Futbal

Disciplinárna komisia sa bude zaoberať prerušením zápasu v Sione

Fanúšikovia hostí v druhom polčase opakovane používali dymovnice a svetlice, kvôli čomu hlavný rozhodca Lionel Tschudi v 56. minúte prerušil stretnutie.

Schalke z disciplinárnych dôvodov vyradilo Bentaleba z prvého tímu

Dvadsaťštyriročný Alžírčan sa aktuálne zotavuje zo zranenia slabín, kvôli ktorému nebol na ihrisku pri sobotňajšej domácej prehre proti Lipsku (0:1).

Monchi sa vracia do funkcie športového riaditeľa FC Sevilly

Monchi opustil Sevillu v apríli roku 2017, keď sa upísal talianskemu AS Rím.

Výber ZsFZ na Regions Cupe: SR proti Nemcom, Turkom a Francúzom

Majstrovstvá Európy amatérov budú v júni (18.6.–26.6. 2019) v bavorských mestách Burghausen, Hankofen, Kelheim, Landshut a Neustadt.

Futbalista Greguš si otvoril strelecký účet v zámorskej MLS

V zápase v noci na nedeľu ale jeho Minnesota United prehrala na ihrisku Los Angeles Galaxy 2:3.

Zidaneovi vyšiel návrat na lavičku Realu, Navas s Iscom opäť v základe

Fanúšikovia bieleho baletu privítali staronového trénera mohutným potleskom.

Taliansky futbalový tréner Giovanni Trapattoni má dnes 80 rokov

Ako tréner dosiahol najväčšie úspechy s Juventusom Turín. Získal s ním 6 titulov v Serii A, triumfoval v PVP, Pohári UEFA a aj zo zisku trofeje v PMEK, v dnešnej Lige majstrov.

Citizens zvíťazili nad hráčmi Swansea City, bolo to tesné

Blízko k postupu bolo Swansea City, ktoré ešte v 69. minúte viedlo nad Manchestrom City 2:0. "Citizens" však v rozmedzí 20 minút otočili stav, rozhodujúci gól strelil Sergio Agüero.

Hráči Herthy Berlín majú za sebou smolný zápas

Slovenský stredopoliar Ondrej Duda hral do 87. minúte, jeho reprezentačný kolega Peter Pekarík nebol ani na lavičke náhradníkov.

Zidaneho návrat, jeho zverenci zdolali Celtu Vigo

V drese hostí odohral celý zápas slovenský reprezentant Stanislav Lobotka. Celta Vigo nezvíťazila šiestykrát za sebou a v ligovej tabuľke je na zostupovej 18. priečke.

Sparta Praha si poradila s Olomoucom

Oba góly "rudých" strelil z pokutového kopu Guelor Kanga. V domácom drese odohral celý zápas slovenský stopér Lukáš Štetina a v závere duelu inkasoval žltú kartu.

Futbalisti FC Ingolstadt nastúpia v antifašistických dresoch

Reagovali tým na antisemitské útoky na svojho izraelského kapitána Almoga Cohena.

László Bénes dal dva góly pri víťazstve Kielu nad Aue

Pre 21-ročného stredopoliara to boli prvé presné zásahy za Kiel, kde prišiel v januári na polročné hosťovanie z bundesligovej Borussie Mönchengladbach.

Plzeň prehrala v Tepliciach 1:2, Hrošovský strelil gól

Nepriaznivý stav korigoval v 62. minúte slovenský stredopoliar Patrik Hrošovský, ktorý si v šestnástke narazil loptu so spoluhráčom a následne technickou strelou prekonal brankára Tomáša Grigara.

ME: V Manciniho nominácii aj 36-ročný Quagliarella, chýba Balotelli

Vo výbere trénera Roberta Manciniho chýba Mario Balotelli, ktorý sa po prestupe do Olympique Marseille presadil v siedmich dueloch päťkrát.

FIFA schválila VAR na MS žien 2019

Predseda Rozhodcovskej komisie FIFA Pierluigi Collina už skôr informoval organizátorov MS o prípravách na použitie VAR. V rámci nich usporiadali aj nedávne semináre v Abú Zabí a Dauhe.