Policajný prezident Tibor Gašpar odmietol tvrdenia, že polícia vkročila na bratislavský štadión príliš neskoro od vypuknutia výtržností.,aktualizované

Rusko a Ukrajina nebudú spolu v skupine na MS 2018

Blatter, ktorý sa v Moskve zúčastnil na predstavení oficiálneho loga MS 2018, sa vyjadril, že politická situácia vo svete by nemala mať vplyv na šport.

Derby Slovan - Trnava bude bez fanúšikov belasých

Stretnutie odštartuje už o 14.00 h, keďže v Trnave pokračujú stavebné práce na novej City aréne a chýba osvetlenie ihriska.

Na Zlatú loptu FIFA je nominovaných šesť Nemcov, Ronaldo aj Messi

Do hlasovania sa zapoja kapitáni a tréneri reprezentačných tímov i vybraní novinári. ,aktualizované

Capello odmietol pozvanie do parlamentu, pohneval si ruských politikov

Do parlamentu Capella pozval šéf výboru Štátnej dumy pre telesnú kultúru, šport a mládež na diskusiu o priebehu príprav národného tímu na MS 2018.

Barcelona poprela, že Messi dostal pred El Clasicom injekciu do päty

Barcelona prehrala 1:3, jediný gól katalánskeho veľkoklubu strelil Brazílčan Neymar.

Slovenky do 17 rokov zdolali Izrael, postúpili do ďalšej fázy o ME

Vďaka druhému miestu v kvalifikačnej skupine si vybojovali tak účasť v jarnom Elite Round o postup na ME 2015.

Slovan za výtržnosti na štadióne čelí trom obvineniam

Slovanu hrozí od Európskej futbalovej únie pokuta a pravdepodobne aj uzavretie štadióna na najbližší domáci zápas EL s Young Boys Bern.,aktualizované

Kapitán JAR zachránil priateľku pri prepade, položil za ňu život

Meyiwa sa snažil partnerku ochrániť, jeden z útočníkov ho však zasiahol strelou do hrude.

Slovenský stredopoliar v 58. minúte zvyšoval na 2:1 a prihral aj na štvrtý gól domácich.

Mak gólom prispel k výhre PAOK Solún nad Veriou

V zápase prvých dvoch mužstiev tabuľky zvíťazil PAOK Solún nad Veriou 4:1, keď úvodný gól zápasu strelil v 25. minúte slovenský reprezentant Róbert Mak.,aktualizované

Kucka s Janovom dobyli Veronu, Hamšík s dvoma gólmi

Majster a líder tabuľky Juventus Turín vyhral nad Palerom 2:0.,aktualizované

Manchester United remizoval s Chelsea 1:1

Nováčik anglickej Premier League Burnley doma prehral s Evertonom 1:3.,aktualizované

Mladí Slováci zdolali Litvu, postúpili so Španielmi do Elite Round

Mladí Slováci sa v 11. skupine ešte stretnú so Španielskom, duel je na programe v stredu 29. októbra.

Pires sa v indickej ISL pobil s trénerom Habasom, vyviazol s pokutou

Pires sa pobil s Habasom počas polčasovej prestávky v hráčskom tuneli. Za iniciátora konfliktu označilo vedenie ISL Habasa, ktorému udelilo stop na štyri stretnutia.

Tréner CSKA Sofia stratil po zásahu snehovou guľou vedomie

Sofijské derby medzi futbalovými tímami CSKA a Levski sprevádzali násilnosti fanúšikov.

Birmingham utrpel najhoršiu domácu prehru v 139-ročnej histórii klubu

Osemgólový rozdiel zároveň vyrovnal rekord vôbec najhoršej prehry Birminghamu, keď v roku 1930 "the Blues" prehrali na ihrisku Sheffieldu Wednesday 1:9.

Hertha s Pekaríkom zdolala Hamburg, Dortmund prehral 4-krát za sebou

Darilo sa Herthe Berlín, v základnej zostave ktorej nastúpil aj slovenský reprezentačný obranca Peter Pekarík.,aktualizované

Majstrovský Manchester City prehral, Liverpool remizoval

Skóre súboja otvoril v 21. minúte francúzsky stredopoliar Morgan Amalfitano, ktorý zasunul loptu do prázdnej brány po peknej prihrávke Ennera Valenciu. ,aktualizované

V 169. El Clasicu triumf Realu nad nad Barcou, Ronaldo vs Messi 1:0

Real tak zaznamenal 71. triumf nad svojím najväčším rivalom.