Hokej

NHL: Daňo absolvoval víťaznú premiéru v drese Avalanche

Colorado si slovenského útočníka stiahlo z listiny nechránených hráčov v októbri, umiestnil ho tam Winnipeg, kde nedostal v tejto sezóne šancu.,aktualizované

KHL: Vladivostok vyhral nad Nižnekamskom, Hovorka asistoval

Vladivostok zvíťazíl prvýkrát po deviatich prehrách v sérii.,aktualizované

KHL: Slovan prehral druhý zápas po sebe

Úvod zápasu mal rýchly spád, Slovan vyhrával už v tretej minúte, no od ôsmej musel sťahovať jednogólové manko. ,aktualizované

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Landeskog, McDavid a Fleury

Tridsaťtriročný skúsený brankár Fleury si v uplynulom týždni pripísal na konto dva víťazné štarty s priemerom jeden gól na zápas a 95,6% úspešnosťou zásahov.

Sturm nominoval na domáci turnaj NP až 15 strieborných medailistov

Sturm nominoval dokopy 28 hráčov, jediný nováčik je útočník Kolínu Haie Fabio Pfohl, ktorý si môže odkrútiť premiéru v A-tíme reprezentácie.

KHL: Bývalý obranca Bystrice Maione medzi hráčmi týždňa

Tridsaťdvaročný kanadský brankár Taylor nastúpil v uplynulom týždni na dva zápasy, v ktorých inkasoval iba jediný gól a mal 98,39% úspešnosť zákrokov.

TIPSPORT LIGA: Obranca Nemčík posilnil Banskú Bystricu

M. Nemčík sa k tímu pripojil v pondelok a s vedením klubu podpísal zmluvu do konca sezóny 2018/2019.

Reprezentácia SR sa na Nemeckom pohári predstaví so štyrmi nováčikmi

Turnaj je na programe od 8. do 11. novembra v Krefelde.,aktualizované

NHL: Chicago prehralo s Tampou Bay, Buffalo otočilo duel v Anaheime

Gólom a dvomi asistenciami sa na triumfe Tampy podieľal Brayden Point.,aktualizované

TIPSPORTLIGA: Zvolen opäť vyhral, víťaznú sériu natiahol na 9 duelov

Pozrite si aktuálne výsledky nedeľňajšieho stretnutia 14. kola Tipsport Ligy.,aktualizované

Libor Hudáček zaznamenal gól a dve asistencie, no jeho Liberec prehral

V domácom drese zaznamenal jeden presný zásah Radoslav Tybor.

KHL:Avtomobilist opäť víťazne, CSKA zdolalo SKA Petrohrad po nájazdoch

Aj derby medzi domácim SKA Petrohrad a CSKA Moskva sa skončilo výsledkom 1:2, no až po nájazdoch. Ten rozhodujúci premenil v siedmej sérii Maxim Šalunov.

Lašák oficiálne prestúpil k veteránom, Kroták zatiaľ nie

Zápas hokejových veteránov Slovenska a Česka v Poprade bol o spomínaní na spoločné roky, ale aj na vzájomné zápasy na reprezentačnej či klubovej úrovni.

Hokejové legendy spomínali na spoločnú éru, Filc: Vzťahy pretrvávajú

Divákom v Poprade sa predstavilo množstvo osobností, ktoré predviedli exhibičné akcie, ale miestami i vysoké tempo. Tesná výhra SR nebola dôležitá, podstatné boli iné aspekty.

NHL: Boston prehral vo Vancouvri po predĺžení, Halák s 20 zákrokmi

Kapitán Bruins Zdeno Chára odohral vyše 23 minút, zblokoval dve strely a odsedel si dve trestné minúty.,aktualizované

Cehlárik prispel v AHL k výhre Providence, bodoval aj Černák

Obaja slovenskí brankári v tejto súťaži Peter Budaj a Patrik Rybár sledovali výkony svojich spoluhráčov zo striedačky.

NHL: Colorado Avalanche zdolalo protivníka Carolina Hurricanes

Pozrite si výsledky sobotných zápasov NHL.