Nedela 19. máj 2024Meniny má Gertrúda

Futbal

Granada prehrala s Realom Sociedad a vypadla z La Ligy

Zverenci anglického trénera Tonyho Adamsa tri kolá pred koncom strácajú na 17. miesto už nedostihnuteľných desať bodov.,aktualizované

Celtic rozdrvil Rangers 5:1, dosiahol najvyšší triumf v derby od 1897

Rangers patrí v tabuľke škótskej ligy tretie miesto za druhým Aberdeenom.

Kuvajtský šejk Ahmad odmietol obvinenia z korupcie

Ázijský olympijský líder mal uplácať voličov Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA).

Hološko prispel gólom k postupu FC Sydney do finále play off A-League

Suverén a rekordér základnej časti zdolal jasne v semifinále hranom na jedno víťazstvo na domácej tráve Perth Glory 3:0, Hološko hral do 66. minúty.

Real nechce opäť zlyhať. ´Operáciu De Gea´ rozbehol už teraz

Vedenie nechce, aby sa zopakovalo fiasko spred dvoch rokov, keď sa prestup De Geu do Madridu neuskutočnil, pretože oficiálne formuláre dorazili až niekoľko minút po konci prestupového obdobia.

Trenčín otočil zápas, zdolal čerstvého majstra zo Žiliny

Domáci dokázali otočiť nepriaznivý stav, víťazný gól zaznamenal v 66. minúte holandský legionár Rangelo Janga.,aktualizované

Do zostavy FCB sa pred derby vráti Neymar, štart Iniestu otázny

Futbalistov FC Barcelona čaká cez víkend mestské derby proti Espanyolu.

Futbalisti SR 18 obsadili po výhre nad Írmi na Slovakia Cupe 3. miesto

Vo finále Slovakia Cupu sa o 15.00 h stretnú reprezentanti Ruska s USA.,aktualizované

Lovren podpísal s Liverpoolom nový dlhodobý kontrakt

Lovren prišiel na Anfield Road v roku 2014 zo Southamptonu a za "The Reds" odohral 105 zápasov, v ktorých strelil štyri góly.

Thiago Alcantara predĺžil kontrakt s Bayernom Mníchov až do roku 2021

Pôvodná zmluva s nemeckým majstrom mu mala vypršať 30. júna 2019.

Po dueli Peňarol - Palmeiras zatkli 30 fanúšikov

Pri výtržnostiach, ktoré eskalovali po záverečnom hvizde, sa zranilo 18 policajtov.

Bývalý funkcionár FIFA Richard Lai sa priznal ku korupcii

Prezident futbalovej asociácie Guamu pracoval v štruktúrach FIFA ako člen komisie pre audit.

Francúzska prokuratúra vyšetruje korupciu pri pridelení MS 2018 a 2022

Minulý týždeň v tejto súvislosti vypočula bývalého prezidenta Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Seppa Blattera.

Futbalová bitka o Manchester sa skončila bezgólovou remízou

Hráči United dohrávali zápas bez Belgičana Marouanea Fellainiho, ktorý v 83. minúte dostal žltú kartu a o 19 sekúnd neskôr aj priamo červenú po tom, čo hlavou udrel do tváre Sergia Agüera. ,aktualizované

Futbalisti Alaves doma remizovali s Eibarom bez gólov

V druhom súboji FC Sevilla zdolala doma Celtu Vigo 2:1 a v tabuľke je štvrtá s rovnakým počtom 68 bodov ako tretie Atletico Madrid.

Na počesť zosnulého Františka Rajtorala vyradia v Plzni dres číslo 27

Kluby mu v 26. kole vzdajú úctu. Všetky zápasy českej najvyššej súťaže sa začnú minútou ticha alebo naopak minútou potlesku na počesť bývalého reprezentačného obrancu.

Greguš gólom prispel k postupu FC Kodaň do finále Dánskeho pohára

Okrem gólu sa do štatistík zapísal aj žltou kartou.

Dunajská Streda vyhrala nad Senicou 1:0 v 29. kole Fortuna ligy

Dunajská Streda neprehrala už 13 ligových zápasov, čím vytvorila klubový rekord.,aktualizované

V II. lige Košice remizovali so Skalicou 2:2 v 5. kole o postup do FL

Výsledky II. futbalovej ligy.

FIFA pokutovala Albánsko za výtržnosti fanúšikov

Marcový súboj v Palerme museli prerušiť na deväť minút potom, ako albánski fanúšikovia hádzali na plochu svetlice napriek predchádzajúcim varovaniam organizátorov.

Medzi zatknutými v kauze daňových podvodov aj hráč Lorientu Marveaux

V stredu prebehla razia okrem Francúzska aj v Anglicku, kde zatkli až sedem ľudí.

