Pondelok 6. máj 2024Meniny má Hermína

Futbal

Farkaš sa vracia do Nitry, s FC podpísal jeden a pol ročnú zmluvu

Futbalový obranca naposledy pôsobil v gréckej lige, kde obliekal dresy AEL Larissa a predtým Škoda Xanthi.

FIFA sa neobáva terorizmu počas MS, verí ruským zložkám

Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) poskytla vyhlásenie po tom, ako nemecký denník Bild napísal, že turnaj v Rusku čelí bezprecedentnej teroristickej hrozbe.

Stredopoliar Imran Oulad Omar podpísal zmluvu s AS Trenčín

Dvadsaťročný hráč prichádza do AS z druholigového holandského Achilles '29 Groesbeek.

Fiorentina a Cagliari vyradili dres s číslom 13, ktorý nosil Astori

Kluby si tak navždy uctia pamiatku obrancu, ktorý zomrel v nedeľu na zástavu srdca.

Stramaccioni už nie je trénerom Sparty, nahradiť ho má údajne Hapal

Sparte patrí v tabuľke piate miesto s bilanciou 9 výhier, 6 remíz a 4 prehry. Klub pritom v lete investoval vysokú čiastku na nákup posíl, najvyššiu vo svojej histórii.,aktualizované

Štvrťfinálový duel Žiliny v Slovnaft Cupe bude v Borčiciach 14. marca

Aj vo štvrťfinále SP sa hrá na jeden zápas, v prípade remízy nasledujú hneď strely zo značky pokutového kopu. Semifinálové dvojice sa opäť žrebujú.

LIGA MAJSTROV: Zidane v Paríži vsádza na Ronalda, PSG bez Neymara

Druhá utorňajšia odveta sa hrá na Anfielde a mala by byť iba formalitou, keďže FC Liverpool v prvej konfrontácii na Estadio do Dragao v Porte domácich prevalcoval 5:0.

Lobotkova Celta zdolala v 27. kole španielskej ligy Las Palmas

Celta sa vďaka triumfu posunula na 9. miesto tabuľky.

Manchester United prehrával s Crystal Palace, no nakoniec triumfoval

V 76. minúte vyrovnal Romelu Lukaku a v nadstavenom čase rozhodol o triumfe hostí Nemanja Matič.

Guardiola akceptoval obvinenia z politických prejavov

Tréner nosil počas zápasov na kabáte žltú stuhu na podporu uväznených politikov v Katalánsku.

PAOK dostal trest za duel s Olympiakosom, príde o tri body

Tím slovenského reprezentanta Róberta Maka zároveň musí odohrať dve najbližšie domáce stretnutia bez účasti divákov.

Slovenky remizovali s Maďarskom a v Cypruse skončili tretie

Zverenky trénera Ivana Hucka predtým remizovali s JAR a prehrali s KĽDR.

Trabzonspor s trojicou Slovákov prehral s Besiktasom

Juraj Kucka hral do 65. minúty, Matúš Bero sedel na lavičke náhradníkov.

Lönnström skončil na lavičke druholigového Šamorínu, nahradil ho Leal

V Šamoríne pôsobil 14 mesiacov a s klubom sa dohodol na vzájomnom ukončení spolupráce.

Tréner Bielsa musí zaplatiť Lille 300.000 eur

Argentínsky kouč musí zaplatiť svojmu bývalému tímu za škody, ktoré mu spôsobil svojimi vyhláseniami.

Fanúšikovia holandského tímu Go Ahead Eagles napadli hráčov súpera

Niekoľko priaznivcov domáceho mužstva vniklo na ihrisko a nasledovala fyzická potýčka medzi nimi a hráčmi hostí.

Astoriho si tento týždeň uctia minútou ticha pred zápasmi LM a EL

Podľa agentúry AP našli hráča v nedeľu ráno bez známok života v izbe hotela, kde sa jeho mužstvo Fiorentina ubytovalo pred ligovým duelom v Udine.

Guardiola po triumfe nad Chelsea: Vo všetkom sme boli lepší

O 14. domácom ligovom víťazstve Manchestru City za sebou rozhodol na Etihad Stadium portugalský stredopoliar Bernardo Silva hneď na začiatku druhého polčasu.

Simeone po prehre na Camp Nou: Rozdielovým hráčom bol Messi

Po Messiho peknej realizácii priameho kopu vyhral líder tabuľky v 27. kole na Camp Nou nad druhým Atleticom Madrid 1:0 a zvýšil pred ním náskok už na osem bodov.

