Basketbal

NBA: Antetokounmpo potiahol Bucks k výhre nad Lakers

Hosťom nestačilo ani 36 bodov a 10 doskokov Anthonyho Davisa.,aktualizované

NBA: Torontu sa zranilo trio Siakam, M. Gasol, Powell

Siakam, ktorý je s priemerom 25,1 bodu na zápas najproduktívnejší hráč Raptors, počas štvrtej štvrtiny nešťastne doskočil a poranil si pritom slabiny.

NBA: Philadelphia s prvou domácou prehrou, podľahla Miami 104:108

Nováčik Kendrick Nunn prispel k triumfu 26 bodmi, Bam Adebayo pridal 23 bodov.,aktualizované

All-Star zápas korisťou Tímu Svet

Zábava, akcie, pekný basketbal, to všetko bolo súčasťou stredajšieho večera. Proti sebe nastúpili tímoví spoluhráči, reprezentanti z rôznych krajín a ligová elita.

NBA: Nets uspeli v New Orleans po predĺžení, séria Lakers minulosťou

Pelicans prehrali už 13 zápasov za sebou, čo je ich najhoršia bilancia v klubových dejinách.,aktualizované

NBA: Dallas aj bez Dončiča zastavil víťazné ťaženie Milwaukee

Bucks nepomohlo ani 48 bodov a 14 doskokov Giannisa Antetokounmpa.,aktualizované

NBA: Lakers zvíťazili siedmykrát v sérii

S bilanciou 24 víťazstiev a 3 prehry vedú Západnú konferenciu a majú identickú bilanciu ako líder na východe Milwaukee.,aktualizované

NBA: Dallas prehral a prišiel o Dončiča

Dvadsaťročný Slovinec si vyvrtol pravý členok a musel z hry odstúpiť.,aktualizované

NBA: Dončič dosiahol ôsme triple double v sezóne

Pod triumf Philadelphie sa najvýraznejšie podpísal Joel Embiid s 38 bodmi a 13 doskokmi, čím si utvoril sezónne maximum.,aktualizované

NBA: Kruh sa uzavrel. Leonardovi sa vydaril návrat do Toronta

V Orlande sa z triumfu 96:87 nad Magic tešili hráči Los Angeles Lakers najmä vďaka výkonu LeBrona Jamesa, ktorý zaznamenal 25 bodov, 10 asistencií a 11 doskokov.,aktualizované

NBA: Miami zdolalo po prestrelke Atlantu, desať trojok Robinsona

Duncan Robinson premenil desať trojkových pokusov a vyrovnal klubový rekord Heat. ,aktualizované

NBA: Milwaukee natiahlo víťaznú sériu na štrnásť zápasov

Sacramento Kings triumfovali na palubovke Houstonu Rockets 199:118 vďaka trojke Nemanju Bjelicu zároveň so záverečným klaksónom.

NBA: Miami zdolalo Chicago, Lakers natiahli víťaznú sériu

Lakers natiahli víťaznú sériu na číslo štyri a potvrdili pozíciu lídra súťaže.,aktualizované

Young Angels Košice zdolali Novosibirsk v skupinovom zápase EXBL

Išlo o zápas B-skupiny.

Kasum novým trénerom basketbalového Komárna

Kasuma čaká "pikantná" premiéra, v dohrávke 16. kola bude premiérovo koučovať Komárno práve proti svojmu bývalému zamestnávateľovi z Handlovej.

NBA: Anthonymu ponúkol Portland zmluvu do konca sezóny

Uplynulý týždeň mal Anthony bilanciu 22 bodov, 8 doskokov a 3 asistencie v troch víťazných stretnutiach.

NBA: Toronto prehralo s Houstonom, Westbrook zaznamenal triple-double

Ťahúňom hostí bol Russell Westbrook, ktorý zaznamenal triple-double. K 19 bodom pridal 13 doskokov a 11 asistencií.,aktualizované

NBA: Milwaukee zvíťazilo v Detroite a uspelo 13-krát za sebou

Opäť sa darilo Grékovi Giannisovi Antetokounmpovi, ktorý konto súpera zaťažil 35 bodmi.,aktualizované

Jediný slovenský zástupca v ženských súťažiach pod hlavičkou FIBA v sezóne 2019/2020 zaznamenal v meraní síl s kvalitnými súpermi bilanciu šiestich prehier.,aktualizované

Nowitzki dostal nemecké vyznamenanie za zásluhy

Niekdajší hráč Dallasu Mavericks je ambasádorom UNICEF.

Vržina skončil na lavičke Komárna

Komárno tak bude v zápase 15. kola na palubovke Svitu bez trénera.

