Argentína v príprave deklasovala Mexiko, Martinez zaznamenal hetrik

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Argentínski futbalisti rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase, v ktorom zaznamenali všetky štyri presné zásahy.

Bratislava 11. septembra (TASR) - Argentínska futbalová reprezentácia deklasovala v utorňajšom prípravnom zápase Mexiko 4:0. O triumfe nad "El Tri" rozhodla už v prvom polčase, v ktorom zaznamenala všetky štyri presné zásahy. Hetrikom sa blysol útočník milánskeho Interu Lautaro Martinez.

Čile viedlo po úvodnej 45-minútovke nad Hondurasom 1:0, v záverečnej dvadsaťminútovke však domáci tím otočil skóre a pripísal si víťazstvo 2:1.

V Los Angeles bola vyše 32-tisícová návšteva svedkom reprízy finálového súboja Copa America, v ktorom úradujúci juhoamerickí šampióni Brazílčania podľahli Peru 0:1. Jediný gól stretnutia strelil v 85. minúte Luis Abram. V júlovom finále Copy triumfovala Brazília nad Peruáncami 3:1.