Hokej

Lašák klubový rekord neprekonal, inkasoval po viac ako 209 minútach

V nedeľňajšom zápase sa jeho séria skončila na 209 minútach a 13 sekundách, keď ho krátko pred polovicou zápasu prekonal pardubický útočník Petr Hubáček.

Hossa si v spoločnosti svojej rodiny prevzal na červenom koberci zlatú hokejku s vypísanými gólmi a poradovými číslami 100, 200, 300, 400 a 500.

Otta už pozná trest za bodnutie do Cháru

K incidentu prišlo po úvodnom buly.

Trenčínu nevyšiel pod Turekom ani druhý zápas, derby pre Bystricu

Prvú šancu na skórovanie si domáci vypracovali až v 47. minúte.,aktualizované

Liberec zdolal Pardubice, Bartovič a Radivojevič bodovali

V šlágri nedeľňajšieho programu zdolal Třinec na domácom ľade Spartu Praha.,aktualizované

KHL: Podoľsk zdolal v 15-gólovej prestrelke Dinamo Minsk 9:6

Metallurg si v 27. dueli pripísal už 21. prehru, siedmu za sebou.

NHL: Islanders sa snažia vymeniť Haláka do iného klubu

O brankárskej situácii v tíme "ostrovanov" sa diskutuje už dlhšie. O miesto súperia až traja kvalitní gólmani, Halákovými konkurentmi sú Thomas Greiss a Jean-Francois Berube.

Krušná noc Budaja: Zasahoval 24-krát, inkasoval raz, no aj tak prehral

Pre tretiu hviezdu zápasu to bola prvá prehra v aktuálnej sezóne. ,aktualizované

Slovan triumfoval na ľade Severstaľu Čerepovec

Zverenci Čecha Miloša Říhu sa v tabuľke Západnej konferencie dotiahli na svojho sobotného súpera na rozdiel jediného bodu. ,aktualizované

Darilo sa aj Edmontonu so slovenským obrancom Andrejom Sekerom. Oilers vyhrali na ľade Vancouveru 2:0, Sekera strávil na ľade takmer 22 minút.,aktualizované

Hokejová Tipsport Liga dnes pokračovala zápasmi 16. kola.,aktualizované

Kometa Brno sa prebojovala na čelo tabuľky českej ligy

Plzeň natiahla víťaznú sériu na tri zápasy.

Sparta potrestala Ružičku citeľnou pokutou a nepredĺžila mu zmluvu

Ružička dostal bezpodmienečný zápasový trest za sekeru hokejkou. Podľa trénera išlo o zákrok, ktorý absolútne nepatrí do hokeja a už vôbec nie do herného prejavu Sparty.

Detroit Red Wings zvíťazil v St. Louis 2:1 po nájazdoch, slovenský útočník červených krídiel Tatar sa bodovo nepresadil. Budaj získal už štvrté víťazstvo.,aktualizované

Slovan prehral ďalší zápas, CSKA Moskva podľahol 2:4

Zverenci trénera Miloša Říhu zakončia náročný trip v sobotu duelom na štadióne Severstaľu Čerepovec.,aktualizované

Dvadsiatka druhýkrát za sebou neprekvapila, s Novými Zámkami prehrala

Zverenci trénera Ernesta Bokroša sa chceli po utorňajšom víťazstve 3:1 v Liptovskom Mikuláši pokúsiť o ďalší prekvapujúci výsledok.

Lindholm sa dohodol s Anaheimom, zinkasuje 31,5 milióna dolárov

Dvadsaťdvaročný obranca hrá za kalifornský klub od sezóny 2013/14.

Ružička dostal za zákrok na Vantucha dištanc na sedem zápasov

Ružičkov trest je najvyšším v podaní disciplinárnej komisie od septembra 2014.

NEMECKÝ POHÁR: Tréner Švajčiarska berie do Augsburgu troch nováčikov

Šancu odkrútiť si reprezentačnú premiéru majú útočníci Yannick Herren (Lausanne HC), Noah Rod a Jeremy Wick (obaja Servette Ženeva).

Nový tréner Zvolena začal zametať: Toto trio si v klube už ani neťukne

Tréner Milan Staš urobil po svojom nástupe do funkcie trénera hokejistov HKM Zvolen prvý rázny ťah.

KHL: Bývalý brankár Slovana Garnett sa dohodol s Medveščakom Záhreb

Garnett v minulom ročníku odchytal za "belasých" 28 stretnutí základnej časti, v ktorých dosiahol priemer 2,85 gólu na zápas a úspešnosť zásahov 90,5 percenta.

