Futbal

Brazílčan Ronaldinho sa opäť vrátil domov, podpísal s Fluminense

Bývalý najlepší futbalista sveta podľa FIFA z rokov 2004 a 2005 strávil uplynulú sezónu v mexickom klube Queretaro.

Rodgers vynechal Balotelliho z kádra pre predsezónne turné

Taliansky útočník má za sebou nevydarenú premiérovú sezónu na Anfield Road, po vlaňajšom príchode z AC Miláno odohral za "The Reds" v Premier League iba 16 zápasov, v ktorých strelil jediný gól.

Schweinsteiger oficiálne novou posilou Manchestru United

Nemecký záložník strávil v Bayerne celú svoju doterajšiu profesionálnu kariéru.,aktualizované

Milan Lešický oslavuje jubileum 70 rokov

Rodák z Trenčianskych Teplíc sa cíti Nitranom telom i dušou, hoci najmä vďaka futbalu prešiel celý svet.

Vedenie španielskej ligy predalo televízne práva za 600 milión eur

Dohoda sa podľa vyhlásenia oboch strán týka video a audio pokrytia dvoch najvyšších súťaží a zápasov Kráľovského pohára.

Škrtel predĺžil zmluvu s Liverpoolom o ďalšie tri roky

Vedenie "The Reds" bližšie podrobnosti neuviedlo

Taliansky obranca Darmian blízko prestupu do Manchestru United

Anglický klub sa už údajne dohodol s talianskym FC Turín na odstupnom vo výške 12,9 milióna libier.

Holandský prvoligista dostal pokutu za antisemitizmus

Utrecht navyše odohrá najbližší domáci zápas s Ajaxom bez divákov.

CAS dal za pravdu Albáncom, v Srbsku vyhrali kontumačne

Vlaňajší súboj v Belehrade predčasne ukončili už v prvom polčase pre nepokoje medzi domácimi priaznivcami a albánskymi reprezentantmi.

Henderson je novým kapitánom Liverpoolu

V tejto funkcii nahradil Stevena Gerrarda, ktorý po skončení sezóny zamieril do Los Angeles Galaxy. Informovala o tom agentúra Reuters.

Mexiko na Gold Cupe deklasovalo Kubu 6:0

V drese víťazov zasiahol do hry od 79. minúty krídelník bratislavského Slovana Lester Peltier.

Žilina po odvete proti Glentoran FC suverénne postúpila do 2. predkola

Žilina nastúpila na odvetu s vedomím, že má k dispozícii prakticky postupový výsledok 4:1 z prvého vzájomného duelu.,aktualizované

Spartak Trnava postúpil do druhého predkola Európskej ligy

Zverenci trénera Jarábka sa v 2. predkole stretnú s Linfield FC zo Severného Írska.,aktualizované

Nemca Schweinsteigera potešil záujem Manchestru United

Reprezentant má s Bavormi zmluvu do 30. júna budúceho roka.

Van Basten sa vracia k holandskej reprezentácii ako Blindov asistent

Bývalý tréner Holanďanov súhlasil s kontraktom do júla 2018.

Slováci pred žrebom kvalifikácie MS 2018 v druhom koši

Majstrovstvá v roku 2018 bude hostiť Rusko.

Juraj Halenár novou posilou Olomouca

Tridsaťdvaročný Halenár je štvrtou letnou posilou Olomouca, už skôr do klubu prišli brankár Miloš Buchta, stredopoliar Vojtěch Štěpán a útočník Pavel Moulis.