Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

NHL: Philadelphia zdolala Boston, Chára sa vrátil do zostavy

Na archívnej snímke Zdeno Chára Foto: TASR/AP

Slovenský obranca opäť nastúpil po vyliečení zranenia v hornej časti tela, pre ktoré nemohol hrať v posledných deviatich zápasoch svojho tímu.

New York 1. apríla (TASR) - Hokejisti Philadelphie Flyers vyhrali v nedeľňajšom zápase zámorskej NHL nad Bostonom Bruins 4:3 po predĺžení. V drese hostí sa vrátil do zostavy kapitán "medveďov" Zdeno Chára. Na ľade strávil viac ako 21 minút, na bránku "letcov" vyslal päť striel, ale nebodoval. Slovenský obranca opäť nastúpil po vyliečení zranenia v hornej časti tela, pre ktoré nemohol hrať v posledných deviatich zápasoch svojho tímu.

NHL - sumár:

PHILADELPHIA FLYERS - BOSTON BRUINS 4:3 pp (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)

Góly: 10. Giroux (Konecny, Provorov), 21. Konecny (Provorov), 46. Patrick (Lindblom, Voráček), 64. Giroux (Voráček) – 35. Acciari (Backes, Heinen), 47. Pastrňák, 60. Bergeron (Backes). Brankári: Mrázek - Chudobin, strely na bránku: 24:39, 19.904 divákov.