Futbal

LIGA NÁRODOV: Hapal mal na prvom zraze kompletný tím

V Hapalovej úvodnej nominácii figuruje aj Miroslav Stoch zo Slavie Praha, ktorý sa vrátil do národného mužstva prvýkrát od majstrovstiev Európy 2016.,aktualizované

Lobotkov členok potrebuje čas: Verím, že budem môcť nastúpiť

Zranený členok podľa jeho slov momentálne nereaguje na väčšiu záťaž ideálne, pár dní by však mohlo postačiť na jeho zahojenie.

Solari dostal od Realu Madrid riadnu zmluvu do konca sezóny

Vedenie klubu už doručilo národnému zväzu RFEF potrebné dokumenty.,aktualizované

LIGA NÁRODOV: Francúzi proti Holandsku a Uruguaju bez Pogbu a Martiala

V novembrovom zápase Ligy národov UEFA proti Holandsku a prípravnom proti Uruguaju ich nahradia Moussa Sissoko a Alexandre Lacazette.

Allegri je najlepším trénerom Serie A za minulú sezónu

Pre 51-ročného trénera je to už štvrtý triumf v ankete Zlatá lavička.

LIGA NÁRODOV: Šilhavý povolal do národného tímu útočníka Doležala

Dvadsaťosemročný hráč Jablonca dal v nedeľu Bohemiansu 1905 dva góly, v reprezentácii je nováčikom.,aktualizované

Juventus zdolal AC, Ronaldov prvý gól na San Sire, smoliar Higuain

Milánsky útočník Gonzalo Higuain najprv nepremenil jedenástku a v závere stretnutia dostal červenú kartu.

Betis uštedril Barcelone prvú domácu prehru od augusta 2017

Úradujúci majster zároveň utrpel na domácom štadióne prvú prehru po 45 zápasoch.

V zápase Nitra - Slovan padlo 14 kariet, no udiali sa aj iné incidenty

V druhom polčase najprv videl červenú kartu hosťujúci Andraž Šporar a po ňom aj dvaja domáci hráči Tomáš Kóňa a Macdonald Ngwa Niba.

Citizens sú králi Manchestru, Mourinho: Duel v Turíne nás vysilil

Futbalisti Manchestru City zvíťazili v nedeľňajšom šlágri 12. kola anglickej Premier League nad mestským rivalom United 3:1.

Stoch strelecky žiari v Slavii a teší sa na návrat do reprezentácie

Slovenský futbalista sa už v pondelok popoludní mal hlásiť Pavlovi Hapalovi na reprezentačnom zraze.

Cavani z PSG hetrikom zostrelil Monaco: Nič sme nepodcenili

Skóre stretnutia spečatil z jedenástky Neymar.

Rusnákov Real Salt Lake vypadol v semifinále Západnej konferencie MLS

Real nastúpil bez slovenského reprezentanta Alberta Rusnáka, ktorý mal stopku pre žlté karty.

P. Hapal zmaril moje ambície, smeje sa jeho asistent Oto BRUNEGRAF

Oto Brunegraf je už roky pravou rukou súčasného kormidelníka futbalistov SR Pavla Hapala, a tak sme ho v štúdiu TABLET.TV pred pár dňami vyspovedali.

Barcelona zakopla s Betisom, Sevilla otočila duel s Espanyolom

Obrana Barcelony stála v nedeľu na vratkých nohách.,aktualizované

Ventura vydržal na lavičke Chieva iba štyri zápasy

Ventura zasadol na lavičku Chieva 10. októbra, keď na nej nahradil Lorenza D'Anna.

Futbalisti Manchestru City zvíťazili v mestskom derby nad United 3:1

Po 12. kole majú na čele tabuľky anglickej Premier League dvojbodový náskok pred druhým Liverpoolom, "červení diabli" sú na ôsmom mieste už s dvanásťbodovou stratou na majstra.,aktualizované

Inter Miláno prehral na pôde Atalanty

Nerazzurri nevyužili príležitosť dotiahnuť sa na SSC Neapol a zostávajú tak s trojbodovou stratou na 3. mieste tabuľky. V drese hostí odohral celý duel slovenský stopér Milan Škriniar.,aktualizované

Reprezentant Stoch dvomi gólmi zariadil výhru Slavie nad Zlínom

Dvadsaťdeväťročný krídelník za stavu 1:1 poslal v nadstavenom čase prvého polčasu domácich do vedenia strelou z priameho kopu, keď pravačkou zacielil cez rozostúpený múr presne k bližšej žrdi.

FORTUNALIGA: FC Nitra prehrala so Slovan Bratislava 1:2 v 15. kole

V nervóznom závere skratoval Niba a po údere do tváre protihráča dostal ČK aj on.,aktualizované

Futbalistky do 15 rokov prehrali s Poľkami aj v druhom zápase

Góly slovenského tímu strelili Karolína Bayerová a Nina Huťová. Prvý duel v Tatranskej Lomnici prehrali zverenky trénera Jozefa Jelšica 0:3.

