Obranca Gudbranson s dištancom a pokutou za zákrok na Vatrana

Gudbranson v prvej tretine štvrtkového stretnutia tvrdo narazil súpera zozadu na mantinel.

NHL: Vedenie profiligy si priznalo chybu pri neuznanom góle Rantanena

Tzv. coach's challenge zaviedli pred sezónou 2015/2016. Znamená to, že tréneri môžu využiť raz za zápas pomoc videa v sporných situáciách.

TL: Detva prepustila trénera Kapustu, nahradil ho Dornič

Majiteľ klubu Róbert Ľupták sa rozhodol pre tento krok s cieľom zlepšiť výsledky mužstva a priniesť do neho nový impulz.

TL: Radivojevič bude pre chorobu chýbať Trenčínu približne 10 dní

Skúseného útočníka sužuje choroba, pre ktorú nenastúpil už ani v piatkovom domácom zápase 13. kola TL so Žilinou (7:0). Lekári mu ju odporúčajú vyležať.

NHL: Tatarove góly Detroitu nestačili, prehral s Washingtonom 3:4

Dvadsaťšesťročného krídelníka vyhlásili za druhú hviezdu zápasu. Prvou sa stal kanonier Capitals Alexander Ovečkin, ktorý v 62. minúte rozhodol o triumfe hostí.

,aktualizované

Slovák Dej bude Vítkoviciam chýbať dva až tri mesiace

V utorňajšom ligovom zápase proti Aukro Berani Zlín (7:3) ho zranil Ondřej Veselý.

NHL: Bruins na dlhší čas prišli o brankársku jednotku

Tuukka Rask utrpel otras mozgu. V tejto sezóne sa Raskovi herne veľmi nedarilo, v úvodných štyroch štartoch vychytal iba jednu výhru a mal úspešnosť zákrokov 88,2 percenta.

Libor Hudáček trikrát asistoval, Örebrö vyhralo na ľade HV71

Örebrö HK strelilo súperovi šesť gólov.

TL: Ruský útočník Monja posilní Nové Zámky

Monja odohral v tejto sezóne dva zápasy za Jugru Chanty-Mansijsk v KHL. V minulosti pôsobil najmä v materskom klube CSKA Moskva, obliekal však aj dresy Sibiru Novosibirsk a Avtomobilistu Jekaterinburg

NHL: LA Kings prišli o centra Cartera, Gáborík začal opäť korčuľovať

Slovenský útočník Marián Gáborík si po pauze opäť obul korčule a postavil sa na ľad pred stredajším tréningom. Tridsaťpäťročný krídelník sa zotavuje po jarnej operácii kolena.

Sekera sa po piatich mesiacoch objavil na tréningu Edmontonu

Tridsaťjedenročný zadák absolvoval v máji operáciu natrhnutých väzov v kolene a lekárska prognóza hovorila vtedy o šesť až deväťmesačnej rekonvalescencii.

Bývalý hráčsky agent McAlpine okradol hokejistov o milióny dolárov

Päťdesiatštyriročný McAlpine mal v priebehu rokov 2004-2011 obrať hokejistov o 12 miliónov amerických dolárov.

LM: Messi v drese Barcelony má sto presných zásahov

Stý gól L. Messiho prišiel v 61. minúte duelu s Olympiakosom, keď z priameho kopu zvýšil na 2:0.

USA otestujú na Nemeckom pohári 29 hokejistov

V kádri Američanov figuruje 29 hráčov, ktorí by mali tvoriť aj časť tímu pre zimné olympijské hry. Zámorská NHL totiž nedovolila svojim hokejistom reprezentovať v Pjongčangu.

Patrikovi Rybárovi chýbalo k brankárskemu rekordu 18 minút

Brankár Mountfieldu Hradec Králové natiahol sériu bez inkasovaného gólu na 245 minút a 27 sekúnd a v historickej tabuľke sa dostal na druhé miesto.