Löw verí, že Götze sa na začiatku novej sezóny vráti na trávniky

Strelcovi víťazného gólu proti Argentíne vo finále MS 2014 v Brazílii diagnostikovali poruchu metabolizmu.

Futbalisti SR 18 podľahli na Slovakia Cupe USA, zahrajú si o 3. miesto

Zverenci trénera Milana Malatinského obsadili v tabuľke B-skupiny konečné druhé miesto so ziskom piatich bodov, keď predtým remizovali 2:2 s Bieloruskom a zdolali Maďarsko 1:0.,aktualizované

Futbalistky SR do 19 rokov zdolali Faerské ostrovy na turnaji v Litve

Zverenky trénera Branislava Petroviča v stredu v prvom súboji remizovali s domácimi hráčkami 2:2 a následne podľahli v rozstrele z 11 m.

Bayern využil opciu, Comana kúpil z Juventusu Turín za 21 miliónov eur

Riadna zmluva s rekordným nemeckým majstrom bude Francúzovi platiť do roku 2020.

Bývalí šéfovia CONMEBOL-u obrali konfederáciu o 128,6 miliónov dolárov

Peniaze previedli na svoje osobné účty alebo na účty tretej strany. Vyplýva to z auditu, ktorý v stredu vykonali zástupcovia firmy Ernst & Young.

Pachuca vyhrala Ligu majstrov zóny CONCACAF a postúpila na MS klubov

V odvetnom finálovom dueli zvíťazili nad ďalším mexickým zástupcom Tigres UANL 1:0. V úvodnom zápase sa zrodila remíza 1:1.

Bayern doplatil na nevyužité šance, Reus: Neprestali sme si veriť

Z troch trofejí, o ktoré sa Bayern usiloval, tak môže získať už len domáci majstrovský titul. Bavori majú nakročené k jeho obhajobe, Bundesligu vedú o osem bodov pred druhým Lipskom.

Real vyhral v La Coruni 6:2, Barcelona rozdrvila Osasunu

Mascherano strelil za Barcelonu vôbec prvý gól v súťažnom zápase, v klube pôsobí od sezóny 2010/11.,aktualizované

Hráči Podbrezovej s novým impulzom, tréner Praženica s prvým skalpom

Praženica sa pokúsi splniť veľký cieľ a čo lepšie ako víťazstvo na prvý pokus sa mu mohlo stať. Obavy pred zápasom vystriedala veľká radosť a zo šatne sa šírila plným prúdom.

PSG nastúpi vo finále Francúzskeho pohára proti Angers

Futbalisti parížskeho veľkoklubu v stredajšom semifinálovom súboji zdolali AS Monaco presvedčivo 5:0.

Frankfurt si to vo finále Nemeckého pohára rozdá s Borussiou Dortmund

V stredajšom semifinále vyhrala Borussia na ihrisku Bayernu Mníchov 3:2, keď otočila nepriaznivé prvopolčasové skóre.

FORTUNA LIGA: Slovan vyhral v Trnave v rámci 29. kola rozdielom triedy

Ich góly strelili navrátilec do zostavy Aleksandar Čavrič, Joeri De Kamps a v nadstavenom čase spečatil triumf "belasých" Tomáš Kóňa.,aktualizované

FIFA použije na MS 2018 videorozhodcov

Technológia VAR (video assistant referee) pomôže arbitrom pri posudzovaní kľúčových situácií ako góly, červené karty a pokutové kopy.

Matúš Kozáčik vystúpil z hráčskych odborov

K odchodu ho primälo stanovisko ČAFH v súvislosti so samovraždou jeho bývalého spoluhráča Františka Rajtorala.

Futbalistky SR 19 na úvod turnaja v Litve prehrali v rozstrele

Zverenky trénera Branislava Petroviča sa v druhom stretnutí turnaja predstavia proti Faerským ostrovom (štvrtok 27. apríla o 10.00 h.).,aktualizované

Waleský obranca Taylor za faul na Colemana s trestom na dva zápasy

Zadák Swansea City tak nútene vynechá kvalifikačné zápasy proti Srbsku (11. júna) a Rakúsku (2. septembra).

Barton stávkoval na prehry vlastného tímu, dostal 18-mesačný dištanc

Futbalista FC Burnley vo výpovedi uviedol, že za viac ako desať rokov (marec 2006 - máj 2016) podal celkovo 1260 stávok na futbalové zápasy.

Ramos po červenej karte v El Clasico dostal dištanc na jeden zápas

Real doma prehral s FC Barcelona 2:3 a Ramos musel predčasne z ihriska v druhom polčase za škaredý zákrok na Lionela Messiho.