Pogba nezasiahol do manchesterského derby, trápi ho

Majstra sveta 2018 nahradil v očakávanom dueli Belgičan Marouanne Fellaini.

FORTUNALIGA: MFK Zemplín Michalovce zdolal Spartak Trnava 1:0

Osem minút pred koncom diváci už kričali gól, ale Žofčákova strela sa od brvna odrazila pred bránkovú čiaru. Vo zvyšných minútach si domáci umne postrážili tesné víťazstvo nad majstrom.,aktualizované

Futbalisti FC Liverpool si poradili s Fulhamom

Liverpool neprehral doma v lige už 27. zápas za sebou. Fulham po siedmej prehre v rade zostáva s piatimi bodmi na chvoste tabuľky.,aktualizované

Empoli zdolalo doma Udinese 2:0, Mráz sedel na lavičke

Slovenský útočník Samuel Mráz sedel celý zápas na lavičke náhradníkov.

Slovenky remizovali aj v druhom prípravnom dueli v Grécku

Zverenky trénera Petra Kopúňa v meste Kavala po prvom polčase viedli, už v 5. minúte otvorila skóre Jana Vojteková z SC Sand. V závere sa ale domácim podarilo vyrovnať.

Hráči SSC Neapol s Hamšíkom vyhrali v Janove

Rozhodujúci moment duelu prišiel päť minút pred koncom, keď center z priameho kopu poslal pred bránku FC Janov Mario Rui a domáci Davide Biraschi tečoval loptu nešťastne do vlastnej siete.

Bundesliga: Dortmund otočil šláger s Bayernom

Zverenci trénera Luciena Favrea zvýšili svoj náskok na čele tabuľky. Na konte majú o sedem bodov viac ako ich rival, Bayern je tretí.

Neapol triumfoval v Janove, Hamšík odohral celý duel

Zápas nakrátko prerušili v druhom polčase pre podmočený trávnik.

Borussia Dortmund zdolala Bayern Mníchov 3:2 v 11. kole nemeckej ligy

Domáci vďaka presným zásahom Marca Reusa dvakrát zlikvidovali náskok Bavorov, ktorý im zabezpečil Robert Lewandowski.

FORTUNALIGA: MFK Ružomberok prehral s DAC Dunajská Streda 0:1

Gól strelil v 54. minúte Bayo. Lopta zaplachtila nad Macíkom a od vzdialenejšej žrdi sa odrazila do siete.,aktualizované

Oslavy triumfu Esperance: Opitý taxikár vrazil do davu

Polícia vodiča zatkla, pričom bol zjavne pod vplyvom alkoholu. Požiadali aj o testy na prítomnosť omamných látok v organizme, povedal pre AFP hovorca tuniského ministerstva vnútra Sofiene Zaag.

Dukla získala cenný bod v Mladej Boleslavi

Dukla inkasovala v predchádzajúcich dvoch ligových stretnutiach dokopy 10 gólov a figuruje na poslednom mieste v tabuľke.

Pich skóroval v 15. kole poľskej ligy, zariadil remízu v Zabrze

Pre slovenského futbalistu to bol druhý gól v prebiehajúcej sezóne.

Sterling podpísal s Manchestrom City novú zmluvu do roku 2023

Dvadsaťtriročný stredopoliar prišiel k Citizens pred tromi rokmi z Liverpoolu za 49 miliónov libier.

LIGA NÁRODOV: Taliani proti Portugalsku a USA bez Balotelliho

Taliansky kormidelník Mancini povolal tri nové tváre, sú nimi 18-ročný stredopoliar Brescia Sandro Tonali, stredopoliar Sassuola Stefano Sensi a útočník bundesligového Hoffenheimu Vincenzo Grifo.

Futbalisti SR do 15 rokov podľahli v príprave Poľsku rozdielom triedy

Odveta je na programe v nedeľu o 13.00 v poľskom meste Barčice.

Francúzi si posvieti na praktiky PSG pri nábore mladých futbalistov

Podľa informácií nezávislého investigatívneho portálu Mediapart použil francúzsky klub nelegálne praktiky, keď mladí hráči boli na tréningoch rozdelení podľa etnického pôvodu.

LIGA NÁRODOV: Holanďan Dilrosun premiérovo v nominácii národného tímu

Holanďanom patrí v 1. skupine A-divízie s troma bodmi druhé miesto za sedembodovým Francúzskom.

LIGA NÁRODOV: Ter Stegen chýba v nominácii Nemcov na Rusko a Holandsko

Tréner Joachim Löw povolal brankársku trojicu Manuel Neuer, Bernd Leno a Kevin Trapp.