NBA: Spurs zdolali Houston, Rockets nestačilo 50 bodov Hardena

Spurs vyhrali doma druhý zápas za sebou. Lonnie Walker prispel k triumfu 28 bodmi, čím si vylepšil kariérne maximum.,aktualizované

NBA: T. Bryant bude pre zranenie chýbať Washingtonu asi tri týždne

Dvadsaťdvaročný pivot, ktorý v tejto sezóne dosiahol v priemere 13,6 bodu a 8,5 doskoku na zápas, pocítil bolesť po nedeľnom súboji s Los Angeles Clippers.

Levice postúpili po výhre 82:62 nad Brnom do play off

Zverenci Michala Madzina zakončili účinkovanie v skupinovej fáze s bilanciou piatich výhier a jednej prehry.,aktualizované

NBA: Milwaukee deklasovalo New York

Milwaukee vyhralo najvyšším rozdielom v histórii organizácie, doterajším maximom bol sobotný 41-bodový rozdiel proti Charlotte. ,aktualizované

NBA: Dallas prerušil víťaznú šnúru Lakers, Dončič si pripísal 27 bodov

Hostia si vypracovali rozhodujúci náskok v tretej štvrtine, v ktorej zaznamenali šnúru 17:0. ,aktualizované

NBA: Harden zažiaril 60 bodmi a vyrovnal zápis Michaela Jordana

Je jediným aktívnym hráčom, ktorý má na konte aspoň dva zápasy so 60 a viac bodmi. ,aktualizované

LA Lakers dosiahli desiaty triumf za sebou a kraľujú celej súťaži

Hostia držali krok so súperom iba v úvode zápasu, potom ich Lakers v 24-minútovom intervale prestrieľali 84:36 a v tretej štvrtine viedli aj o 39 bodov.,aktualizované

Ružomberčanky po vyrovnanom priebehu prehrali v Hatayi

Dramatický záver zvládli lepšie domáce, keď basketbalistky Ruže do vedenia nepustili.

NBA: Davis strelil bývalému klubu 41 bodov, v New Orleans naňho bučali

Úradujúci šampióni Toronto Raptors doma zdolali New York Knicks hladko 126:98 a pripísali si piate víťazstvo v sérii. ,aktualizované

Inter zakončil púť pohárovou Európou prehrou s Benficou

Domáci basketbalisti odštartovali záverečné zápolenie v A-skupine dobre, lenže v úvodných minútach hostia vždy odpovedali rovnakou mincou. ,aktualizované

NBA: Denver aj Clippers si pripísali šiestu výhru v sérii

Najlepšími strelcami duelu boli na oboch stranách náhradníci, na domácej strane Jerami Grant s 20 bodmi, na hosťujúcej Jordan McRae s 21 bodmi.

Inter sa chce rozlúčiť s Európskym Pohárom FIBA výhrou

Pre slovenského zástupcu sa postupový sen rozplynul v predchádzajúcom domácom stretnutí, keď prehral s holandským Leidenom 78:88.

NBA: Antetokounmpo prispel k víťazstvu Milwaukee nad Utahom 50 bodmi

Najväčší podiel na triumfe Bucks mal Grék Giannis Antetokounmpo, ktorý si s 50 bodmi vytvoril tohtosezónne maximum a pridal 14 doskokov. ,aktualizované

NBA: Dončič priviedol Dallas k triumfu v Houstone

V ďalšom nočnom stretnutí si hráči Los Angeles Clippers poradili doma s New Orleans 134:109 a takisto slávili piate víťazstvo v rade.,aktualizované

NBA: Lakers predĺžili víťaznú šnúru

Lakers väčšinu zápasu prehrávali, 1:30 min pred koncom ale poslal James hostí do vedenia, ktoré si už udržali.,aktualizované

NBA: Lakers uspeli v Oklahome, natiahli víťaznú šnúru

Hostí potiahol k triumfu Anthony Davis, ktorý nastrieľal 33 bodov, z toho 24 v druhom polčase.,aktualizované

NBA: Milwaukee je na víťaznej vlne

Bucks potiahol k výhre Giannis Antetokounmpo, ktorý zaznamenal 24 bodov, 19 doskokov a 15 asistencií (kariérne maximum) a dosiahol druhý triple double v sezóne a už šestnásty v profiligovej kariére.,aktualizované

NBA: Dallas deklasoval Golden State

Pod domáci triumf Mavericks sa najvýraznejšie podpísal Luka Dončič, ktorý nazbieral 35 bodov, 10 doskokov, 11 asistencií a dosiahol druhé triple double za sebou. ,aktualizované

Inter stratil šancu na postup

Inter mal výborný vstup do stretnutia, najskôr vyhrával 7:0 a v 4. minúte dokonca 13:2. ,aktualizované