Hokejová Dukla Trenčín angažovala českého obrancu Jáchyma

Príchod českého obrancu pod Čákov hrad podmienili nepresvedčivé výsledky z uplynulého obdobia ako aj zranenie jedného z kľúčových obrancov Adama Drgoňa.

Domáci Edmonton vyhral 4:1 nad Washingtonom. Boston zase prehral na ľade New Yorku Rangers 2:5.,aktualizované

Magnitogorsk zdolal Novokuzneck a potvrdil post konferenčného lídra

Magnitogorsk zdolal na svojom ľade Metallurg Novokuzneck 3:2.,aktualizované

Na trénerskú stoličku hokejovej Dukly Trenčín zasadol známy český kouč

Dukla Trenčín nazbierala v doterajších 17 kolách základnej časti Tipsport Ligy 2016/17 dokopy 24 bodov, priebežne jej patrí v tabuľke piata priečka.

Slovenský hokejista Frühauf z Hradca Králové bude hosťovať v Plzni

Západočeské mužstvo si 34-ročného obrancu vypožičalo z konkurenčného Mountfieldu Hradec Králové.

Miklík s Nagyom zdolali Nitru, Štefanka: Potvrdili svoju kvalitu

Predohrávaný zápas 17. kola Tipsport Ligy medzi Košicami a Nitrou zvládli lepšie domáci hokejisti.

Na slovenského brankára smerovalo 21 striel a zaznamenal 90,48-percentnú úspešnosť zákrokov.,aktualizované

Hudáčkovci žiarili vo Švédsku, Július chytil 30 striel a Libor dal gól

Z víťazstva sa tešil aj Tomáš Záborský, ktorého Brynäs vďaka piatim gólom v tretej tretine vyhralo na ľade Färjestadu 5:1.

V oklieštenej zostave Slovan s výpraskom. V Petrohrade prehral 6:1

V druhej tretine inkasovali belasí až päťkrát. ,aktualizované

Hrnka rozhodol o víťazstve Plzne, Bartovič skóroval za Liberec

Slovenský útočník Tomáš Hrnka spomedzi kruhov prekonal krajana Patrika Rybára.

Košice zdolali Nitru. Dvadsiatka vyhrala v Liptovskom Mikuláši

Hokejisti HK Orange 20 získali po jedenástich prehrách prvé body v prebiehajúcom ročníku Tipsport Ligy.,aktualizované

Klesla naďalej v spore s Třincom: Chceli, aby som 4 roky nikde nehral

Skúseného obrancu, ktorý v NHL odohral takmer 700 stretnutí, po minulej sezóne nečakane vyradili z mužstva, hoci zmluvu má na ďalšie štyri roky.

Holaň odstúpil z postu trénera hokejovej Dukly,Trenčín povedie Kobezda

V mužstve skončil aj Holaňov asistent Róbert Petrovický.,aktualizované

NHL: Maródka Dallasu sa rozširuje, Stars majú zranených 7 útočníkov

Tréner Dallasu Lindy Ruff sa pre zámorské médiá vyjadril, že sa s podobnou situáciou ešte nestretol.

Pánik sa mohol stať už predtým hrdinom súboja, ale v záverečných sekundách tretej tretiny zneškodnil pravým betónom jeho tutovku Brian Elliott.,aktualizované

NHL: Milan Michálek na waiver listine, hrozí mu presun na farmu

Tridsaťjedenročný Michálek odohral v prebiehajúcej sezóne za "javorové listy" päť zápasov, v ktorých získal dva body (1+1).

Cíger nominoval na Nemecký pohár: Prekvapili aj vás niektoré mená?

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie zverejnil širšiu nomináciu na Nemecký pohár (4.-6. novembra v Augsburgu), do ktorej zaradil 35 mien - štyroch brankárov, 14 obrancov a 17 útočníkov.,aktualizované

Obranca Stehlík ide na skúšku do fínskej Hämeenlinny

Skúsený hokejista začal aktuálnu sezónu v tipsportligovom Liptovskom Mikuláši, za ktorý odohral deväť zápasov.

Veľké gesto fair play od hokejistu Bulíka: Urobil by to každý

Útočník Hradca Králové sa vo víťaznom zápase s Brnom (5:1) priznal rozhodcovi, že spoluhráča Martina Zaťoviča zasiahol hokejkou do tváre on a nie súper, ktorý si tak nemusel odsedieť štyri minúty.