Futbal

Seattle prvýkrát v histórii na tróne Super Bowl

Na tróne pre šampióna NFL Seattle nahradili minuloročných víťazov Baltimore Ravens.

,aktualizované

Atletico Madrid je na čele La ligy

Zverenci trénera Diega Simeoneho majú trojbodový náskok pred druhou FC Barcelona, resp. štvorbodový pred tretím Realom Madrid.

Neapol bez Hamšíka prehral s Atalantou, Benitez rozhodnutie obhajuje

Higuain a Jorginho sa dostali na ihrisko až v druhom dejstve, slovenský špílmacher Hamšík do zápasu vôbec nezasiahol.

Norimberg druhý raz v sezóne naplno bodoval, Bayern suverénny

Bayern tak stále zostáva bez prehry v 44. zápasoch v Bundeslige v sérii.

Liverpool so Škrtelom remizoval s West Bromwich

Arsenal sa vrátil na čelo tabuľky Premier League.

V ženskej futbalovej jedenástke roka 2013 iba legionárky

Na anketových lístkoch sa objavilo celkovo 50 mien. V porovnaní s minulým ročníkom nastali tri zmeny.

Barcelonu položil gól 20-ročného Paca

FC Barcelona sa naďalej drží na čele tabuľky s 54 bodmi, avšak madridské Aletico a Real majú zápas k dobru, už v nedeľu tak môžu využiť zaváhanie rivala a dostať sa na vedúcu priečku.

FC Barcelona šokujúco nestačila doma na Valenciu

Barcelona prehrala len druhýkrát v tejto sezóne.

Leverkusen zdolal Stuttgart, na vedúci Bayern stráca 10 bodov

Bavori však odohrali o zápas menej, v nedeľu hostia Frankfurt.

Vo veku 75 rokov zomrel španielsky tréner Luis Aragones

Rodák z Hortalezy priviedol Španielsko k titulu na EURO 2008.

Manchester United nestačil na Stoke City a prehral

Na strane "červených diablov" sa strelecky presadil tesne po zmene strán iba holandský kanonier Robin van Persie.

Vo futbalovej korupčnej kauze začali vyšetrovať aj Áča a Glendu

Informovala o tom v piatok zverejnená úradná správa SFZ.

Zdravotný stav futbalistu Kucku sa zlepšuje

Juraj Kucka začne s tréningom budúci týždeň.

Neapol postúpil do semifinále Talianskeho pohára

V drese Neapola nastúpil slovenský stredopoliar Marek Hamšík, ktorý hral do 76. minúty.

Barcelona cez Levante pohodlne do semifinále pohára

Minulý týždeň vyhrali u súpera 4:1 a celkovo sa pohodlne prebojovali do semifinále.

Slovenský futbalista Vestenický podpísal zmluvu s AS Rím

Sedemnásťročný útočník, ktorý na MS hráčov do 17 rokov v Spojených arabských emirátoch strelil päť gólov, upútal pozornosť viacerých agentov.

Sapara sa dohodol s Gaziantepsporom

Sapara naposledy obliekal dres Trabzonsporu, s ktorým sa v lete krátko po tom, čo utrpel zranenie kolena, dohodol na ukončení zmluvy.

SFZ uskutočnil svoj prvý online videorozhovor v priamom prenose

V takmer 40 minútovom rozhovore sa Kováčik vyjadril k rôznym aktuálnym témam, ako napríklad reprezentácia vo všetkých kategóriách.