< sekcia KHL

V prvých zápasoch play off vyhrali SKA Petrohrad a Dinamo Moskva

Ilustračné foto. Foto: TASR/Michal Svítok

Hokejisti Dinama Moskva otočili nepriaznivo sa vyvíjajúci duel, v ktorom prehrávali už o dva góly.

Moskva 7. marca (TASR) – V piatkovom prvom zápase štvrťfinále play off Západnej koferencie KHL zvíťazil SKA Petrohrad nad CSKA Moskva 1:0. Séria sa hrá na štyri víťazstvá. Ďalší zápas oboch súperov je na programe v sobotu.

O víťazstve Dinama Moskva nad Lokomotivom Jaroslavľ 3:2 rozhodol v predĺžení lotyšský útočník Martinš Karsums. Domáci otočili nepriaznivo sa vyvíjajúci duel, v ktorom prehrávali už o dva góly. Donbass Doneck vedie v sérii 1:0 po triumfe nad Dinamom Riga 5:2.

Lev Praha si poradil s nováčikom súťaže Medveščakom Záhreb 4:3, keď rozhodol dvoma gólmi v tretej tretine.