Utorok 30. apríl 2024Meniny má Anastázia

Feyenoord zdolal Utrecht 4:2, Hancko a Sauer skórovali

Na snímke vpravo kapitán Feyenoordu Rotterdam Dávid Hancko (33) a jeho spoluhráč v obrane Quilindschy Hartman (vľavo) ďakujú divákom po prvom zápase play off o osemfinále Európskej ligy (EL) Feyenoord Rotterdam - AS Rím v Rotterdame vo štvrtok 15. februára 2024. Foto: TASR/AP

Feyenoordu patrí v tabuľke 2. miesto, na lídra PSV Eindhoven stráca sedem bodov.

Rotterdam 31. marca (TASR) - Slovenskí futbalisti Dávid Hancko a Leo Sauer pomohli Feyenoordu Rotterdam k triumfu nad Utrechtom 4:2 v 27. kole holandskej Eredivisie. Hancko odohral celý zápas a v 71. minúte strelil gól na 3:2, Sauer sa presadil po samostatnom úniku len päť minút po tom, ako v 80. minúte nahradil Igora Paixaa. Feyenoordu patrí v tabuľke 2. miesto, na lídra PSV Eindhoven stráca sedem bodov.