Daniela Hantuchová prehrala v 1. kole turnaja WTA s Wozniakovou

Daniela Hantuchová Foto: TASR/AP Photo

V skrátenej hre mala navrch kanadská hráčka, ktorá po dvoch hodinách a tridsiatich minútach premenila v poradí tretí mečbal a vyrovnala vzájomnú bilanciu so slovenskou dvojkou na 1:1.

Montreal 8. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová neuspela v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Montreale.

Domácej Kanaďanke Alexandre Wozniakovej podľahla v dvoch setoch 5:7 a 6:7 (5). Wozniaková nevyužila v druhom dejstve za stavu 6:5 dva mečbaly, pred tajbrejkom zápas na hodinu prerušili pre dážď.

V skrátenej hre mala navrch kanadská hráčka, ktorá po dvoch hodinách a tridsiatich minútach premenila v poradí tretí mečbal a vyrovnala vzájomnú bilanciu so slovenskou dvojkou na 1:1. Súperke odplatila prehru zo Stanfordu 2009. Hantuchová ešte pokračuje v Montreale vo štvorhre po boku krajanky Dominiky Cibulkovej.