Pacquiao sa v januári stretne s Bronerom, teší sa na Las Vegas

Filipínsky boxer bude na americkej pôde boxovať po dvojročnej prestávke.

P. Fialková nesúhlasí s prevodom osobnostných práv športovca na zväz

Taktiež uviedla, že spor odštartovalo prepustenie hlavnej trénerky žien Anny Murínovej a bežeckého trénera Martina Bajčičáka z reprezentačného družstva.

LIGA NÁRODOV: Slováci prehrali v ČR, Hamšík: Súper trestal naše chyby

Tréner Slovenska Pavel Hapal si po úspešnom debute pripísal prvú prehru na lavičke národného tímu.,aktualizované

LIGA NÁRODOV: Holandsko v závere vybojovalo remízu v Nemecku

Holanďania síce na pôde rivala prehrávali 0:2, ale v úplnom závere dvomi gólmi dokázali vyrovnať a zabezpečiť si postup.,aktualizované

Komentátor nazval basketbalistu Antetokounmpa opicou

Incident sa mal odohrať počas novembrového euroligového zápasu Panathinaikosu Atény proti Olympiakosu Pireus (93:80).

Calgary sa definitívne nebude uchádzať o organizáciu ZOH 2026

Calgary je po japonskom Sappore, rakúskom Grazi a švajčiarskom Sione už štvrtý uchádzač, ktorý upustil od zámeru organizovať toto vrcholné podujatie.

Súboj o titul MS v šachu medzi Caruanom a Carlsenom sa skončil remízou

Carlsen kraľuje svetovému dianiu za 64 políčkami nepretržite od roku 2013.

Weissovi Gruzínci potvrdili postup víťazstvom nad Kazachstanom

Na prehre hostí už nič nezmenil ani gól Oralchana Omirtajeva v 90. minúte.

KHL: Slovan prehral na ľade CSKA Moskva

Slovan hral v prvej tretine s favoritom vyrovnanú partiu. V 5. minúte dostal ako prvý príležitosť zahrať si presilovú hru, tá ale trvala iba štyri sekundy.,aktualizované

Olympijského víťaza Ryana Frya vylúčili z turnaja pre alkohol

Štyridsaťročný Kanaďan medzičasom svoje konanie oľutoval a verejne sa ospravedlnil.

Futbalisti SR do 19 rokov vyhrali v príprave v Taliansku

Pre výber trénera Alberta Rusnáka to bol posledný zápas v tomto roku. ,aktualizované

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Atkinson, Crawford a Pavelski

Brankár Chicaga Crawford pustil v troch zápasoch za svoj chrbát len dve strely súpera.

Reprezentanti SR v curlingu porazili na turnaji B-divízie ME Francúzov

Nedarilo sa Slovenkám, ktoré v pondelok prehrali s Tureckom 4:8 i s Nórskom 5:6.

Trénera bulharských boxeristiek vylúčili z MS

Incident odovzdáme disciplinárnej komisii, ktorá sa ním bude ďalej zaoberať, uviedla AIBA vo svojom vyhlásení.

Španieli ponúkli Maroku, aby sa pridalo ku kandidatúre na futbalové MS

Uruguaj hostil vôbec prvé MS v roku 1930.

KHL: Hráčmi týždňa sa stali Sorokin, Antipin a Karpov

Antipin vyhral so svojím tímom tri zo štyroch duelov a na konto si pripísal dva góly a dve asistencie.

Exfutbalistu Gascoignea obvinili zo sexuálneho obťažovania

Bývalého hráča Tottenhamu, Lazia Rím či Glasgow Rangers v lete zatkli na železničnej stanici v meste Durham.

Futbalový klub Wolves prišiel do konca roka o obrancu Otta

Dvadsaťštyriročný reprezentant Španielska sa zranil krátko po polčase v nedeľňajšom prípravnom zápase s Bosnou a Hercegovinou (1:0).

Djokovič je na čele rebríčka ATP, A. Zverev poskočil na 4. miesto

Najlepší slovenský singlista Martin Kližan si udržal 43. miesto, Jozef Kovalík je 86., Lukáš Lacko klesol zo 78. na 96. priečku.

Rebríček Medzinárodnej volejbalovej federácie: Ako sú na tom Slováci?

Na čele sa udržali Brazílčania (315 b), ktorí v turínskom finále svetového šampionátu nestačili na Poliakov (0:3).