Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

NHL

Hokejisti Chicaga zvíťazili nad Minnesotou, ťahajú sériu 5. výhier

Domácim pomohol k triumfu Patrick Kane dvoma gólmi, brankár Corey Crawford zlikvidoval 27 striel súpera.,aktualizované

Toronto povolalo z farmy Marinčina, Zajcev sa zranil

Marinčin by sa mohol objaviť v drese javorových listov v utorňajšom domácom dueli proti Caroline Hurricanes.

NY Rangers zdolal Boston, Chára asistoval, Budaj chytal pri výhre

Slovenský brankár Peter Budaj chytil 32 z 37 striel súpera pri víťazstve jeho Tampy Bay Lightning na ľade Colorada Avalanche.,aktualizované

Gáborík sa stal 314. hráčom v histórii zámorskej súťaže s tisíckou duelov na konte. Pôsobí v nej sedemnástu sezónu, debutoval 6. októbra 2000 na ľade Anaheimu.,aktualizované

NHL: Chárov Boston podľahol Washingtonu

Kapitán Bruins Zdeno Chára bol najvyťažovanejší hráč svojho tímu, zapísal si jednu strelu na bránku a ďalšiu mu zastavila žŕdka.,aktualizované

Chris Neil po 15 sezónach v NHL ukončil kariéru

Chris Neil sa do histórie sa zapíše ako jeden z najcharakternejších hráčov Senators. Predstavuje tie najlepšie vlastnosti nášho mesta i organizácie.

NHL: Chicago umiestnilo obrancu Fransona na listinu zranených hráčov

Na jeho miesto povolali z farmy z Rockfordu fínskeho zadáka Villeho Pokku.,aktualizované

NHL: Tatarov presilovkový gól nestačil, Halákova snaha bola tiež márna

Brankár Jaroslav Halák absolvoval takmer polovicu duelu medzi jeho tímom New York Islanders a Dallasom, z bránky ho vyhnal Jamie Benn.,aktualizované

NHL: Tréner Chicaga skritizoval Pánika a posadil ho na tribúnu

Pánika nechal sedieť na tribúne kouč Joel Quenneville, ktorý slovenského útočníka po 21-zápasových gólových suchotách podrobil ostrej kritike.,aktualizované

Zomrel bývalý kanadský obranca NHL Zalapski

Zalapski pôsobil v Calgary v rokoch 1993-1998. V profilige hrával aj za Pittsburgh, Hartford, Montreal a Philadelphiu. Na konto si pripísal 99 gólov, 285 asistencií a 684 trestných minút.

NHL: VIDEO: Halák priviedol NY Islanders k víťazstvu nad Washingtonom

Po zápase Jaroslava Haláka vyhlásili za prvú hviezdu duelu. Halák inkasoval z 32 striel iba raz.,aktualizované

NHL: Chicago porazilo Arizonu, Pánik nebodoval

Pánik odohral vyše trinásť minút.,aktualizované

NHL: Chárov Boston zdolal Islanders, Halák s 30 zákrokmi

Hokejisti Los Angeles v zostave s Mariánom Gáboríkom zdolali Carolinu 3:2 po predĺžení.,aktualizované

V NHL podľahol Detroit tímu St. Louis

Hokejisti St. Louis zvíťazili hladko 6:1.

NHL: Chicago zastavilo sériu prehier, Pánik čaká na gól 20 zápasov

Proti Sabres nastúpil v treťom útoku čiernych jastrabov a zapísal si tri strely. ,aktualizované

NHL sa možno rozšíri o 32. tím, Seattle dostal zelenú

Poplatok za expanziu stanovili na 650 miliónov dolárov. Bettman to oznámil vo štvrtok po prvom dni stretnutia guvernérov.

NHL: Budaj s výhrou nad Coloradom, Chára bodoval, Halák kryl 28 striel

Slovenský brankár Peter Budaj nastúpil na piaty duel v sezóne.,aktualizované

Slovenský útočník Richard Pánik nastúpil vo štvrtom útoku Blackhawks, odohral 12:11 min., na súperovu bránku vyslal dve strely a zapísal si jednu mínusku.,aktualizované

Dvomi presnými zásahmi v tretej tretine prispel k víťazstvu Los Angeles Kings nad Minnesotou Wild 5:2.,aktualizované

NHL: Tatar prispel asistenciou k triumfu Detroitu nad Winnipegom

Red Wings tak aj vďaka dvom gólom Švéda Gustava Nyquista prerušili sériu siedmich prehier.

