V sérii hranej na tri víťazstvá triumfovali 3:1.

Hokejisti do 18 rokov sa v pondelok zídu na príprave v Piešťanoch

Tréner SR "18" Viliam Čacho nominoval na prvú fázu prípravy prvých šestnástich hokejistov, ktorým sa už skončila sezóna v klubových oddieloch.

AHL: Daňo zaznamenal gól a dve asistencie, dvojbodoví Cehlárik a Jurčo

Z výhry sa tešil aj Tomáš Jurčo, ktorý dvomi asistenciami prispel k triumfu Charlotte 4:1 nad Rochestrom.

NHL: Marinčinov prvý gól v sezóne pomohol Torontu k víťazstvu

Pre 27-ročného zadáka to bol prvý presný zásah v sezóne a celkovo štvrtý v profiligovej kariére. ,aktualizované

Vítkovice zdolali Spartu Praha a postúpili do štvrťfinále

Vítkovice zvládli druhý mečbal, Spartu Praha zdolali 5:1 a celú sériu rozhodli vo svoj prospech v pomere 3:1.

TIPSPORT LIGA: HK Poprad - HC Košice 4:2 v 3. štvrťfinále

Štvrtý duel je na programe v sobotu 16. marca opäť v Poprade.

TIPSPORT LIGA: HK Dukla Trenčín - HK Nitra 5:3 v 3. štvrťfinále

Úvod tretej tretiny vyšiel lepšie Nitre. V 42. minúte Buček obkorčuľoval bránu a cez hradbu tie šibalsky poslal puk za chrbát brankára Valenta.

KHL: CSKA Moskva prehralo s Dinamom Moskva v semifinále konferencie

Hostia vyrovnali stav série na 1:1.

NHL: Černák a Chára si pripísali po jednej asistencii

Prihrávku na gól si pripísal aj Zdeno Chára, no jeho Boston prehral vo Winnipegu tesne 2:3.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Michal Chovan v 500. zápase triumf neoslávil

Zvolenčania boli pánmi na ľade, súpera pustili do svojho obranného pásma iba sporadicky, no aj to nováčikovi stačilo na to, aby strelil dva góly.

Ďaloga sa podieľal gólom na víťazstve Mory, Fehérváry asistoval

Mora IK zvíťazila nad Timrou IK na domácom ľade 5:3. Slovenský bek Marek Ďaloga sa na výhre podieľal jedným gólom.

Kudrna a Tybor skórovali, Sparta zvíťazila nad Vítkovicami

V druhom štvrtkovom zápase sa hráčom Sparty Praha podarilo vyhrať na domácom ľade 4:3 a znížiť tak stav série na 1:2. V drese domácich si gól pripísal Andrej Kudrna, za hostí skóroval Radoslav Tybor.

Šimek si pretrhol kolenné väzy, vynechá zvyšok sezóny

Dvadsaťšesťročný Šimek nastúpil v aktuálnej sezóne v 41 zápasoch, v ktorých strelil jeden gól a pridal osem asistencií.

TIPSPORT LIGA: Sádecký a Starosta potrestaní za zákroky na Lantošiho

V utorkovom dueli najprv Sádecký v 10. minúte nešetrne fauloval Lantošiho, za čo dostal trest v hre. Neskôr, v 52. minúte, Starosta trafil lakťom toho istého hráča do oblasti hlavy a krku.