Lobotkova Celta vyhrala v San Sebastiane, úspešný aj Real Madrid

Real si pripísal prvé ligové víťazstvo od 9. decembra.

Peter Privara zostáva prezidentom Slovenského zväzu cyklistiky

Delegáti si volili aj nového kontrolóra SZC. Stal sa ním Ladislav Dobrovolný.

,aktualizované

Sánkar Ninis v Lillehammeri dosiahol osobné maximum v šprinte

Desiatym miesto v klasických pretekoch zároveň vyrovnal svoje osobné maximum z lotyšskej Siguldy z roku 2012.

Basketbalistky Good Angels Košice tesne získali Slovenský pohár

Hrdinkou zápasu sa napokon stala hosťujúca Jurčenková, jej úspešný pokus päť sekúnd pred koncom znamenal triumf pre Košice.

Nórsko triumfovalo v súťaži družstiev, Tande má druhé zlato

Obhajcovia titulu boli na čele už po prvom kole s náskokom 41,5 bodu pred Slovincami a 52,6 bodu pred Nemcami.

MFK Ružomberok odcestoval na prípravu do Chorvátska

V Chorvátsku bude mať tréner "Ruže" Norbert Hrnčár k dispozícii 21 hráčov do poľa a troch brankárov

Slovan prehral v Ufe, drží si 12. miesto v tabuľke

Slovan v závere ešte odvolal brankára, ale gól už nedal.

Spence obhájil titul IBF vo welterovej váhe

Spence by sa mohol v blízkej budúcnosti stretnúť v unifikačnom súboji so šampiónom verzií WBA (Super) a WBC Keithom Thurmanom.

Francúz M. Fourcade vyhral 6. kolo mass pretekov v Anterselve

Záverečná streľba stojmo bola aj o povzdychu M. Fourcada, keď netrafil posledný terč. Chybe sa však nevyvarovali ani jeho bezprostrední prenasledovateľa a Francúz si tak mohol finiš dokonale užiť.

Kristoffersen vyhral v Kitzbüheli, Žampa vyrovnal sezónne maximum

Viacerí pretekári mali problémy v náročných podmienkach, ktoré spôsobilo sneženie.

V mass pretekoch 6. kola je Kuzminová druhá, triumfovala Domračevová

Pre Kuzminovú je to už siedme pódiové umiestenie v sezóne. Štartovala aj Paulína Fialková a obsadila 13. miesto.

Poltoranin dobehol na 15 km najrýchlejšie, Mlynár skončil 48.

Peter Mlynár dosiahol 48. miestom s odstupom 3:14,8 minúty na víťaza lepší výsledok z dvojice slovenských reprezentantov.

AUSTRALIAN OPEN: Rybáriková po prehre: Hrá sa mi proti nej zle

Napriek prehre si u protinožcov výrazne vylepšila osobné maximum, až do tohtoročného Australian Open nikdy neprešla cez 2. kolo.

Hamšíkov Neapol vyhral v Atalante

O jediný gól sa postaral v 65. minúte Dries Mertens.

Gutová vyhrala super-G v Cortine a vedie hodnotenie disciplíny

Slovenská reprezentantka Barbara Kantorová bola na štarte s číslom 45.

Siedme miesto na turnaji v Tunise vybojovali džudisti Randl i Žilka

Jedno víťazstvo si pripísal v kategórii do 100 kg aj Matej Hajas v predĺžení, keď zdolal na waza-ari domáceho Ben Khaleda.

Trabzonspor remizoval na pôde Konyasporu, Hubočan dostal červenú

Po jeho vylúčení vyrovnal domáci Cinar na konečných 2:2.

AUSTRALIAN OPEN: Dimitrov je ďalším štvrťfinalistom mužskej dvojhry

Zvíťazil nad austrálskym tenistom Kyrgiosom.

Adam Žampa postúpil do 2. kola slalomu v Kitzbüheli

V 2. kole sa vydá na trať ako prvý, za vedúcim Nórom Henrikom Kristoffersenom zaostal o 3,23 s.

Tatar skóroval, Pánik s asistenciou, Halák prispel k výhre 36 zákrokmi

Z výhry sa tešil aj Jaroslav Halák, ktorého NY Islanders zvíťazili v Chicagu jednoznačne 7:3.