Hokej

Detva Zvolenu stíhala, no o víťazovi rozhoduje počet gólov

Detva sa v zakončení trápila a na Skapskiho nedozrela. ,aktualizované

Nitra si hladko poradila s Popradom

Definitívu zápasu dal v 55. minúte presnou strelou v presilovej hre McCormack, ktorému výrazne pomohli cloniaci hráči.,aktualizované

Vicemajster zdolal Liptovský Mikuláš až v predĺžení

Trenčanom k víťaznému koncu nepomohli ani tri presilové hry v poslednej dvadsaťminútovke a zápas pokračoval v predĺžení. V ňom rozhodol o domácom triumfe Varga. ,aktualizované

Bielorus Demkov skončil v hokejovom Zvolene

Dôvodom sú administratívne prekážky pre získanie povolenia k prechodnému pobytu hráča na území SR.

Americký hokejista odohral v predchádzajúcej sezóne za nováčika Vegas v základnej časti 78 zápasov, v ktorých strelil 15 gólov a pridal 22 asistencií.

NHL: Barkov sa stal kapitánom Floridy: Je to pre mňa najväčšia česť

Stal sa v poradí 10. kapitánom v histórii klubu.

NHL: Obranca Nurse podpísal s Edmontonom nový dvojročný kontrakt

Nurse bol v minulej sezóne s priemernou minutážou 22:15 druhým najvyťaženejším hráčom olejárov.

V prípravných stretnutiach v noci na utorok sa objavili aj ďalší dvaja slovenskí útočníci.

NHL: Morrissey sa dohodol na novej zmluve s Winnipegom

Morrissey si v minulej sezóna, ktorá preňho bola druhá celá v profilige, pripísal 26 bodov za 7 gólov a 19 asistencií.

Domácu silu Miškovca pocítila Žilina, Balej: Budú tam ťažké zápasy

Aj autor prvého žilinského gólu v Miškovci Lukáš Hvila si uvedomuje, že výkony tímu sa musia zmeniť.

Slovák po výhre nad Žilinou: Naším hokejom môžeme zdolať každého

V domácej premiére sa zverenci Glena Hanlona pustili do Žilinčanov od úvodu zápasu, skóre otvorili v 13. sekunde a o dve minúty viedli už 2:0.

NHL: Boston porazil Washington, Chára s Fehérvárym nebodovali

Obaja si pripísali jednu strelu na bránku.

Olomouc vyhral v Třinci, rozhodol Bruno Mráz

Víťazný gól Olomouca strelil v 51. minúte slovenský útočník Bruno Mráz.,aktualizované

Boston zdolal Flames, Cehlárik a Bakoš asistovali, oporou Halák

Boston síce premárnil trojgólový náskok, ale napokon vydrel víťazstvo, rozhodujúci nájazd premenil vo štvrtej sérii Jake DeBrusk.,aktualizované

Gerhát napodobnil Forsbergov nájazd:Tušil som, že brankár na to skočí

Slovenský útočník sa v 7. minúte po faule Oldřicha Kotvana postavil na trestné strieľanie a zoči-voči slovinskému brankárovi Gašperovi Krošeljovi si zachoval chladnú hlavu.

Šatan chce asistenta pri reprezentácii vyriešiť do konca septembra

Už niekoľko dní sa pri poste asistenta trénera skloňuje meno Michal Handzuš. Ten je aj pre generálneho manažéra priorita, v hre sú však aj iné mená.

Tipsport Liga: Nevydarené návraty Hanlona a Milama

Pre kormidelníka Glena Hanlona znamenala vysoká prehra 1:6 trpký návrat na slovenský ľad v súťažnom zápase. Posledný odohral ešte ako tréner slovenskej reprezentácie na domácich majstrovstvách sveta.

Budapešti rozpačitá premiéra nastavila zrkadlo

Historicky prvý zápas Budapešťanov v TL sledovalo v hale Tüskecsarnok 750 divákov. Čakalo sa rozhodne viac.