Hokej

Tatar splnil sľub, na svoje rodisko nezabúda

Slovenský krídelník Detroitu Red Wings daroval hokejovú výstroj deťom zo sociálne slabších rodín.

Sekerova Carolina nestačila na Winnipeg, Boston s druhou prehrou

Hokejisti Caroliny v zostave so slovenským obrancom Andrejom Sekerom neuspeli v zápase zámorskej NHL v noci na piatok proti Winnipegu. ,aktualizované

Cehlárik prispel k triumfu Luley, Graňákova premiéra

Devätnásťročný Cehlárik najprv v 16. minúte zvýšil na 2:1 pre hostí a v 61. prihral na víťazný gól Abbotta.

IFK Helsinki zdolal TPS Turku 5:3, Záborský dvakrát asistoval

Tím IFK Helsinki má na konte 17 kanadských bodov za štyri presné zásahy a trinásť gólových prihrávok.

Lada bez Podhradského a Slobodu zvíťazila v Čeľabinsku 1:0

Jediný gól zápasu strelil v 28. minúte Denis Golubev.

Jurčo by sa mohol vrátiť do Detroitu už proti Chicagu po boku Dacjuka

Po frustrácii z neúspešného štartu do sezóny sa slovenský hokejistak tak opäť chce chytiť šance vybojovať si pevné miesto v tíme.

V NHL sa šíri mumps, hráčov Anaheimu zaočkujú

Ochorenie už diagnostikovali u dvoch hráčov Ducks.

Hudáček v Slovane skončil, sťahuje sa do B. Bystrice

Útočník Slovana bude po dobu jedného mesiaca nastupovať v slovenskej extralige za HC’05 Banská Bystrica.

Gáborík sa strelecky prebudil, na výhru LA to však nestačilo

Presný zásah zo 48. minúty bol pre neho druhý v sezóne.,aktualizované

HC Slovan prehral s Medveščakom po nájazdoch, hrdina Pelletier

Hokejista Medveščaku strelil jediný gól svojho tímu v riadnom hracom čase a premenil aj rozhodujúci samostatný nájazd ,aktualizované

Miroslav Lažo sa rozlúčil s kariérou, od Slovana dostal pamätný dres

Lažo si na červenom koberci prevzal od generálneho manažéra Slovana Maroša Krajčiho pamätný dres s číslom 81, ktorý v klube kedysi nosieval. Od bratislavského publika si vyslúžil potlesk postojačky. ,aktualizované

Košice i Poprad víťazne, Skalica prehrala v Trenčíne

Skalica nestačila na Trenčín 2:3 po predĺžení a nájazdoch. ,aktualizované

Handzuš za B.Bystricu zatiaľ nenastúpi

Pribrzdilo ho zranenie.

NHL: Halák bol prvou hviezdou zápasu, bodovali Višňovský aj Hossa

Tri dni po "shutoute" proti Arizone (1:0) vychytal v noci na stredu víťazstvo New York Islanders nad Coloradom 6:0.,aktualizované

Záborský spečatil postup Helsínk v hokejovej LM, Sparta Praha končí

Fínsky tím zdolal v utorňajšej osemfinálovej odvete na domácom ľade Fribourg-Gottéron.,aktualizované

Zvolen deklasoval HK Orange 20 vysoko 6:1

V záverečnom dejstve potvrdil Zvolen úlohu favorita .

Slovan kvôli počasiu odložil exhibíciu až na štvrtok 18. decembra

Dôvodom má byť nepriaznivé, mimoriadne teplé, počasie.

Slovan zbrojí, získal útočníka Štefana Ružičku

Slovan sa intenzívne zaujíma o reprezentačného obrancu Ivana Švarného.,aktualizované

Kašpar spoznal svoj trest za hodenie hokejky po rozhodcovi

Dvadsaťdeväťročný útočník v sobotu 8. novembra na domácom ľade v súboji so Severstaľom Čerepovec v prvej polovici tretej tretiny hodil po jednom z hlavných arbitrov hokejku.