Zomrel kapitán Fiorentiny Astori. Hamšík je šokovaný

Asturi sa len pred dvoma týždňami stal otcom.,aktualizované

Levante prepustilo trénera Muniza

Tím povedie do konca sezóny doterajší tréner rezervy Paco Lopez.

Líder súťaže Bayern Mníchov si odváža z Freiburgu výhru 4:0

Posledný tím tabuľky 1. FC Kolín so Stuttgartom 2:3.

Barcelona zdolala v šlágri Atletico, prišla však o Iniestu

O jediný presný zásah sa postaral v 26. minúte argentínsky kanonier Lionel Messi. Pre tridsaťročného útočníka to bol už 600. gól v kariére.

Arsenal prehral tretí zápas v rade. ManC zdolal Chelsea Londýn

Za Arsenal strelil jediný gól Aubameyang.,aktualizované

Futbalista Sneijder ukončil reprezentačnú kariéru

Kreatívny stredopoliar odohral za Oranjes počas pätnástich rokov 133 zápasov a skóroval 31-krát.

Neapol prehral v 27. kole talianskej ligy s AS Rím

V drese domácich zasiahol slovenský reprezentant Marek Hamšík do hry v 65. minúte,

Hertha Berlín s prehrou, vicemajster z Dortmundu len remizoval

V drese Herthy hral s kapitánskou páskou na rukáve do 79. minúty slovenský obranca Peter Pekarík, jeho krajan a spoluhráč Ondrej Duda nastúpil v 64. minúte. ,aktualizované

Dúbravka dostal na Anfield Road dva góly, Newcastle prehral 0:2

Tottenham Hotspur na domácom Wembley zváťazil nad Huddersfield Town 2:0. ,aktualizované

V šlágri líder z Trnavy remizoval v D. Strede, Slovan zdolal Nitru

Žilina prehrala v Michalovciach. ,aktualizované

Juventus zdolal Lazio Rím 1:0, Spal si poradil s Bolognou

Futbalisti SPAL 2013 dosiahli v talianskej lige druhé víťazstvo za sebou. V sobotu si doma poradili s Bolognou 1:0.

FC Sevilla zdolala na domácom trávniku Athletic Bilbao 2:0

Futbalisti FC Girona vyhrali nad Villarrealom.

Neymar sa v Brazílii podrobil úspešnej operácii pravej nohy

Zranil sa koncom februára v šlágri francúzskej Ligue 1 proti Olympique Marseille v súboji s obrancom hostí Bounom Sarrom.

Futbalistky SR prehrali na turnaji Women's Cup na Cypre s KĽDR

V C-skupine predtým zverenky nového trénera Ivana Hucka remizovali 0:0 s Juhoafrickou republikou, v pondelok 5. marca o 17.00 SEČ uzavrú zápolenia na turnaji s Maďarskom.,aktualizované

Modrič má problém: Chorvátske úrady ho obvinili, hrozí mu 5 rokov basy

Modrič mal klamať o svojom prestupe z Dinama do anglického Tottenhamu Hotspur v roku 2008. Do Realu zamieril o štyri roky neskôr.

Bayern nastúpi v nedeľu vo Freiburgu bez Riberyho a Rodrigueza

Francúz Ribery má črevnú infekciu, kolumbijský reprezentant problém s lýtkovým svalom.

Zápas 19. kola českej ligy Ostrava - Plzeň sa neodohrá v sobotu

Výkonný riaditeľ Ligovej futbalovej asociácie Tomáš Bárta a rozhodca Zbyněk Proske rozhodli, že pre tuhé mrazy je ihrisko nespôsobilé.

Švajčiar Challandes povedie reprezentáciu Kosova

Šesťdesiatšesťročný kouč podpísal s vedením tamojšieho zväzu zmluvu na dva roky, jej ďalšie detaily nie sú známe.

Barcelona opäť zaváhala, Valverdeho nahnevala neviditeľná penalta

Las Palmas vďaka nej vydoloval cenný bod, stále však figuruje na zostupovej pozícii na treťom mieste od konca tabuľky.

V Španielsku chcú od ďalšej sezóny používať systém videorozhodcu

Diskutovať sa bude aj o použití asistenčného videorozhodcu na tohtoročných majstrovstvách sveta v Rusku.

Futbalisti Man City môže získať titul už 7. apríla

Zverenci Pepa Guardiolu majú po triumfe v dohrávke 28. kola na trávniku londýnskeho Arsenalu 3:0 šestnásťbodový náskok pred mestským rivalom.