Obaja hráči sa údajne prostredníctvom firiem v tzv. daňových rajoch vyhýbali plateniu daní.

Rose sa po operácii kolena vráti na trávniky až v ďalšej sezóne

Dvadsaťšesťročný obranca Tottenhamu Hotspur absentuje na trávnikoch od januára.

Tréner Conte má titul a siaha na rekord: Chceme 30. víťazstvo

Zverenci Antonia Conteho už v pozícii nových anglických šampiónov zvíťazili v pondelok nad Watfordom 4:3 a od prehry s Manchestrom United zabodovali naplno v piatich zápasoch za sebou.

Premier League: Futbalisti Chelsea triumfovali nad FC Watford

O výhre už istého majstra rozhodol v 88. minúte striedajúci Cesc Fabregas.

Futbalový svet priniesol viaceré zmeny aj ukončenie hráčskej kariéry

Nouri sa dohodol s Brémami na pokračovaní spolupráce, Mönchengladbach zas predĺžil zmluvu s Traorem.

Veterán Kuyt splnil sľub a priviedol Feyenoord Rotterdam k titulu

Feyenoord bol prvým európskym šampiónom z Holandska (1970), v rokoch 1974 a 2002 vyhral aj Pohár UEFA.

Barcelona i Real Madrid zvíťazili, o majstrovi rozhodne posledné kolo

Futbalisti Realu majú k dobru ešte stredajšiu dohrávku na pôde Celty Vigo a ak zabodujú, do sezónnej derniéry pôjdu v pozícii lídra.,aktualizované

Lavezzi sa ospravedlnil čínskym fanúšikom za šikmé oči

Fotka s gestom, ktoré sa považuje za urážlivé, unikla na sociálne siete.

AS Monaco nahradí na majstrovskom tróne PSG, Mendy: Bude to v stredu

Futbalisti Monaca v nedeľňajšom 37. kole zdolali doma Lille hladko 4:0 a pred obhajcom trofeje Parížom St. Germain majú v tabuľke naďalej trojbodový náskok.

Neapol prevalcoval FC Turín, Hamšík: Boli sme skvelí

Slovenský kapitán futbalistov Neapola Marek Hamšík odohral za SSC 450. súťažný duel a neskrýval po ňom nadšenie z výkonu modrých.,aktualizované

AS Rím zdolal Juventus a znížil stratu na lídra na štyri body

Zverenci trénera Luciana Spallettiho sa okrem zníženia straty vrátili na druhé miesto tabuľky o bod pred SSC Neapol.

Hull City je tretím zostupujúcim z anglickej Premier League

FC Liverpool triumfoval na štadióne West Hamu United presvedčivo 4:0.,aktualizované

V 81. minúte mohol opäť dostať domácich do vedenia Mervó, ale jeho strelu zneškodnil pozorný Kuciak.,aktualizované

Hlohovský zariadil triumf Žiliny, Slovan i Ružomberok bodovali naplno

Pozrite si sumáre stretnutí futbalovej Fortuna Ligy a poradie strelcov.,aktualizované

Piqueho prepustili z nemocnice do domáceho liečenia

Barcelone, ktorá bojuje o titul s Realom Madrid, bude s určitosťou chýbať v nedelňajšom dueli španielskej La Ligy na pôde Las Palmas.

Inter Miláno prehral s Sassuolom 1:2 v 36. kole talianskej ligy

Neúspešnú premiéru v úlohe hlavného kouča modro-čiernych zažil Stefano Vecchi, ktorý nahradil pri kormidle Stefana Pioliho.

Bayern triumfoval, ale Ancelotti predpovedá Lipsku svetlú budúcnosť

V sobotu padlo na bundesligových trávnikoch 37 gólov, čo je rekord pre jeden hrací deň v tomto ročníku súťaže.

Futbalista Zabaleta opustí po deviatich rokoch Manchester City

Tridsaťdvaročnému pravému obrancovi vyprší na konci sezóny kontrakt, ktorý nehodlá predĺžiť.

