Reklama

Najefektívnejšia reklama na našich portáloch a v mobilných aplikáciáchVyužite reklamu na našich portáloch: spravodajský portál TERAZ.sk, lifestylový portál WEBMAGAZIN.sk, portál pre učiteľov a študentov SKOLSKYSERVIS.sk, špecializovaný portál UTULKOVO.sk a internetová televízia TABLET.tv. Účinnú reklamu môžete využiť aj v našej mobilnej aplikácii TERAZ.sk pre platformy iOS a Android.

Produkty webovej reklamy
Základnými produktami sú banner, aktívny odkaz, PR správa (OTS), PR video alebo produktová súťaž. Pokiaľ máte záujem o neštandardné formáty, kontaktujte nás.

■ Účinnosť kampaní je meraná nezávislým systémom GEMIUS.

■ Prostredníctvom našich portálov môžete zasiahnuť takmer 500 000 unikátnych návštevníkov mesačne.

Mobilná reklama - možnosť inzerovať v mobilnej aplikácii TERAZ.sk. Umožňuje presnejšie zacielenie na užívateľa a okamžitú reakcia užívateľa.

Partnerstvo relácie - sponzoring vybranej relácie internetovej televízie TABLET.tv. Pre partnerov relácií pripravíme výhodný mediálny balík (reklamný odkaz, OTS – PR správa, reklamný banner, pripadne logo partnera).

Cenník reklamy a PR správ si môžete stiahnuť tu.

Ak máte záujem o reklamu alebo propagáciu prostredníctvom portálu Teraz.sk, kontaktujte nás.

Kontakt:Obchodná manažérka portálov
Mária Tarišková
maria.tariskova@tasr.sk
tel.: + 421 2 59 210 314
mobil: +421 905 482 953

Návštevnosť portálu Teraz.sk podľa oficiálneho auditu návštevnosti slovenských webov AIMmonitor k dispozícii TU

Úvod

ODHAD: Hnutie ANO zvíťazilo vo voľbách do Poslaneckej snemovne

Podľa odhadov Českej televízie po sčítaní vyše 70 percent volebných obvodov by sa do Poslaneckej snemovne dostalo predbežne osem politických strán. ANO by malo získať 31 percent.

,aktualizované