Kapitán Bruins skóroval v 45. minúte, tretím gólom v sezóne priebežne znížil na 2:4 z pohľadu jeho tímu. ,aktualizované

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Wheeler, Price a Faksa

Wheeler zaznamenal v troch zo štyroch posledných zápasov aspoň 3 kanadské body.

Hokejisti Chicaga sú z formy, utrpeli už štvrtú prehru za sebou.,aktualizované

NHL debakel: Detroit s Tatarom dostal v Montreale desiatku

Pod suverénny triumf Canadiens sa podpísal prvým hetrikom v profiligovej kariére Paul Byron, jeho spoluhráč Alex Galchenyuk zaznamenal štyri asistencie. ,aktualizované

Boston vyhral vo Philadelphii, Flyers s desiatou prehrou za sebou

V drese Bruins odohral duel kapitán Zdeno Chára.

NHL: Kings s Gáboríkom triumfovali v St. Louis 4:1

Hráči Los Angeles sa bodovo vyrovnali Sharks na druhom mieste Západnej konferencie. Kings potvrdili výbornú formu, vyhrali štvrtý zápas v rade.,aktualizované

NHL: Dorsettovi hrozí predčasný koniec kariéry: Som zdrvený

Dorsettovi neumožňuje hrať veľké riziko zdravotných komplikácií. Tridsaťročný kanadský útočník sa v roku 2016 podrobil operácii krčnej chrbtice a odvtedy, hoci sa vrátil do profiligy, trpí bolesťami.

Útočník Tampy Paquette dostal za zákrok na Kruga dištanc na 1 zápas

Kanadský center bude pykať za faul na Toreyho Kruga, ktorého sa dopustil vo štvrtkovom zápase s Bostonom.

Slovenského hokejistu Mariána Gáboríka vyhlásili za prvú hviezdu zápasu. ,aktualizované

Vatanen mieri z Anaheimu do New Jersey, opačne ide Henrique a Blandisi

Blandisi začal sezónu vo farmárskom tíme Binghamton v AHL.

NHL: Chárov Boston zdolal Tampu Bay

Slovenský obranca Chára patril časom 23:52 minúty medzi najvyťaženejších korčuliarov v zápase.,aktualizované

NHL: NY Islanders zdolal Vancouver, Halák s 23 úspešnými zákrokmi

Králi z Los Angeles vyhrali v Detroite 4:1, k čomu jednou asistenciou dopomohol Marián Gáborík. ,aktualizované

NHL: Pánik prispel asistenciou ku kanonáde Chicaga proti Anaheimu

Obhajca titulu Pittsburgh si v pennsylvánskom derby poradil s Philadelphiou 5:4 po predĺžení.,aktualizované

NHL: Colorado sa musí v 4 zápasoch zaobísť bez kapitána Landeskoga

Potrestali ho štvorzápasovým dištancom za krosček do oblasti hlavy a krku Matthewa Tkachuka v sobotňajšom dueli s Calgary.

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Marchessault, Bobrovskij a Ovečkin

Marchessault nazbieral v troch zápasoch 9 kanadských bodov.

NHL: Chárov Boston prehral doma s Edmontonom 2:4

Pre zranenie kolena nefiguroval v zostave Bruins útočník Peter Cehlárik.,aktualizované

NEZABUDNUTEĽNÝ VEČER: Ovečkin venoval svoj hetrik chorému fanúšikovi

Mladý Ovečkinov obdivovateľ Alex Luey, ktorý pre rakovinu prišiel o časť nohy, sa v hľadisku Air Canada Centre po dovŕšení hetriku v záverečných sekundách neubránil v náruči otca slzám dojatia.

NHL: Halák oporou Islanders, Weight: Bol výborný, chytal sebavedomo

Haláka prekonal z 32 striel iba Matt Duchene, pre ktorého to bol premiérový gól a zároveň prvý bod v drese Senators.,aktualizované