KHL

KHL: Jágr sa do Omsku nevráti, proti sú súčasné regule

Prezident klubu Maxim Sušinskij prezradil, že sa so 46-ročným krídelníkom chcel dohodnúť na jednozápasovej zmluve, ale ligoví predstavitelia tomu zabránili. Podľa nich to zakazujú súčasné regule.

Kanaďan Genoway zamieril z bratislavského Slovana do nemeckého Kolína

Tridsaťštyriročný Genoway odohral v uplynulom ročníku za belasých v KHL spolu 56 duelov s bilanciou 9 gólov a 22 asistencií.

Čiliak sa rozlúčil s Brnom, podľa českých médií zamieri do KHL

Dvadsaťosemročný brankár vychytal v uplynulých dvoch sezónach Komete titul a skautov zaujal aj svojimi výkonmi pri premiérovej účasti na MS v Kodani.

KHL: V Slovane odvolali športového riaditeľa Štefla

Slovan je pred podpisom zmluvy s bieloruským trénerom Eduardom Zankovcom, s ktorým rokoval už po skončení uplynulej sezóny KHL.

KHL: Slovan preradili do Tarasovovej divízie

Vedenie súťaže pristúpilo k prerozdeleniu klubov v rámci konferencií a divízií, novinkou je aj zvýšenie počtu zápasov všetkých tímov.

KHL: Hráčmi finálovej série sú Garipov, Ohtamaa a Lander z Kazane

Všetci traja sa tešili zo zisku Gagrinovho pohára, keďže ich AK Bars Kazaň zdolal CSKA Moskva 4:1 na zápasy.

Hokej MS 2018: Zbornú doplní 14 finalistov KHL

Podľa ruských médií do prípravy zbornej pred MS pozvali aj dvoch hráčov z NHL Nikitu Zadorova (Colorado Avalanche) a Ivana Provorova (Philadelphia Flyers), ktorým sa už skončila klubová sezóna.

KHL: Kazaň získala Gagarinov pohár

O jediný presný zásah nedeľňajšieho merania síl sa postaral až v 42. minúte Rob Klinkhammer, ktorý v presilovej hre tečoval strelu Vasilija Tokranova.,aktualizované

KHL: Kazaň vyhrala na ľade CSKA a už v nedeľu môže získať pohár

Kazaň zdolala CSKA Moskva 3:1 a rovnakým pomerom vedie v sérii aj na zápasy.

KHL: Kazaň zvládla aj druhý súboj o Gagarinov pohár

Zápas číslo tri je na programe v stredu 18. apríla na ľade CSKA.

KHL: Hokejový Slovan Bratislava má nového generálneho partnera

Spoločnosť so sídlom v Petrohrade je svetový líder v zásobovaní zemným plynom, dodáva ho do viac ako 20 krajín sveta.

Brankár Július Hudáček podpísal ročný kontrakt so Spartakom Moskva

V uplynulej sezóne chytal Hudáček za Severstaľ Čerepovec.

Český hokejový brankár Jakub Sedláček sa zo Slovana vrátil do Zlína

Český gólman odchytal v predchádzajúcej sezóne KHL v drese Slovana iba tri zápasy.

KHL: CSKA Moskva zabojuje vo finále o Gagarinov pohár

CSKA zdolala súpera 3:2 po predĺžení.

KHL: SKA Petrohrad prehral s CSKA Moskvou v 5. finále play off

Víťazný gól dal v 54. minúte Kirill Kaprizov a CSKA delí od postupu do finále celej súťaže jedno víťazstvo.

KHL: Kazaň zvíťazila v Čeľabinsku a po 3 rokoch postúpila do finále

Jej tohtoročný súper vzíde z dvojice SKA Petrohrad - CSKA Moskva, po štyroch zápasoch je stav semifinálovej série Západnej konferencie vyrovnaný 2:2.

KHL: Moskva zdolala Petrohrad v 4. finále Západnej konferencie

Pozrite si aktuálne výsledky.

KHL: Fínsky tréner Westerlund skončil v Ufe už po jednej sezóne

Hoci jeho zverenci vyradili v osemfinále play off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Omsk, vo štvrťfinále vypadli v siedmich zápasoch s Čeľabinskom.

KHL: Kazaň zdolala Čeľabinsk

Do záverečnej išli tímy za vyrovnaného stavu 3:3, no v 46. minúte rozhodol o triumfe domácich v presilovke Danis Zaripov.