Streda 1. máj 2024

Futbalisti Realu Madrid zdolali AC Miláno 5:1 v prípravnom zápase

Futbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo sa teší so spoluhráčom Gonzalom Higuainom po strelení svojho druhého góludo siete AC Miláno v priateľskom zápase 8. augusta 2012 v New Yorku. "Biely balet " zvíťazil 5:1. Foto: TASR/AP Photo

Po prvom polčase bol stav nerozhodný 1:1, keď na gól Angela di Mariu z 24. minúty odpovedal o deväť minút neskôr Robinho.

New York 9. augusta (TASR) - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v prípravnom zápase v New Yorku na Yankee Stadium nad AC Miláno 5:1.

Po zmene strán už ale Real dominoval a dvoma presnými zásahmi Ronalda a ďalšími z kopačiek Ramosa a Callejona korunoval svoj výkon jednoznačným víťazstvom. Na troch góloch víťazov sa prihrávkami podieľal bývalý hráč AC Brazílčan Kaka.

Real Madrid - AC Miláno 5:1 (1:1)