Boxer Rácz našiel premožiteľa, no ako zdolaný sa necíti

Rácz má okrem prvej prehry na konte 20 víťazstiev (18 KO), Agateljan si upravil bilanciu na sedem víťazstiev (4 KO).

Bayern nezastavil ani vicemajster, Rodriguez skóroval pri návrate

Mníchovčania si poradili postupne s Hoffenheimom, Stuttgartom, Leverkusenom a Schalke a naštartoval sa za obhajobou titulu.

Realu pomohol VAR, o jeho výhre nad Espanyolom rozhodol Asensio

Asensio po výbornej nahrávke Luku Modriča trafil ľavačkou opačný roh brány, ale čiarový rozhodca signalizoval ofsajd.

Diplomat Cup ovládli hráčky ZVVZ USK Praha, Čajky skončili štvrté

Pre piešťanské basketbalistky bolo podujatie generálkou pred súťažnou sezónou 2018/19.

Bertensová ovládla turnaj WTA v Soule, vybojovala svoj tretí titul

V nedeľňajšom finále zdolala nenasadenú Tomljanovičovú po trojsetovom boji.

JE VO FORME: Duda je najlepší strelec Bundesligy, prepísal štatistiky

Svoj štvrtý presný zásah zaznamenal v sobotňajšom zápase 4. kola proti Borusii Mönchengladbach, keď v 73. minúte ľavačkou spečatil víťazstvo svojho tímu 4:2.

NBA: Towns dostal od Minnesoty nový 190-miliónový kontrakt

Townsa draftovala Minnesota v roku 2015, pred sebou má už 4. sezónu vo farbách Timberwolves. V sezóne 2015/16 ho vyhlásili za najlepšiho nováčika súťaže, vlani sa predstavil aj v Zápase hviezd NBA.

NHL: Radovan Bondra sa rozlúčil s kempom Chicaga, sezónu začne v AHL

Blackhawks urobili cez víkend niekoľko škrtov, do AHL poslali dokopy 11 hráčov a zúžili svoj káder na 33 mien.

NHL: Wood podpísal s New Jersey novú štvorročnú zmluvu

Wood bol obmedzeným voľným hráčom a nezapojil sa do prípravy tímu v prípravnom kempe. K "diablom" sa pridá v nedeľu.

Weissov gól z pokutového kopu nezabránil prehre Al-Gharafy

Pre slovenského futbalistu, ktorý odohral celý zápas, to bol štvrtý presný zásah v šiestom ligovom stretnutí v prebiehajúcom ročníku.

Plíšková víťazkou turnaja WTA v Tokiu, získala druhý tohtoročný titul

V nedeľňajšom finále zdolala Japonku Osakovú v dvoch setoch.,aktualizované

NHL: Tatar zavŕšil v príprave obrat Montrealu

Pre 27-ročného útočníka to bol prvý gól v drese Canadiens od nedávnej výmeny z Vegas. Tatar odohral vyše 15 minút a zaznamenal aj plusový bod.

ŠAMPIÓN: Joshua zdolal Povetkina, obhájil opasky v superťažkej váhe

Pred 80.000 fanúšikmi na londýnskom futbalovom štadióne Wembley zvíťazil technickým knokautom a naďalej je šampión organizácií WBA (Super), IBF, WBO aj menšej IBO.

Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad dánskym Bjerringbro-Silkeborg

Lepší štart do zápasu mali hostia a Prešov takmer po celý čas prvého polčasu ťahal za kratší koniec. Hosťom sa darilo držať si náskok najmä vďaka rýchlym brejkom, ale domáci držali kontakt.,aktualizované

Kihirová sa stala víťazkou Ondrej Nepela Trophy

Slovenská reprezentantka Silvia Hugecová obsadila so ziskom 80,76 bodov 10. miesto. ,aktualizované

Športovci gratulovali SOV a spomínali, Kuzminová: Ako veľká rodina

Exekutíva Medzinárodného olympijského výboru provizórne uznala SOV za člena olympijského hnutia 16. marca 1993 na zasadnutí v Atlante, vďaka čomu mohol podať prihlášku na ZOH 1994 v Lillehammeri.

FL: MŠK Žilina hladko pokorila FK Senica

Od začiatku to bol súboj žilinskej ofenzívy so senickým obranným blokom.,aktualizované

FL: MFK Ružomberok zvíťazil nad FK Podbrezová

Domáci futbalisti MFK Ružomberok vstúpili do zápasu aktívne a súpera od začiatku dostali pod tlak. Hostia sa len sem – tam dostali pred bránu MFK.

FL: AS Trenčín zdolal ViOn Zlaté Moravce

Čatakovič skúšal nepresnou strelou spoza pokutového územia. Ten istý hráč však o čosi neskôr napriahol presne.,aktualizované

FL: Slovan Bratislava zdolal ŠKF iClinic Sereď

Potvrdili pozíciu lídra, sú stále bez prehry a na konte majú 23 bodov.,aktualizované