce do programu olympiády zaradiť bodovacie preteky na dráhe, preteky BMX freestyle a preteky Eliminator horských bicyklov.

Štvorbobom po dvoch jazdách dominuje kvarteto Rusko 1

V tesnom závese za prvým výberom Ruska figurujú Nemci, na treťom mieste sú americké boby USA 1.

Vo finále turnaja v Pattayi Lisická a Kirilenková

Na turnaji WTA, kde pred rokom triumfovala Slovenka Daniela Hantuchová, vyzve nemecká tenistka Sabine Lisická Rusku Mariu Kirilenkovú.

Lacko spochybnil, že pravým dôvodom Kližanovej absencie je zranenie

Lacko v piatok vybojoval v Kremenčuku pre Slovensko vyrovnávajúci bod, keď v druhom singli zdolal ukrajinskú dvojku Sergija Stachovského.

Soumah si za Slovan na jar nezahrá ani v prípave

Slovenský futbalový zväz mu neskrátil stopku za napadnutie rozhodcu a protihráča.