Futbalisti MŠK Žilina pokorili FK Senicu 3:2

Majster zo Žiliny nastúpil proti Senici, ktorá mu na úvod jari na Záhorí uštedrila krutú prehru.,aktualizované

Ružomberok si v 31. kole FL poradil so Zlatými Moravcami 2:1

Zlaté Moravce od začiatku postavili defenzívny blok a Ružomberok začal, tak ako sa očakávalo s jeho dobýjaním.,aktualizované

Spartak Trnava vyhral nad Zemplínom Michalovce 1:0

V 31. kole Fortuna ligy bodovali domáci.,aktualizované

Prestrelku v Lipsku vyhral Bayern, Ingosltadt je druhým vypadávajúcim

Domáci viedli v závere zápasu ešte 4:2, ale Bayern vyrovnal a víťazný gól strelil v piatej minúte nadstaveného času Arjen Robben.,aktualizované

Manchester City vyhral nad Leicesterom, Swansea zdolala Sunderland

Riyhad Mahrez síce prekonal Willyho Caballera, ale pri pokuse sa pošmykol a hlavný arbiter Robert Madly neuznal gól pre dvojitý dotyk s loptou.,aktualizované

Zraneného Conteho uniesli hráči z tlačovky, sezónu zlomil Arsenal

Futbalisti Chelsea Londýn víťazstvom v FA Cupe 27. mája nad Arsenalom môžu skvelú sezónu vyšperkovať na fantastickú, povedal ich taliansky tréner Antonio Conte.

Karviná získala bod proti Sparte, Slovák Janečka s asistenciou

Sparta prerušila sériu troch výhier a v tabuľke je dve kolá pred koncom tretia.

FC Chelsea s anglickým titulom po víťazstve 1:0 na pôde WBA

O víťazstve hostí rozhodol až v 82. minúte striedajúci útočník Michy Batshuayi, ktorý prišiel na ihrisko iba šesť minút predtým.,aktualizované

Slovan Bratislava otočil proti Prešovu, pomohla mu penalta

Slovanista Soumah sa svojím sedemnástym gólom dotiahol na dosiaľ najlepšieho strelca Fortuna ligy Žilinčana Hlohovského.,aktualizované

Juventus si uplatnil opciu na Benatiu, Bayern zinkasuje 17 mil. eur

Ak Juventus v nedeľu získa proti AS Rím aspoň bod, bude sa tešiť zo zisku šiesteho titulu v talianskej Serie A za sebou.

Tuchel poprel správy médií: S hráčmi nemám žiadny problém

Tréner futbalistov Borussie Dortmund zdôraznil, že medzi ním a hráčmi panuje maximálna dôvera.

Badstuber končí po sezóne v Bayerne Mníchov

Vedenie majstra sa rozhodlo neponúknuť 28-ročnému obrancovi predĺženie kontraktu.

Spartak Trnava rokuje o návrate Vlaska, Hoftych: Fanúšikov by potešil

Slovenský futbalista je aktuálne hráčom poľského Zaglebie Lubin, z ktorého však po sezóne pravdepodobne odíde.

Brych povedie finále Ligy majstrov, Skominovi zverila UEFA vrchol EL

Finále LM je na programe 3. júna v Cardiffe, duel o šampióna Európskej ligy je naplánovaný na 24. mája v Štokholme.

V Albánsku sa pokúsili zmanipulovať zápas Partizanu s Kukesi

Oba tímy bojujú o čelo tabuľky, ich vzájomný súboj sa napokon skončil remízou 1:1.

Mutko pred Pohárom konfederácií FIFA: Bude to nezabudnuteľný turnaj

Na Pohári konfederácií sa predstavia Rusko, Nemecko, Austrália, Čile, Mexiko, Nový Zéland, Portugalsko a Kamerun.

Jirka podpísal s trnavským Spartakom novú zmluvu

Odchovanec klubu nastúpil v tejto sezóne na 28 stretnutí, v ktorých strelil šesť gólov.

Manchester ustál nápor Celty, Herrera: Môže z toho byť dobrá sezóna

"Červení diabli" zvládli odvetný semifinálový súboj Európskej ligy UEFA 2016/17 proti Celte Vigo, na domácom trávniku im po úvodnom víťazstve 1:0 stačila k postupu remíza 1:1.,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Ajax Amsterdam a Manchester United postúpili do finále

Anglický klub získal každú významnú európsku trofej s výnimkou Pohára UEFA, resp. EL. Holandský tím sa v Pohári UEFA radoval v sezóne 1991/92, na konte má tiež triumf v PVP z ročníka 1986/87.

Tréner Skalice Kostelník dostal pokutu a dištanc na šesť týždňov

Dôvodom trestu bol verbálny konflikt s hráčom FK Poprad Stanislavom Šestákom vo vzájomnom dueli Slovnaft Cupu.

Argentínčan Bauza prebral futbalovú reprezentáciu SAE

Argentínsky kouč viedol do apríla národný tím svojej krajiny, z lavičky sa však porúčal po necelom roku, keď dosiahol iba tri víťazstvá v ôsmich stretnutiach.